5 najlepších softvérov na úpravu videa pre Youtube

5. apríla 2020 57 Názory Najlepší softvér na úpravu videa pre Youtube

Táto S Zone recenzuje 5 najlepších softvérov na úpravu videa pre Youtube. To najlepšie sa hodnotí ako posledné – počnúc 5. na začiatku zoznamu.

ares Sprievodca vytváraním impulzov

Moja recenzia najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube poskytuje stručné podrobnosti o každom softvéri a jeho jedinečných funkciách. Niektoré položky môžu obsahovať aj technické špecifikácie.Mojím cieľom je poskytnúť vám dostatok informácií, aby ste sa mohli rozhodnúť. Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý softvér si zaobstarať, dôrazne vám odporúčam, aby ste si našli čas na prečítanie 5 recenzovaných softvérov.

Tu je 5 najlepších programov na úpravu videa pre Youtube…DaVinci Resolve 16

Najlepší softvér na úpravu videa pre Youtube: DaVinci Resolve 16

Obrazový kredit: Blackmagicdesign.comZačínajúc na 5. mieste v mojej recenzii najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube je DaVinci Resolve 16.

DaVinci Resolve 16 má množstvo skvelých funkcií. Prvá funkcia, ktorá ma zaujala, sú jeho multiplatformové možnosti. Softvér je dostupný pre Windows, Linux a Mac OS.Ponúka tiež funkciu inteligentného orezania stránky. Tu môžete svoje videá upravovať, importovať, orezávať, pridávať prechody a podobne. Môžete tiež importovať mediálne súbory do svojho projektu, získať prístup k ukážke, vykresliť a uložiť svoj projekt.Nakoniec softvér ponúka stabilizáciu obrazu. Snímky svojich videí ovládate a stabilizujete pomocou jedinečných ovládacích prvkov. Ponúka tiež jemné efekty na vylepšenie GPU.

Softvér navyše ponúka technológiu rozpoznávania tváre, ktorá automaticky označí bežné tváre vo vašich klipoch. Ponúka tiež nástroje na vytváranie jemných 3D a HDR projektov.

DaVinci Resolve 16 je jeden z najlepších softvérov na úpravu videa pre youtube. Má platenú verziu a bezplatnú verziu na vyskúšanie. Môžete skontrolovať blackmagicdesign.com pre viac podrobností o softvéri.

CyberLink PowerDirector

Najlepší softvér na úpravu videa pre Youtube: CyberLink PowerDirector

Na štvrtom mieste v mojej recenzii najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube je CyberLink PowerDirector.

CyberLink PowerDirector ponúka pohyblivú grafiku a animované tituly. To vám umožní používať efekty jemného pohybu, aby vaše videá vyzerali veľkolepo a cool. Pre ilustráciu môžete na svoje videá použiť aj tvary s textom.

Ponúka aj efekty sociálnych médií. Môžete jednoducho vytvárať videá vhodné pre príspevky na Facebooku a Instagrame. Ku klipom môžete pridať aj zvuky.

internet s Androidom nefunguje

Nakoniec to tento softvér uzatvára pomocou funkcie úpravy chromatického kľúča. Vďaka tomu môžete použiť funkcie zelenej obrazovky na zmenu pozadia videa. Umožňuje vám tiež používať pokročilé nástroje na sledovanie pohybu na zlepšenie vašich videí snímku po snímke.

Okrem toho môžete upraviť aj 360-stupňovú stabilizáciu videa. Vďaka tomu môžete vytvárať videá bez otrasov alebo koktania.

CyberLink PowerDirector vyžaduje platbu pred inštaláciou, ale poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu. Ďalšie informácie o tomto softvéri môžete skontrolovať Oficiálna stránka Cyberlink .

Filmora9

Najlepší softvér na úpravu videa pre Youtube: Filmora9

Obrazový kredit: Filmora

Na treťom mieste v mojej recenzii najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube je Filmora9.

Filmora9 má množstvo vzrušujúcich funkcií. Ponúka až 100 vrstiev médií. Ak chcete vytvoriť úžasné produkcie, môžete do jedného projektu pridať viacero fotografií, hudby a videí.

Tento softvér ponúka aj úpravu 4K videa. Softvér zaisťuje, že kvalita vašich videí je vynikajúca. Ponúka tiež efekty zelenej obrazovky na vytvorenie jemného pozadia pre vaše videá.

Je tu ešte jedna funkcia, o ktorej si myslím, že bude zaujímavá – jej možnosti úprav. Svoje stopy môžete kreatívne upravovať pomocou odstránenia hluku na pozadí a ďalších. Umožňuje vám tiež zobraziť ukážku kvality videa na úpravu.

Okrem toho môžete pridať efekty ako chvenie fotoaparátu alebo rybie oko na opravu chýb fotoaparátu. Ponúka tiež kreatívne filtre, profesionálne 3D LUT, spomalený pohyb a spätné efekty.

Filmora9 je spoplatnený pred inštaláciou, ale poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu. Ďalšie podrobnosti o tomto editore videa nájdete na stránke Oficiálna stránka Filmora .

iMovie

Obrazový kredit: Apple

iMovie je číslo 2 v mojej recenzii najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube.

Ide o skvelý softvér od spoločnosti Apple s niekoľkými zaujímavými funkciami. Po prvé, ponúka platformu pre krížové úpravy. Softvér je dostupný pre iPhone, iPad a Mac OS. Videá môžete začať upravovať na svojom telefóne a dokončiť ich na notebooku Apple.

Po druhé, ponúka zjednodušené nástroje na úpravu. K svojim videám môžete jednoducho pridať úžasné titulky, hudbu a efekty. Môžete tiež vytvárať kvalitné 4K videá. Softvér tiež ponúka efekty obrazu v obraze a rozdelenej obrazovky pre dokonalú prezentáciu videa.

Nakoniec tento softvér ponúka efekty zelenej obrazovky. To vám umožní zmeniť pozadie vašich osobných videí alebo postáv na nádherné miesta. Pri správnych úpravách je video bohaté a jasné.

Okrem toho softvér ponúka kreatívne video filtre, ktoré dodajú vašim videám filmovú kvalitu. Softvér tiež ponúka desiatky štýlov, vstavané zvukové efekty a viac ako 80 inteligentných zvukových stôp.

iMovie je určite jedným z najlepších softvérov na úpravu videa pre youtube alebo produkciu filmov. Ak chcete stiahnuť softvér do vášho iPhone, iPad alebo Mac, začiarknite Oficiálna stránka Apple odkazy na stiahnutie pre vaše zariadenie.

Adobe Premiere Elements

Obrazový kredit: Adobe.com

Na prvom mieste v mojej recenzii najlepšieho softvéru na úpravu videa pre Youtube je Adobe Premiere Elements.

Prvou najúžasnejšou vlastnosťou tohto softvéru je jeho automatizačná funkcia. To je poháňané technológiou Adobe Sensi AI. Automaticky vytvára nádherné prezentácie fotografií a videí alebo koláže. Ponecháva však priestor pre váš špeciálny dotyk.

Ďalšou pozoruhodnou a dôležitou vlastnosťou tohto softvéru sú jednoduché a presné nástroje na úpravu. Videá môžete jednoducho strihať, kombinovať klipy alebo fotografie a vytvárať tak kvalitné videá. Tiež inteligentne priraďuje hudobné súbory k dĺžke vašich videí.

Poslednou vlastnosťou, ktorá robí tento softvér jedinečným, sú jeho kreatívne štýly úprav a efekty. Ponúka pohyblivé tituly, filmové štýly a efekty ideálne pre akčné videá alebo kreatívne videá. Môžete tiež jednoducho upraviť farbu svojich videí.

Softvér navyše dokáže upravovať a prezerať videá vo vysokom rozlíšení 4K. Môžete tiež použiť InstantMovie na výber klipov, hudby a tém pre skvelú produkciu.

televízny seriál o počítačových hackeroch

Adobe Premiere Elements je špičkový softvér na úpravu videa. Uľahčuje úpravu pre profesionálov a začiatočníkov. Softvér vyžaduje platbu pred inštaláciou, ale poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu. Môžete skontrolovať Oficiálna stránka Adobe pre viac podrobností o softvéri.

Dúfam, že vám táto recenzia S Zone pomohla. Ak áno, prosím hlasujte Áno to Bol tento príspevok užitočná otázka nižšie.

Ak chcete zanechať komentár, položiť otázku alebo poskytnúť spätnú väzbu, použite formulár na zanechanie odpovede, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ak si chcete prečítať viac recenzií aplikácií, navštívte našu stránku kontroly aplikácií a softvéru.