Rozmery a špecifikácie iPhone 8 a iPhone 8 plus

Spoločnosť dabuje iPhone 8 a iPhone 8 Plus. v tomto článku sa budeme zaoberať rozmermi zariadení iPhone 8 a iPhone 8 plus. Poďme na to!

Najlepšie offline RPG hry pre iPhone - bez WiFi

Fanúšikovia žánru RPG vedia, aké zaujímavé môžu byť hry. V tomto článku si povieme niečo o najlepších offline RPG hrách pre iPhone

Najlepšie aplikácie na úpravu videa pre iPhone 2020

Telefóny iPhone sú vynikajúce na natáčanie videa. V tomto článku si povieme o najlepších aplikáciách na úpravu videa pre iPhone 2020. Začnime!

Funkcie a technické parametre iPadu Pro 12.9 2020

V tomto článku si povieme niečo o funkciách a špecifikáciách iPadu Pro 12.9 2020. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Apple TV + - sledujte bezplatné televízne programy

Apple TV + ponúka exkluzívne originálne televízne programy a filmy Apple v kvalite 4K HDR. budeme hovoriť o Apple TV + - pozerajte bezplatné televízne programy.

Apple iPod Shuffle najlacnejší a najmenší iPod Predaj skončil

V tomto článku si povieme o najlacnejšom a najmenšom prehrávači iPod iPod Shuffle iPod. Predaj skončil. Poďme začať! Čítaj viac.

Sú Airpods vodotesné - nájdete v tomto teste

AirPods mali lepšie zotavenie. V tomto článku sa budeme zaoberať témou Are Airpods Waterproof - Nájsť v tomto teste. Poďme začať!

Apple Watch verzus Moto 360 - Ktorý z nich je lepší?

Obidve zariadenia apple a moto 360 sú vodeodolné. V tomto článku si povieme niečo o Apple Watch verzus Moto 360 - ktoré z nich sú lepšie?

Najlepšia aplikácia na sledovanie tepu Apple Watch pre vás

Praktickou funkciou inteligentných hodiniek je monitor srdcového tepu. V tomto článku si povieme o najlepšej aplikácii Apple Watch na sledovanie srdcového rytmu pre vás.