Ako zrušiť svoje členstvo v službe Amazon Prime

Ak máte Amazon Prime členstvo a chcete ho zrušiť, môžete tak urobiť kedykoľvek. Je to celkom jednoduché. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako to zrušiť. Tento článok to podrobne vysvetľuje, aby členovia Amazon Prime mohli ukončiť svoje členstvo v prípade, že nebudú s dohodou spokojní. Ale stojí za zmienku, že Amazon Prime je vynikajúci podnik, ktorý vám umožňuje prístup k rôznym výhodám, ako je napríklad Amazon. Video, okamžitá hudba, zapnite knižnicu a ďalšie, okrem najužitočnejšej bezplatnej prepravy v dĺžke dvoch dní a jedného dňa, kedykoľvek je to možné. A k tomu všetkému je členstvo k dispozícii za minimálny poplatok 10,99 USD mesačne alebo 99 USD ročne.Ak chcete ukončiť členstvo, môžete tak urobiť kedykoľvek. Je to celkom jednoduché. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako zrušiť členstvo v Amazon Prime.Pozri tiež: Nainštalujte si Viper4Android na Marshmallow na Nexus 5Spôsob zrušenia členstva Amazon Prime

Toto je postupný proces. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov:  • Najskôr sa od používateľov vyžaduje, aby sa prihlásili do svojho hlavného účtu Amazon s uvedením potrebných podrobností, ako je napríklad identifikácia používateľa a heslo.
  • Potom posuňte myš v pravom hornom rohu, kde je zobrazené vaše meno, a potom v rozbaľovacej ponuke pokračujte vo výbere možnosti Prime Prime.
  • Potom budete presmerovaní na hlavnú stránku členského účtu, ktorá obsahuje všetky výhody člena Prime. Ľavá strana stránky obsahuje všetky informácie o vašom členstve, zatiaľ čo v sekcii nižšie nájdete tlačidlo Ukončite svoje členstvo v Prime. Vyberte to
    Zrušiť členstvo Amazon Prime
  • Opäť budete presmerovaní na inú stránku, ktorá obsahuje niekoľko tlačidiel, napríklad „Dokončiť teraz“. „Dokončiť v konkrétny dátum“ a „Ponechať aktuálny plán“. Ak teraz chcete, aby sa vaše členstvo automaticky skončilo na začiatku aktuálneho fakturačného obdobia. Vyberte možnosť s dátumom, ktorý naznačuje, kedy sa hlavné výhody skončia. Ak ale v súčasnosti chcete ukončiť členstvo v službe Amazon Prime, kliknite na tlačidlo Dokončiť teraz. Vďaka tejto možnosti získate nárok na vrátenie peňazí na základe používania a zostávajúceho času. Tretia možnosť, zachovať súčasný plán, vás však presunie na stránku členského účtu, ak si chcete zvoliť niečo iné. To je. Vaše členstvo v službe Amazon Prime sa skončí.

Je tiež možné, že tí, ktorí využívajú bezplatné skúšobné obdobie služby Amazon Prime, a chcú ho dokončiť skôr, ako sa stanú automaticky platenými členmi, je to vysvetlené nižšie.Spôsob dokončenia bezplatnej skúšobnej verzie Amazon Prime:

  • Najskôr sa prihláste do účtu Amazon Prime zadaním svojho používateľského mena a hesla.
  • Ďalej vyberte svoje členstvo v rozbaľovacej ponuke umiestnením myši nad svoje meno v pravom hornom rohu stránky.
  • Otvorí sa nová stránka, na ktorej musíte kliknúť na tlačidlo Nepokračovať. To je.

Aj keď ste sa rozhodli nepokračovať v bezplatnej skúšobnej verzii. Hlavné výhody môžete využívať až do dátumu ukončenia bezplatnej skúšobnej doby. Dátum sa zobrazí na ľavej strane stránky Spravovať primárne predplatné.

Upozornenie: Po zrušení členstva Amazon na Prime vám účet Amazon zostane a budete považovaný za zákazníka. Preto v prípade, že sa v budúcnosti chcete znova zaregistrovať ako primárny člen. Bezplatnú skúšobnú verziu nebudete mať nárok, pretože je určená iba pre predplatiteľov prvýkrát.Pozri tiež: Ako nainštalovať Xposed na OnePlus 3