Ako zmeniť heslo programu Outlook v 2 jednoduchých krokoch

Heslo pre Outlook môžete zmeniť na Outlook.com. Heslo klienta Outlook môžete zmeniť aj z klienta Outlook. Pozrite si Ako urobiť oboje.

Ako zmeniť podpis v Outlooku 365

Táto S zóna vás naučí, ako zmeniť podpis v Outlooku 365 – obsahuje kroky na zmenu podpisu v Outlooku 365 z počítača, iPhonu alebo Androidu.

Prihlásenie do Dropboxu: Váš dokonalý sprievodca Dropboxom

Zistite, ako si nastaviť bezplatný prihlasovací účet Dropbox, prihlásiť sa do svojho účtu Dropbox, nainštalovať a nastaviť aplikáciu Dropbox v systéme Windows 10 a ďalších (ČÍTAJTE TERAZ)

Ako zmeniť heslo Yahoo Mail

Táto zóna S vás naučí, ako zmeniť heslo pošty Yahoo. Sprievodca obsahuje kroky, ako zmeniť heslo e-mailu Yahoo z PC, Android alebo iPhone.

Ako exportovať kontakty z programu Outlook

Táto zóna S vás naučí, ako exportovať kontakty z Outlooku. Sprievodca obsahuje kroky na export kontaktov z Outlooku (Windows 10) alebo Outlook.com.

Ako faxovať bez faxu

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako faxovať bez faxu – zahŕňa kroky na používanie služby Fax na e-mail (e-Fax) na faxovanie bez faxu.

Ako filtrovať e-maily v Gmaile

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako filtrovať e-maily v Gmaile. Sprievodca obsahuje kroky na filtrovanie e-mailov podľa veľkosti Gmail, Odosielateľ, Dátum alebo Príloha.

Ako nájsť archivované e-maily v Gmaile

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako nájsť archivované e-maily v Gmaile – obsahuje kroky na nájdenie archivovaných e-mailov v Gmaile na Gmail.com, iPhone alebo Androide.

Ako nájsť kontakty v Gmaile

Táto zóna S vás naučí, ako nájsť kontakty v službe Gmail. Sprievodca obsahuje kroky na nájdenie kontaktov Gmail z počítača alebo Androidu. ZISTITE AKO...

Ako nastaviť automatickú odpoveď na správy v Outlooku (nie mimo kancelárie)

Táto príručka ukazuje, ako nastaviť automatické odpovede na správy programu Outlook. Sprievodca sa netýka nastavenia automatickej odpovede Outlooku mimo kancelárie. Ak chcete odoslať automatickú odpoveď...

Vyhľadávanie v Gmaile podľa dátumu: Ako vyhľadávať v Gmaile podľa dátumu

V Gmaile môžete vyhľadávať e-maily odoslané počas určitého časového obdobia podľa dátumu. Alebo vyhľadajte v Gmaile e-maily staršie alebo novšie ako určité časové obdobie podľa dátumu. Vidieť ako.

Ako zdieľať kalendár programu Outlook

Táto zóna S vás naučí, ako zdieľať kalendár Outlook. Sprievodca obsahuje kroky na zdieľanie kalendára Outlook z klienta Outlook, 365 a z aplikácie Outlook.

Ako sa odhlásiť z Outlooku

Táto zóna S vás naučí, ako sa odhlásiť z Outlooku – obsahuje kroky na odhlásenie z Outlooku z Windows 10, Outlook.com alebo Outlook App.

Ako skombinovať dva obrázky

Táto S zóna vás naučí, ako spojiť dva obrázky. Sprievodca obsahuje 7 krokov na spojenie dvoch obrázkov s Pinetools.com. ZISTITE AKO...

Ako triediť Gmail podľa odosielateľa

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako triediť Gmail podľa odosielateľa. Sprievodca obsahuje kroky pre 2 spôsoby triedenia Gmailu podľa odosielateľa.

Ako zoradiť Gmail podľa veľkosti pomocou vyhľadávania v Gmaile

Ak vám dochádza miesto, možno budete chcieť zoradiť Gmail podľa veľkosti. Jedným zo spôsobov, ako môžete zoradiť Gmail podľa veľkosti, je použiť vyhľadávanie v Gmaile. Tu je návod.

Dosiahnutý kryt prijatého zariadenia Chyba Office 365? Tu je oprava

Ak sa vám zobrazí chyba Office 365 „Dosiahnuté obmedzenie zariadenia“, je to preto, že ste prekročili cenu inštalácie zariadenia. Získajte rýchlu opravu.

Ako vytvoriť e-mail Live.com

Táto príručka ukazuje, ako vytvoriť e-mail live.com. Spoločnosť Microsoft ukončila poskytovanie e-mailov @live.com – nahradili ho Outlook.com alebo Hotmail.com. ČÍTAJ VIAC.

Ako vytvoriť nový profil programu Outlook (3 metódy)

Táto príručka ukazuje 3 spôsoby vytvorenia nového profilu programu Outlook. 3 metódy uvedené v tejto príručke – Z nastavení konta Outlook, Ovládací panel a OLCFG.EXE

Ako archivovať a zrušiť archiváciu e-mailov v Gmaile

Keď archivujete e-maily z Gmailu, pomôže vám to vyčistiť vašu doručenú poštu. Archivované e-maily sa presunú do menovky Všetky správy. Pozrite si, ako archivovať gmail z prehliadača...