Najlepší spúšťač šetriča batérie pre Android, ktorý môžete použiť

spúšťač šetriča batérieJednou z najkrajších vecí, ktorú môžete so svojím smartfónom pre Android urobiť, je vlastne inštalácia spúšťača. Sme fanúšikmi nosných rakiet Nova, Action a tiež spoločnosti Microsoft. Nespotrebovávajú však veľa zdrojov, veľa používateľov hlásilo vybíjanie batérie. Tu sú niektoré z najlepších launcherov spolu s funkciami šetriča batérie a sú tiež ľahké. V tomto článku budeme hovoriť o najlepšom spúšťači šetriča batérie pre Android, ktorý môžete použiť. Poďme začať!Nova Launcher má všetky funkcie prispôsobenia a skutočne nespotrebováva veľa zdrojov. Niektorí používatelia sa stále sťažujú na vybíjanie batérie. Aplikácie launcher väčšinou nespotrebúvajú veľa zdrojov. Ak však chlapci používate zariadenie nižšej triedy. Potom je vždy najlepšie použiť ľahké odpaľovacie zariadenia spolu s funkciami šetriča batérie.Najlepší spúšťač šetriča batérie pre Android, ktorý môžete použiť

V tomto článku teda teraz zdieľame niekoľko aplikácií pre Android. To skutočne nespôsobuje vybíjanie batérie, pokiaľ nepoužívate živé tapety. Tieto spúšťacie aplikácie majú tiež funkcie šetrenia batérie, aby sa šetrila výdrž batérie.Nova Launcher

Spúšťač Nova je už nejaký čas našim obľúbeným. A to hlavne preto, lebo ponúka dokonalú rovnováhu medzi vlastnosťami a výkonom. Teraz sa aktualizovala spolu s funkciou nočného režimu, ktorá začiernila vyhľadávací panel, zásuvku aplikácie, ikonu zásuvky a tiež priečinky. To je dobré nielen pre vaše oči v noci, ale tiež to pomáha znižovať spotrebu batérie na obrazovke telefónov spolu s OLED panelmi.Vy, chlapci, môžete nielen meniť veľkosť mriežky na domovskej obrazovke a v doku. Pridajte však tiež viac ako 5 dokov, ktoré potom môžete nekonečne posúvať prstom. Nova Launcher je v skutočnosti zameraný na užitočnosť a produktivitu namiesto vzhľadu a estetiky.

spúšťač šetriča batérieExistuje veľa možností, ako prepracovať, od farebných motívov cez balíčky ikon, posúvateľné doky až po prispôsobenie zásuviek aplikácií, nastavenia priečinkov a nekonečné posúvanie. Tím Nova sa nikdy neuspokojí so svojimi vavrínami a neustále pridáva nové funkcie. Napríklad skratky Sesame, animácie a vylepšenia Oreo.Ak chcete najvýkonnejšie funkcie, obráťte sa na Nova Launcher Prime. Verzia 4,99 USD, ktorá v zásade ponúka až bezplatné stiahnutie.

Stiahnuť ▼ - Nova Launcher

Microsoft Launcher

Rovnako ako Nova, aj launcher Microsoft prichádza s voliteľným tmavým režimom. To vám určite môže pomôcť ušetriť na vašom prístroji trochu šťavy. A pretože je vyvíjaný prostredníctvom spoločnosti Microsoft, získate výhody integrácie spolu s jeho aplikáciami. Ako napríklad Calendar, OneNote, ToDo atď. Nasleduje Pokračujte na PC funkcia pre používateľov systému Windows.

spúšťač šetriča batérie

ako získať paru na inštaláciu dlc

Tento spúšťač tiež prináša samostatnú dlaždicu okamžitého nastavenia, ku ktorej máme prístup potiahnutím prstom nahor z dolnej časti. Vďaka tomu je skutočne vhodný na plynulé ovládanie jednou rukou, najmä pre ľudí, ktorí majú malé ruky. Medzi ďalšie významné prvky patrí tiež univerzálny vyhľadávací panel, adaptívne ikony a prispôsobený informačný kanál pripojený tiež k vášmu kontu Microsoft. Je to medzi všetkými skutočne najproduktívnejší, ale na funkcie bohatý spúšťač, ktorý si môžete nainštalovať aj na svoj telefón s Androidom.

V skutočnosti sa dodáva s widgetmi pre spodnú lištu, ku ktorým máte prístup potiahnutím smerom zdola nahor. Medzi ďalšie funkcie tiež patria prispôsobiteľné správy a funkcia časovej osi, ktorá vám umožňuje pokračovať v činnostiach. Tiež ste začali medzi telefónom a počítačom.

Stiahnuť ▼ - Microsoft Launcher

Power + Launcher | spúšťač šetriča batérie

Power + Launcher je tiež jedným z najefektívnejších launcherov v zozname, a to vďaka svojej jedinečnej funkcii šetrenia batérie, ktorá v podstate aktívne monitoruje aplikácie bežiace na pozadí. Kedykoľvek aplikácia zbytočne beží príliš dlho na pozadí, jednoducho zastaví proces a zníži tak celkovú spotrebu.

spúšťač šetriča batérie

Spúšťač v zásade používa na hibernáciu aplikácií funkciu Prístupnosť. Tým sa zabráni ich automatickému spusteniu, čo je rovnaké ako to, čo sme videli v aplikáciách, ako je napríklad Greenify. Okrem toho získate funkcie, ako je vyhľadávanie v aplikácii, a tiež neprečítané značky počtu hovorov, správ a mnohých ďalších aplikácií.

Neustále bude monitorovať aplikácie bežiace na pozadí a na ich zatvorenie bude využívať aj funkciu dostupnosti. Odstráni tiež spustené procesy na pozadí. To pomáha znižovať vybíjanie batérie a malo by sa zlepšiť výkon mobilných telefónov uvoľnením zdrojov, ako je RAM a výkon procesora. Ďalšou užitočnou funkciou je režim dlhodobého spánku, ktorý zvyčajne zastaví aj aplikácie.

Stiahnuť ▼ - Power + Launcher

Evie Launcher

Evie je tiež triezvy spúšťač systému Android, ktorý beží nielen na minimálnych zdrojoch, ale vďaka rýchlemu a ľahšiemu použitiu telefónu aj vďaka jeho jednoduchému rozhraniu. Všetky vaše aplikácie sú prístupné jednoduchým prejdením prstom a vy môžete hľadať čokoľvek priamo cez domovskú obrazovku.

Má dostatok ponúkaných funkcií prispôsobenia, medzi ktoré patrí dok, balíček ikon, neprečítané odznaky, gestá a oveľa viac. Má tiež prispôsobený spravodajský kanál napájaný cez Yahoo. A potom existuje možnosť, ako skryť aplikácie pre ľudí, ktorí skutočne chcú úplné súkromie nad aplikáciami, ktoré používajú. Pre tých, ktorí chcú mať pocit Androidu na sklade, určite stojí za to vyskúšať launcher Evie.

spúšťač ap15 ​​| spúšťač šetriča batérie

Weel, ktorý je najľahší zo všetkých, spúšťač ap15 ​​skutočne posúva váš zážitok zo systému Android na úplne novú úroveň spolu s jeho priamym prístupom. Namiesto typických ikon aplikácií získate to, že na rolovateľnej domovskej obrazovke sú skutočne názvy aplikácií s premenlivou veľkosťou. Áno, v skutočnosti tu nie je žiadny priečinok s aplikáciami. Spúšťač má aj funkciu šetrenia energie batérie, a to tak, že nastaví aj jeho pozadie na čierne. Je to možné až potom, čo ste nastavili spúšťač ako predvolený spúšťač, čo by pre väčšinu používateľov systému Android nemal robiť problém.

spúšťač šetriča batérie

Existuje tiež veľa funkcií prispôsobenia, medzi ktoré patrí aj zmena farby textu, farby pozadia, veľkosti štítku a písma. Môžete dokonca určiť aj vlastné pravidlá zobrazovania aplikácií, ktoré sú k dispozícii vo verzii Pro.

Stiahnuť ▼ - ap15 launcher

Spúšťač akcií

S launcherom Nova, ktorý je väčšinou známy ako najlepší launcher, je skutočne možné povedať, že launcher Action je druhý. Aplikácia nemusí byť taká stará ako iné spúšťače. Pravidelné vydávanie aktualizácií však dokazuje, že vývojári skutočne venujú pozornosť používateľom a čo môže byť skutočne skutočne príjemné.

akcia

To, čo vlastne odlišuje Action od ostatných, je zahrnutie funkcie Polica. To dodáva pocitu OxygenOS, ktorý sa nachádza aj v zariadení OnePlus. Ak máte radi veci jednoduché a napriek tomu chcete zo spúšťača vyťažiť maximum. Action Launcher je aplikácia, ktorá neustále poskytuje kontrolu výdrže batérie.

Aplikácia Launcher akcií automaticky vyberie dominantné farby na tapety a potom upraví zásuvku aplikácie, pozadia priečinkov a tiež vyhľadávacie pole tak, aby zodpovedali.

Stiahnuť ▼ - Spúšťač akcií

Štíhly launcher | spúšťač šetriča batérie

Ako už jeho názov napovedá, program Lean Launcher je navrhnutý tak, aby bol štíhly a ľahký k skutočným zdrojom. Je to tiež bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojom (FOSS). Vyžaduje si to minimum prístupu a dolného vyhľadávacieho panela Google. Bežné funkcie, ako je nastaviteľné rozloženie mriežky, tmavý režim, tvar ikony a tiež gestá, sú tu.

čítať

Ponúka však nastavenia umožňujúce zmeniť tvar ikony, písmo textu a farbu. Tieň alebo iné efekty, ako napríklad v Nova alebo v niekoľkých ďalších launcheroch, skutočne nemôžete pridať. Pretože je taký ľahký a preskakuje funky animácie a estetiku, v zásade tiež spotrebúva veľmi málo batérie.

lg g4 obtokový nástroj

Čisté a nezmysly, keď ponúkate slušné množstvo prispôsobení. Lean Launcher je skutočne dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú štíhlejšie prostredie pre launcher.

Stiahnuť ▼ - Lean Launcher

Tipy na šetrenie batérie v systéme Android

Okrem používania spúšťačov systému Android s funkciami šetrenia batérie. Môžete nasledovať niekoľko ďalších tipov, ako zvýšiť výdrž batérie, ktoré sú uvedené nižšie.

  • Musíte pravidelne sledovať nastavenia spotreby batérie a tiež aplikácie spustené na pozadí.
  • Môžete tiež použiť vstavaný režim úspory energie systému Android a zabrániť inštalácii šetriča batérie alebo čistiacich aplikácií tretích strán.
  • U telefónov, ktoré majú OLED displeje, prepnite do tmavého režimu a podľa možnosti použite čiernu tapetu.
  • Skúste tiež nepoužívať živé tapety a nepotrebné widgety, pretože ich služby bežia na pozadí.
  • Ak sa funkcie pripojenia, ako sú Wi-Fi, určovanie polohy, NFC, synchronizácia a Bluetooth, ak sa práve nepoužívajú, vypnite ich.
  • Ak to váš telefón umožňuje, znížte rozlíšenie obrazovky a potom ho nepoužívajte pri plnom jase.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o spúšťači šetriča batérie páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepšia aplikácia na sledovanie tepu Apple Watch pre vás