Vysvetlenie dynamického disku

Táto zóna S ponúka podrobné vysvetlenie dynamického disku. Potom vysvetľuje rôzne typy dynamických diskov a končí ich funkciami a výhodami.

Vysvetlenie pamäte eMMC Flash: Je eMMC v každom prípade lepšia ako SSD?

Zaujíma vás, aké je porovnanie EMMC flash pamäte s SSD? Tento článok vysvetľuje všetko, čo potrebujete vedieť o ukladaní flash pamäte EMMC.

Výhody a nevýhody RAID 10: Stručná referenčná príručka

RAID 10 oddeľuje (RAID 0) dve sady zrkadlových polí (RAID 1). Táto príručka ponúka zjednodušené vysvetlenie RAID 10 a jeho výhod a nedostatkov.

Vysvetlenie pevného disku SATA

Táto zóna S vysvetľuje pevný disk SATA – začína podrobným vysvetlením pojmov SATA, pevný disk SATA a končí jeho funkciami a výhodami.

Vysvetlenie disku SSD (SSD): Zatiaľ najlepší disk!

Táto S zóna vysvetľuje Solid State Drive. Sprievodca začína podrobným vysvetlením SSD. Potom to končí s jeho vlastnosťami a výhodami.

NAS (Network Attached Storage) vysvetlené

Táto zóna S vysvetľuje NAS (Network Attached Storage) – začína podrobným vysvetlením NAS a končí jeho funkciami a výhodami.

RAID 3 (redundantné pole nezávislých diskov) vysvetlené

RAID 3 (Redundant Array of Independent Disks) je implementácia RAID, ktorá využíva stripovanie s vyhradeným paritným diskom. Zistite, ako RAID 3 funguje, aké sú jeho výhody...

RAID 4 (redundantné pole nezávislých diskov) vysvetlené

RAID 4 je konfigurácia Redundant Array of Independent Disks, ktorá využíva prekladanie na úrovni blokov na viacerých diskoch s vyhradeným paritným diskom. ČÍTAJ VIAC.

RAID 5 vs RAID 6: Rozdiely, výhody a nevýhody

Táto zóna S poskytuje zjednodušené, ale komplexné porovnanie RAID 5 a RAID 6. Skúma výhody a nevýhody každého z nich.