Ako rootnúť Xperia Z5 Kompletný sprievodca

Xperia Z5 je veľmi dobrý telefón a dnes sa pozrieme na procedúru rootovania Sony Xperia Z5. Postupujte podľa podrobného sprievodcu ...

Ako rootnúť Galaxy S6 na Androide 5.1.1 - všetky varianty

Neklidne ste sedeli pri práci s Root Galaxy S6 bežiacim na Androide 5.1.1? V skutočnosti existujú nejaké povznášajúce správy.

Ako nainštalovať TWRP Recovery pomocou Odina

Bežní klienti pre širokú škálu vecí, ako napríklad blikanie zásob ROM ROM Samsung, vlastných jadier a vlastných rekuperácií, ako je TWRP Recovery.

Ako nainštalovať LG V10 TWRP Recovery

Na inštaláciu LG V10 TWRP Recovery samozrejme budete potrebovať LG V10, model č. LG-H901, Snažte sa to neskúšať na inom prístroji.

Ako rootnúť LG V10 - súbory na stiahnutie s inštalačnou príručkou

Pokiaľ ide o náš prístup k vylepšeniu nového LG V10, dotkli sme sa základu postupu na rootovaní LG V10. V tomto duchu následne po riadení ďalších činností.

Nainštalujte si TWRP na Galaxy S10, Galaxy S10 + a Galaxy S10e

Spoločnosť Samsung práve vydala Galaxy S10 a tu vám ukážeme, ako môžete nainštalovať TWRP na Galaxy S10, Galaxy S10 + a Galaxy S10e pomocou Magisk.

Ako nainštalovať vlastnú ROM pomocou TWRP Recovery

Táto príručka sa zaoberá inštaláciou vlastnej pamäte ROM pomocou TWRP Recovery. Obnova pomocou TWRP vám umožní urobiť množstvo skvelých vecí, ale celý zmysel mať vlastnú ....

Ako spustiť režim obnovenia Moto G 2015

Druhá pred podaním žiadosti, keď sa pohnul telefón. A dnes vám ukážeme, ako spustiť režim obnovenia Moto G 2015.

Ako vykoreniť Nexus 6P na Nougat 7.0 NRD90U OTA

A dnes vám ukážeme, ako rootovať Nexus 6P na Nougat 7.0 NRD90U OTA a zakázať vynútené šifrovanie na jednom mieste.

Ako rootnúť Android Nougat 7.0

Ako rootnúť Android 7.0 Nougat. Sprievodca získaním ROOT prístupu v systéme Android 7.0 Nougat so SuperSU prostredníctvom obnovenia TWRP Recovery, aby ste z neho vyťažili maximum a získali prístup k možnostiam, ktoré nie sú k dispozícii, ak nemáte prístup root. Výhody, keď máte nainštalovanú vlastnú obnovu pomocou TWRP Recovery,

Ako rootnúť S6 Edge Plus (GSM)

Ako zakoreniť Samsung Galaxy S6 Edge Plus SM-G928T pomocou funkcie CF-Auto-Root. Sprievodca tým, ako získať ROOT prístup v Galaxy S6 Edge + (Plus) SM-G928T s CF-Auto-Root.

Ako Root Verizon LG G3 Marshmallow Aktualizácia 46A

Verizon konečne konečne odhaľuje aktualizáciu Android 6.0 Marshmallow na LG G3. Postupujte podľa nášho jednoduchého a ľahkého sprievodcu produktom Root Verizon LG G3.

Ako rootovať a nainštalovať TWRP Recovery na Xiaomi Mi 9

Ak chcete nainštalovať TWRP na telefón Xiaomi Mi 9, musíte mať prístup ku koreňu svojho mobilného telefónu. To nám umožní nainštalovať TWRP Recovery na Xiaomi Mi 9 ...

Ako nainštalovať TWRP a root Redmi Note 7

Tu vám ukážeme, ako nainštalovať TWRP na Xiaomi Redmi Note 7, Pred prístupom ku koreňu zariadenia so systémom Android je vhodné nainštalovať ....

Ako nainštalovať TWRP Recovery cez Fastboot na Android

Režim Bootloader / Fastboot vám umožňuje bleskovať akýkoľvek balík na miniaplikácii. Ako nainštalovať TWRP Recovery cez Fastboot na Android

Ako upraviť Build.prop pomocou ADB pri obnove TWRP

Ak ste v akomkoľvek okamihu skočili do vyladenia svojho modulu gadget pre Android podľa metód pre aplikácie z Obchodu Play, možno ste prešli cez súbor Edit Build.prop.

Ako manuálne nainštalovať aktualizácie OTA pomocou nástroja Recovery a ADB sideload

Tento prvok dostal Apple pre svoj iPhone neskôr ako Android. To, čo tu robíme, vám však poskytuje spôsob manuálnej inštalácie aktualizácií OTA.

Ako nainštalovať Xposed na OnePlus 2

OnePlus 2 nezruší záruku, OnePlus to uvádza na svojej stránke. Takže dnes, prečo to neurobíme trochu modro a nenainštalujeme Xposed na OnePlus 2.

Ako rootovať Android 6.0.1 Marshmallow

Google teraz konečne vydáva aktualizáciu opravy chýb systému Android 6.0.1 Marshmallow na všetky miniaplikácie Nexus. Ako rootovať Android 6.0.1 Marshmallow.

Ako rootovať Android s Magisk

Systémový root v zariadeniach so systémom Android umožňuje systému SELinux bezpečne pracovať v implementačnom režime a umožňuje inštaláciu aktualizácií OTA bez akýchkoľvek problémov.