Opravte pripojenia k zvukovým zariadeniam Bluetooth a bezdrôtovým displejom v systéme Windows 10

Táto zóna S vás naučí, ako opraviť pripojenia k zvukovým zariadeniam Bluetooth a bezdrôtovým displejom v systéme Windows 10 - 3 opravy, ktoré fungujú!

Slúchadlá nefungujú v systéme Windows 10? Vyskúšajte tieto opravy

Ak slúchadlá v systéme Windows 10 nefungujú, vyskúšajte tieto 4 opravy – odpojte a znova pripojte slúchadlá, zmeňte nastavenia, preinštalujte ovládače... ČÍTAJTE VIAC.

Ako opraviť 0xc000021a: Chyba stavu ukončenia procesu systému

Po inštalácii nového zariadenia, aktualizácie alebo softvéru sa môže zobraziť závažná chyba „0xc000021a (STATUS_SYSTEM_PROCESS_TERMINATED)“. (ZÍSKAJTE OPRAVU TU).

Ako opraviť službu Active Directory Domain Services je momentálne nedostupná

Zistite príčiny chybového hlásenia „Doménové služby Active Directory sú momentálne nedostupné“ – a ako to vyriešiť.

Ako opraviť čiernu obrazovku v systéme Windows 10 (4 metódy)

Mnoho používateľov uvádza, že po prihlásení do systému Windows 10 sa im zobrazuje čierna obrazovka. Táto príručka ponúka 4 možnosti na opravu čiernej obrazovky v systéme Windows 10.

Ako opraviť chybu BootMgr chýba v systéme Windows 10

Ak sa vám v systéme Windows 10 zobrazí chyba „BootMgr is missing“, predvolená odpoveď je panika! Ale nemusíš. Táto príručka má pre vás rýchle riešenia!

Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy Vyskytla sa interná chyba [Opravené]

Nedávno sa mi zobrazilo chybové hlásenie „Pripojenie k vzdialenej ploche, vyskytla sa interná chyba“. Ak ste dostali toto chybové hlásenie, tu je návod, ako som to opravil.

Ako opraviť chybu BootRec / FixBoot Access je odmietnutý v systéme Windows 10

Chyba BootRec / FixBoot Access je odmietnutá v systéme Windows 10? Táto chyba je pravdepodobne spôsobená poškodeným adresárom EFI. Toto ukazuje ukážky, ako opraviť túto chybu.

Ako opraviť chybu C:WINDOWSsystem32configsystemprofileDesktop Is Unavailable Error v systéme Windows 10

Po inovácii na Windows 10 sa môže zobraziť chybové hlásenie WINDOWS system32 config systemprofile Desktop is unavailable'. Tu je oprava.

Ako opraviť, že vyhľadávanie Cortana nefunguje v systéme Windows 10

Táto príručka ponúka opravu nefunkčného vyhľadávania Cortana vo Windowse 10. Existujú 2 kroky, ako to opraviť – nainštalovať balík labguage, nakonfigurovať nastavenia reči.

Ako opraviť chybu kritického procesu v systéme Windows 10

Táto zóna S vás naučí, ako opraviť chybu „kritický proces zomrel“ v systéme Windows 10 - 4 metódy na opravu chyby „zomrel kritický proces“ v systéme Windows 10.

Ako opraviť kritickú chybu poškodenia štruktúry v systéme Windows 10

V tejto zóne S vás naučím 4 overené kroky na opravu kritickej chyby poškodenia štruktúry v systéme Windows 10. OPRAVTE CHYBU TERAZ.

Ako opraviť zlyhanie stavu napájania ovládača Chyba systému Windows 10

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako opraviť chybu modrej obrazovky „zlyhanie stavu napájania ovládača Windows 10“ – aktualizujte ovládače alebo vykonajte obnovenie systému

Ako opraviť Súbor je príliš veľký pre cieľový súborový systém

Skúsili ste skopírovať viac ako 4 GB na jednotku USB? Môže sa zobraziť chyba „Súbor je príliš veľký pre cieľový systém súborov“. Zistite, ako túto chybu opraviť.

Zvukové služby nereagujú v systéme Windows 10? Tu je oprava

Prijaté chybové hlásenie „audio služby neodpovedajú“ Windows 10? Nie si sám. Táto príručka obsahuje 4 riešenia na vyriešenie tohto problému.

Ako opraviť opravu Windows 10 Store, ak sa neotvorí

Nefunguje vo vašom počítači obchod Windows 10? Ak obchod Windows 10 nefunguje, je možné, že čas vo vašom počítači je nesprávny alebo... Získajte opravu.

Ako opraviť problém s pevným diskom, ktorý nebol zistený

Niektorí používatelia systému Windows 10 zažili situáciu, keď po inovácii na systém Windows 10 nebol detekovaný pevný disk. Mám 5 odporúčaných opráv. Získajte opravy.

Ako opraviť chybu, že program Internet Explorer prestal fungovať

Ak sa zobrazí chyba „Internet Explorer prestal fungovať“, môže to mať za následok zamrznutie prehliadača, nemožnosť ho vôbec otvoriť alebo blikanie obrazovky. Tu sú opravy.

Ako opraviť chybu odpojenia média v systéme Windows 10

Táto zóna S vás naučí, ako opraviť chybu „odpojené médium“ v systéme Windows 10. Sprievodca ponúka 2 spôsoby, ako opraviť chybu „odpojené médium“.

Ako opraviť mobilný hotspot, ak je sivý

Ak je mobilný hotspot na vašom Windows 10, iPhone alebo Android sivý, je pravdepodobné, že nemáte internetové pripojenie. Tu sú opravy.