Vírus SGRMbroker.exe - čo to je a ako beží?

vidieť SgrmBroker.exe bežiaci na pozadí. Je to platný súbor? Je to vírus? Pozrime sa, čo je vírus SGRMbroker.exe a ako beží.

Je CCleaner bezpečný na používanie? Breifly vysvetlil

Je CCleaner bezpečný na používanie? Používate CCleaner? Ak používate CCleaner a neviete, že je to pre vás bezpečné, mali by ste si najskôr prečítať tento článok.

Kompletná kontrola dočasných súborov systému Windows

Poznáme povahu niektorých dočasných súborov systému Windows, ako sú napríklad súbory Index.dat, Temporary Internet Files, Cookies a Prefetch Files. V t .......

Skontrolujte službu Update Orchestrator Service v systéme Windows 10

Čo viete o službe Update Orchestrator Service v systéme Windows 10? Aktualizácia softvéru je veľmi zložitou súčasťou každého moderného zariadenia ...........

Prečo je ctfmon.exe spustený na vašom počítači

CtfMon.exe (alebo Collaborative Translation Framework) je vlastne proces na pozadí. budeme hovoriť o tom, prečo je ctfmon.exe spustený na vašom počítači.

Windows 10 VL, Home, PRO, EnterPrise a N Difference

V tomto článku si povieme niečo o rôznych vydaniach Windows 10 VL a budeme vedieť, čo sú vydania Pro, Enterprise a N.

Triky, príkazy a hacky v poznámkovom bloku, ktoré by ste mali vedieť

V tomto článku si povieme niečo o trikoch, príkazoch a hackoch programu Poznámkový blok, ktoré by ste mali vedieť. Poďme začať! Prečítajte si toto a dozviete sa o tom viac

Čo je StartMenuExperienceHost - môžete ho zakázať?

StartMenuExperienceHost je spustiteľný súbor vytvorený prostredníctvom spoločnosti Microsoft. budeme hovoriť o Čo je StartMenuExperienceHost - môžete to zakázať?

Účet WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je

WDAGUtilityAccount je špeciálny účet v systéme. V tomto článku si povieme o účte WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je.

EaseUS RecExperts: Perfektný a ľahký softvér na nahrávanie obrazovky

Keďže som vášnivým používateľom nahrávania obrazovky alebo prenášania obrazovky, narazil som na tento softvér, ktorý je sám o sebe zdravým riešením, t. J. EaseUS RecExperts.

Aká je moja architektúra procesora - 64-bitová alebo 32-bitová

musíte skontrolovať, či je váš procesor 32-bitový alebo 64-bitový. V tomto článku si povieme, čo je moja architektúra procesora - 64-bitová alebo 32-bitová.