Spoločnosť Huawei môže napadnúť Mapy Google “

Spoločnosť Huawei môže spochybniť dominanciu Máp Google pomocou vlastnej technológie mapovania

Spoločnosť Huawei vyvíja mapovacie služby, informovala štátna správa Čína denne , vyzvať Mapy Google. Avšak nie spôsob, akým môžete očakávať. Táto služba je zjavne určená pre vývojárov softvéru. Čo znamená, že aplikácie ponúkajúce navigačné služby alebo služby hromadnej dopravy môžu využívať usporiadanú mapovaciu technológiu spoločnosti Huawei.

Povedal to Huawei Čína denne že mapová služba s názvom Map Kit ponúkne vývojárom pouličný navigačný systém. Môžu použiť vo svojich aplikáciách aj spôsob, ako používateľom zobraziť dopravné podmienky v reálnom čase. Správca tiež uviedol, že Map Kit bude podporovať mapovanie v rozšírenej realite. Nie je jasné, čo to znamená. Možno je to niečo podobné ako v prípade Google, keď sa pohybovali nad hlavami AR s neskorým pohonom.Huawei

z úložiska html5

HUAWEI INVESTUJE DO SÚŤAŽE V MAPÁCH

Spoločnosť Huawei musí investovať značné prostriedky do súťaží v mapách, čo je veľmi ťažké. Správa ponúka niekoľko indícií o tom, odkiaľ spoločnosť Huawei získa svoje mapové údaje. Čína denne uvádza, že Map Kit bude pripojený k miestnym mapovým službám.Povedal zdroj Čína denne že Huawei uzavrie partnerstvo s Yandexom, ruským gigantom v oblasti internetových služieb. Už poskytujú mapy a ponúkajú API mapovacích služieb. Povedal to aj generálny riaditeľ asociácie telekomunikačného priemyslu Čína denne že Huawei má telekomunikačné základňové stanice. Ktoré môžu ponúknuť doplňujúce informácie k údajom o satelitnej polohe.China Daily’s zdroj tiež hovorí, že Huawei uzavrie partnerstvo s Booking Holdings, ale keďže sa Booking v súčasnosti spolieha pri svojich online cestovných službách na Google Maps, mám podozrenie, že to bude zákazník Map Kit, nie poskytovateľ údajov.

umiestnenie parného priečinka Windows 10

Spoločnosť Huawei by musela masívne investovať, aby mohla konkurovať mapám, ktoré boli notoricky náročné. Iba Google bol mimoriadne úspešný, spustil Mapy Google v roku 2005 a odvtedy intenzívne investoval, vrátane nákupu Waze za 996 miliónov dolárov každý rok 2013 a skutočného jazdenia vlastnými autami po uliciach po celom svete, ktoré im pomáhajú mapovať.Spoločnosť Apple ponúka svoje vlastné mapy od roku 2012, avšak celkovo pokazila odoslanie a odvtedy hrá doháňanie. Spoločnosť Apple sa pôvodne pokúšala použiť pastier mapovacích informácií od spoločností TomTom, OpenStreetMap a ďalších. Ale už pred rokom pomaly zavádza nové mapy vytvorené z vlastných mapových údajov. Ponuka spoločnosti Nokia, ktorá sa tu ponúka, sa mapuje niekoľko rokov predtým, ako ju predá konzorciu nemeckých automobilových spoločností.para ste prekročili počet povolených pokusov o zotavenie. skúste neskôr prosím.

Nová služba spoločnosti Huawei

Nová služba spoločnosti Huawei prichádza v dôsledku výmenných obmedzení vlády USA v spoločnosti Huawei, vďaka ktorým sa spoločnosť usilovala vybudovať vlastný hardvér a softvér, aby sa znížila závislosť od technológií vyrobených v USA. V máji americká vláda vydala spoločnosti Huawei povolenie, ktoré uplynula 19. augusta a ktoré umožňuje americkým technologickým spoločnostiam pokračovať v spolupráci s Huawei. Stále však nie je isté, či bude spoločnosť Huawei s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať v dlhodobom využívaní Androidu na svojich smartfónoch.

Huawei tvrdí, že sa zatiaľ plánuje vo svojich smartfónoch používať Android. Neskôr však odhalil HarmonyOS, ďalší interný operačný systém pre svoje produkty. Huawei tvrdí, že HarmonyOS bude nakoniec fungovať na smartfónoch. Jej generálny riaditeľ ale pre Pocket-Lint uviedol, že spoločnosť môže prepnúť telefóny, ktoré by boli vyrobené s Androidom, na HarmonyOS.

Správa hovorí, že Map Kit bude odhalený v októbri. Bude pokrývať 150 krajín a regiónov a bude k dispozícii v 40 jazykoch.