Zvyšovanie výkonu hry v zariadení Android

Ak ste ako väčšina ľudí, máte množstvo mobilných zariadení. Tablety a smartphony tiež môžu robiť všetko od streamovaného videa, aby bolo možné integrovať hru spolu s dotykom tlačidla. Milujete však hranie na svojich zariadeniach s Androidom? V tomto článku si povieme niečo o zvýšení výkonu hry v zariadení Android. Poďme začať!Hranie hier na mobilnom zariadení je skutočne skutočne skvelý spôsob, ako tráviť čas a spojiť sa s priateľmi z celého sveta. V zásade existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zvýšili herný výkon zariadenia so systémom Android, a tu je iba niekoľko z nich.Používateľov Androidu vždy potrápi ešte jedna vec - Game Lags. Nezáleží na tom, aký silný je váš telefón, ak nebol optimalizovaný pre hranie hier, potom pri hraní hier s vysokou grafikou zažijete oneskorenie a reštart. V tomto článku sme sa preto rozhodli zdieľať niekoľko najlepších metód na zvýšenie herného výkonu v systéme Android.Zvyšovanie výkonu hry v zariadení Android

Metódy boli skutočne jednoduché a ľahké a vy budete musieť iba rootovať prístup a aplikáciu. To vám určite pomôže upraviť niektoré systémové nastavenia, aby sa skutočne zvýšil herný výkon.Aktualizujte si svoj smartphone Android

Zvyšovanie výkonu hryRovnako ako operačný systém Windows, aj Android má niekoľko chýb, ktoré v podstate vedú k zníženiu výkonu. Dobré však je, že Android dostáva časté aktualizácie, ktoré pozostávajú z opráv chýb a bezpečnostných opráv. Tieto aktualizácie väčšinou poskytujú systému Android stabilitu, ktorá vedie k lepšiemu výkonu. Predtým, ako sa pustíte do ďalšej metódy, sa uistite, či je váš telefón aktuálny aj s najnovším softvérom.

Vymazať dáta z medzipamäte

Jednoducho povedané, dáta v medzipamäti sú informácie uložené vo vašom prístroji, keď navštívite akýkoľvek web alebo aplikáciu. Väčšinou obsahuje údaje, ktoré nie sú potrebné, zároveň však zaberá miesto, čo vedie k spomaleniu vášho telefónu. Pravidelné čistenie údajov v medzipamäti môže skutočne viesť k lepšiemu zážitku z hrania, keď vyčistíte súbory v koši. Tento tip je veľmi užitočný na zvýšenie herného výkonu zariadenia s Androidom, ak je v telefóne skutočne málo miesta.Zakázať služby na pozadí

Rovnako ako náš počítač, aj naše inteligentné telefóny so systémom Android spúšťajú veľa procesov a aplikácií na pozadí. Väčšinou tieto služby na pozadí vlastne nerobia nič okrem toho, že iba skutočne spotrebúvajú zdroje CPU a RAM. Preto musíte pred hraním akejkoľvek hry vypnúť služby na pozadí. Môžete si nainštalovať ľubovoľnú aplikáciu na čistenie nevyžiadanej pošty v systéme Android alebo aplikácie správcu úloh, aby ste mohli identifikovať aplikácie a služby bežiace na pozadí. Týmto spôsobom získate lepší herný zážitok.poznámka 4 n910t rom

Používajte odľahčené aplikácie | Zvyšovanie výkonu hry

Ako všetci vieme, smartphony s lepšou technológiou ukladania údajov fungujú lepšie, kedykoľvek sa jedná o hranie hier. Úložisko ako UFS 2.1 sa však teraz zobrazuje iba na zariadeniach vyššej triedy. UFS 2.1 poskytuje lepšiu rýchlosť čítania a zápisu, čo v podstate vedie k lepšiemu hernému výkonu. Nie každý však má schopný smartphone, takže musí spravovať úložisko. Vy, chlapci, môžete ľahko ušetriť nejaké ďalšie úložisko inštaláciou ľahkej verzie populárnych aplikácií. Rovnaké funkcie majú aj aplikácie ako Facebook Lite, Messenger Lite, Twitter Lite, YouTube Go. Na inštaláciu však potrebujú menej miesta.

Použite možnosť Android Developer

Android je v zásade predinštalovaný s mnohými funkciami. V možnostiach pre vývojárov Androidu je tiež možnosť Force 4x MSAA, ktorá musí byť povolená. Poviem vám, že MSAA vlastne znamená vyhladzovanie viacerých vzoriek.

 • Najprv musíte zapnúť možnosť Vývojár. Za týmto účelom jednoducho otvorte obrazovku Nastavenia a potom pod možnosťou O telefóne musíte klepnite na číslo zostavy 4-5 krát . Uvidíte tiež možnosť vývojára.
 • Potom musíte otvoriť možnosť pre vývojára .
 • Teraz musíte nájsť možnosť Zapnite 4x MSAA . Musíte to zapnúť.

Zvyšovanie výkonu hry

Zakázať animácie

Animácie sú nevyhnutné, pretože poskytujú lepší zážitok zo systému Android. Ak máte menej schopný smartphone, musíte vypnúť animácie, aby ste dosiahli lepší herný výkon. Ak chcete vypnúť animácie na smartfóne s Androidom, postupujte podľa nižšie uvedenej metódy.

vypnúť animáciu

 • Najskôr musíte otvoriť Nastavenia a potom zvoliť „Možnosti pre vývojárov“.
 • Teraz v možnostiach pre vývojárov musíte vyhľadať možnosť „Výkres“.
 • Tam musíte upraviť tri možnosti - Mierka animácie okna, Mierka animácie prechodu, Mierka trvania animátora tiež.
 • Stačí všetky nastaviť na 0,5x

Zabráňte použitiu živých tapiet a widgetov

Kto by nerád dostával aktuálne informácie o počasí a novinky alebo aby mal na telefónoch živé tapety? Vlastne áno. Tieto živé widgety a tapety však nielenže zaberajú veľa pamäte, ale vedú aj k zaostávaniu a spomaľovaniu telefónu. Musíte iba vyčistiť domovskú obrazovku od živých tapiet a miniaplikácií. Čistenie domácej obrazovky môže znieť ako klišé, v skutočnosti je to však jeden z najefektívnejších spôsobov, ako zvýšiť herný výkon telefónu Android.

Obnovenie výrobných nastavení | Zvyšovanie výkonu hry

Obnovenie továrenských nastavení v zásade znamená, že obnovujete pôvodné zariadenie a nastavenia. Inými slovami, vlastne vyrábate svoj telefón rovnako nový, ako ste si ho kúpili. Potom obnoví všetky nastavenia a odstráni všetky uložené údaje z vášho zariadenia. Obnovenie továrenských nastavení by sa však malo považovať za jednu z možností, aby sa zlepšil zážitok z hry. Iba ak ste si zálohovali dáta z telefónu online alebo z iného zariadenia.

Postupujte podľa týchto pokynov na obnovenie továrenských nastavení telefónu s Androidom.

 • Zamierte do Informácie o telefóne možnosť v nastavenie .
 • Klepnite na ikonu Zálohovanie a obnovenie možnosť. A potom klepnite na Obnovenie výrobných nastavení možnosť
 • Teraz sa potvrdí, či sa má vyčistiť celé zariadenie alebo iba nastavenia.
 • Klepnite na Odstrániť všetko a Potvrdiť tiež.

Vynútiť vykreslenie GPU

Jednoduchými slovami, vykreslenie GPU znamená, že namiesto toho, aby procesor vyžadoval vykonávanie grafických funkcií. Úlohu v podstate priraďujete k GPU. Aj keď je procesor skutočne schopný starať sa aj o grafiku vášho zariadenia. Priradením tejto úlohy k GPU necháte svoj procesor viac sa sústrediť na spracovateľskú časť. Je to ako delegovanie úlohy alebo rozdelenie práce medzi dvoch ľudí spolu s potrebnými zručnosťami pre danú úlohu. CPU je teraz zadarmo na vykonávanie ďalších potrebných úloh.

Keď sa o časť pre grafické spracovanie postará dedikovaný hardvér, GPU. Vďaka tomu môžete mať na svojom zariadení so systémom Android vylepšený herný zážitok. Pred zvážením tejto možnosti však nezabudnite, že to v zásade ovplyvní výdrž batérie vášho zariadenia, keď používate namiesto jedného dva rôzne hardvérové ​​vybavenie.

pc na vystrelenie palice

Pozrime sa na kroky, pomocou ktorých môžete zapnúť vykresľovanie GPU na svojich zariadeniach.

 • Prejdite na položku Možnosti pre vývojárov, ktorá sa nachádza v časti Nastavenia vášho telefónu.
 • Ak vo svojom zariadení nemáte možnosť pre vývojárov, prejdite na stránku Informácie o telefóne a klepnite 5-7krát na možnosť Vytvoriť číslo.
 • Zobrazí sa vyskakovacie okno s oznámením, že ste teraz vývojárom.
 • Teraz sa vráťte späť do Nastavení a teraz uvidíte Možnosti vývojára.
 • Klepnite na ňu a prejdite na možnosť Hardvérové ​​zrýchlené vykreslenie. Musíte zmeniť nastavenia tak, aby vynútili vykreslenie GPU.

Aplikácie na podporu hry | Zvyšovanie výkonu hry

V obchode Play sú k dispozícii niektoré najlepšie aplikácie pre Android, ktoré môžu skutočne zvýšiť herný výkon. Ďalej uvádzame niektoré z najlepších aplikácií pre Android s cieľom zvýšiť herný výkon v roku 2020.

Game Booster

Môžete použiť Game Booster aplikáciu, aby ste uvoľnili skutočný výkon zariadenia so systémom Android. S GameBoosterom môžete zvýšiť výkon svojho zariadenia jediným dotykom. Vy, chlapci, môžete optimalizovať CPU, RAM a mnoho ďalších vecí automaticky pomocou aplikácie Game Booster pre Android.

Zvyšovanie výkonu hry

GameBooster v zásade optimalizuje vaše zariadenie na hranie spolu so službou na pozadí. Berie pod kontrolu pokročilú správu procesorov Linuxu a poskytuje vám maximálny výkon spolu s jediným dotykom!

CM GameBooster

Kedykoľvek dôjde na vylepšenie hier, potom nemôže nič poraziť CM Game Booster . Toto je vlastne jedna z najlepších aplikácií pre Android, ktorú môžete mať vo svojom smartfóne s Androidom. Aplikácia obsahuje mnoho funkcií pre správu hier a zvýšenie rýchlosti. Používatelia musia iba kliknúť na aplikáciu, aby vyriešili problémy spolu s oneskorením hry a nedostatkom pamäte.

CM Game Booster

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok o Boosting Up The Game Performance páči a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie vlastné ROM pre zariadenia Android