Ako zmeniť jazyk na Facebooku

Táto zóna S vás naučí, ako zmeniť jazyk na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na zmenu jazyka na Facebooku z PC, iPhone alebo Androidu.

Ako zmeniť URL LinkedIn

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako zmeniť URL LinkedIn. Sprievodca obsahuje kroky na zmenu adresy URL LinkedIn z počítača alebo prehliadača na vašom smartfóne.

Ako zmeniť stav vzťahu na Facebooku

Táto S zóna vás naučí, ako zmeniť stav vzťahu na Facebooku. Zahŕňa kroky na zmenu stavu vzťahu na Facebooku z počítača a aplikácií.

Ako zmeniť názov na Twitteri

Táto zóna S vás naučí, ako zmeniť názov na Twitteri. Sprievodca obsahuje kroky na zmenu názvu služby Twitter z počítača, zariadenia iPhone alebo Android.

Ako povoliť súkromný režim LinkedIn

Táto zóna S vás naučí, ako povoliť súkromný režim LinkedIn – zahŕňa kroky na zapnutie súkromného režimu LinkedIn z LinkedIn.com, iPhone alebo Android.

Ako podporiť niekoho na LinkedIn

Táto zóna S vás naučí, ako podporiť niekoho na LinkedIn. Sprievodca obsahuje kroky na podporu niekoho na LinkedIn z počítača alebo aplikácií.

Ako zmeniť heslo na Facebooku

Táto zóna S vás naučí, ako zmeniť heslo na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na zmenu hesla Facebook z počítača, zariadenia iPhone alebo Android.

Ako nájsť narodeniny na Facebooku

Táto S zóna vás naučí, ako nájsť narodeniny na Facebooku - kroky pre 2 spôsoby nájdenia narodenín na Facebooku - Nadchádzajúce narodeniny alebo narodeniny priateľa.

Ako sa prihlásiť na Facebooku

Táto zóna S vás naučí, ako sa prihlásiť na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na prihlásenie sa na Facebook z PC, iPhone alebo Androidu.

Ako nájsť koncepty na Facebooku

V tejto zóne S vás Victor naučí, ako nájsť koncepty na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na nájdenie konceptov na Facebooku. ZISTITE AKO...

Ako nájsť Facebook URL

Táto S zóna vás naučí, ako nájsť Facebook URL. Sprievodca obsahuje kroky na nájdenie adresy URL Facebooku z počítača alebo mobilnej aplikácie Facebook.

Ako nájsť spomienky na Facebooku

Táto S zóna vás naučí, ako nájsť spomienky na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na nájdenie spomienok na Facebooku z Facebook.com, Android a iPhone.

Ako pozvať ľudí, aby dali like na vašu stránku na Facebooku

Táto zóna S vás naučí, ako pozývať ľudí, aby sa vám páčili na vašej stránke na Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na pozvanie ľudí, aby označili, že sa mi páči vaša stránka, z počítača, aplikácie.

Ako nájsť staré tweety

Táto zóna S vás naučí, ako nájsť staré tweety - 3 spôsoby, ako nájsť staré tweety - pokročilé vyhľadávanie, AllMyTweets.net, vyžiadanie archívu vašich tweetov.

Ako sa pripojiť k Facebooku (vytvoriť účet na Facebooku)

Chcete sa prvýkrát pripojiť k Facebooku? Tu sú kroky, ako to urobiť – tento sprievodca ukážkami, ako sa pripojiť k Facebooku z aplikácie Facebook a prehliadača.

Ako zdieľať tweet na Facebooku

Táto príručka je ukážkou toho, ako zdieľať tweet na Facebooku z aplikácií Twitter a Facebook. a na PC. Sprievodca krok za krokom s obrázkami.

Ako označiť stránku na Facebooku ako ďalšiu stránku na Facebooku

Táto príručka ukazuje, ako označiť stránku Facebook ako inú stránku z aplikácie Facebook alebo z prehliadača v počítači – krok za krokom s obrázkami. ČÍTAJ VIAC.

Ako vymazať vyrovnávaciu pamäť Facebooku

Táto S zóna vás naučí, ako vyčistiť vyrovnávaciu pamäť Facebooku. Sprievodca obsahuje kroky na vymazanie vyrovnávacej pamäte Facebooku na zariadeniach iPhone a Android.

Ako nájsť Skype ID

V tejto S zóne vás Victor naučí, ako nájsť Skype ID. Sprievodca obsahuje kroky na nájdenie Skype ID v systéme Windows 10, Android, iPhone a Skype.com.

Ako získať prístup k Facebook Marketplace

Táto zóna S vás naučí, ako získať prístup k Facebook Marketplace. Sprievodca obsahuje kroky na prístup k Facebook Marketplace z PC, iPhone alebo Android.