Galaxy J7 Refine - Samsung Galaxy J7 Refine Recenzie

ukážeme vám recenziu Samsung Galaxy J7 Refine, ponorme sa do technickej stránky tohto zariadenia a do toho, ako dobre pre mňa funguje. prečítajte si tento článok.

Slot pre kartu Galaxy S6 - Pripojte kartu SD k telefónu Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 nemá slot na kartu micro SD. stále máte možnosť pripojiť kartu micro SD, ak máte správne nastavenie. prečítajte si tento článok.

Je zariadenie Samsung Galaxy S10e vodotesné?

Spolu s uvedením Galaxy S10 na trh spoločnosť Samsung ohlásila tiež Galaxy S10E. Je nový Samsung Galaxy S10E vodotesný alebo nie? Poďme si prečítať tento článok.

Najlepšia hra pre viacerých hráčov pre Android - môžete hrať

Ak hľadáte niečo, čo by ste si zahrali so svojimi priateľmi, tu je najlepšia hra pre viacerých hráčov pre Android! Poďme do článku.

Najlepšie hry pre Android, ktoré sa dajú hrať počas karantény

Prečo si s tým predĺžením nezahrať nejaké zábavné hry? V tomto článku si povieme o najlepších hrách pre Android, ktoré sa majú hrať počas karantény. Poďme začať!

Bezdrôtové nabíjanie Samsung Galaxy note 8

Technológia bezdrôtového nabíjania je zabudovaná priamo v Note8. si povieme niečo o bezdrôtovom nabíjaní Samsung Galaxy Note 8. Poďme začať!

TMobile Note 4 Roms - Samsung Galaxy (SM-N910T)

V tomto článku si povieme niečo o TMobile Note 4 Roms - Samsung Galaxy (SM-N910T). Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Najlepšie aplikácie Note 9, ktoré môžete použiť

Samsung Galaxy Note 9 je rovnako krásny ako výkonný. V tomto článku si povieme o najlepších aplikáciách Note 9, ktoré môžete použiť. Poďme začať!

Najlepší webový prehliadač pre Android TV - môžete použiť

V tomto článku budeme hovoriť o najlepšom webovom prehliadači pre Android TV - môžete použiť. Poďme začať! Ak chcete vedieť, prečítajte si tento článok

Najlepšie vlastné ROM pre zariadenia Android

najväčšou výhodou systému Android je, že ide o projekt typu open-source. V tomto článku si povieme o najlepších vlastných ROM pre zariadenia Android.

Je Lucky Patcher bezpečný? Všetko, čo potrebujete vedieť

V obchode Play je k dispozícii nespočet ďalších aplikácií. V tomto článku si povieme niečo o Je Lucky Patcher bezpečný? Všetko, čo potrebujete vedieť. Poďme začať!

Najlepšie aplikácie pre Android Audio Editor, ktoré môžete použiť

V tomto článku budeme hovoriť o najlepších aplikáciách Android Audio Editor, ktoré môžete použiť. Poďme začať! Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si tento článok

Najlepší spúšťač šetriča batérie pre Android, ktorý môžete použiť

V tomto článku budeme hovoriť o najlepšom spúšťači šetriča batérie pre Android, ktorý môžete použiť. Poďme začať! V tomto článku nájdete ďalšie informácie

Ako vytvoriť priečinok chránený heslom Android

V tomto článku si povieme, ako vytvoriť priečinok na ochranu hesla Android. Poďme začať! Ak chcete vedieť, prečítajte si tento článok

Najlepší manažér spustenia systému Android, ktorý by ste mali vedieť

V tomto článku budeme hovoriť o najlepšom správcovi spustenia systému Android, ktorý by ste mali vedieť. Poďme začať! Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si viac.