Android Photo Editor s podporou vrstiev

Hľadáte editor fotografií pre Android s podporou vrstiev? Ak áno, ponorte sa dole. Android poskytuje množstvo aplikácií na úpravu obrázkov. Niektoré z nich však nemôžu podporovať vrstvy, ako je napríklad Photoshop, takže je ich použitie zložitejšie, keď chcete manipulovať s obrázkom tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Ak sa tým chcete vyrovnať, poďme si vziať niektoré z najlepších alternatívnych aplikácií Photoshopu pre Android kompatibilných s vrstvami.Android Photo Editor s podporou vrstiev:

Toto sú najlepšie aplikácie Android Photo Editor s podporou vrstiev:Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop MixVšetci vieme, že Adobe má mobilnú aplikáciu známu ako Photoshop Express, ktorá umožňuje ľahkú úpravu fotografií, nemôže podporovať vrstvy. Ak sa tým chcete zaoberať, spoločnosť Adobe uviedla na trh ďalšiu aplikáciu známu ako Photoshop Mix, ktorá podporuje vrstvy podobné verzii pre stolné počítače. Aplikácia je zameraná hlavne na fotografov, ktorí chcú urobiť nejaké okamžité úpravy alebo vylepšenia predtým, ako ich zdieľajú s ostatnými. Môžete napríklad upraviť kontrast, farby, pridať alebo vymazať filtre, zväčšiť celú alebo vybranú oblasť, prelínať, ovládať nepriehľadnosť, vytvárať masky atď. Aplikácia však podporuje vrstvy, môžete tiež vystrihnúť a zlúčiť rôzne obrázky do jeden používajúci rôzne vrstvy.To, čo robí Photoshop Mix špeciálnym, je jeho ľahké užívateľské rozhranie a vrstvy. Prístup má tiež každá možnosť a pridávanie vrstiev je veľmi jednoduché ako kliknutie na jednu ikonu Pridať. Ako už bolo povedané, aj keď vo Photoshop Mix môžete pridávať aj vrstvy, v požadovanom čase máte k dispozícii iba 5 vrstiev. Ďalej sa chcete prihlásiť, aby ste mohli aplikáciu používať pomocou svojho Adobe ID.Ak vám tieto dve obmedzenia neprekážajú, musíte vyskúšať aplikáciu Adobe Photoshop Mix a skontrolovať, či vyhovuje vašim požiadavkám. Koniec koncov, je to úplne zadarmo.

Náklady: Aplikácia je bezplatná, ale aby ste ju mohli používať, musíte sa prihlásiť pomocou svojho Adobe ID. Ak nemáte Adobe ID, môžete sa zadarmo zaregistrovať.Android Photo Editor - PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio je ďalší veľmi populárny softvér na úpravu fotografií pre Android, ktorý je bohatý na funkcie a má veľkú komunitu YouTube. Aplikácia môže byť samozrejme kompatibilná aj s vrstvami, ale ako mobilná aplikácia pristupuje k funkcii, ktorá sa od Photoshop Mixu značne líši. Po úprave fotografie môžete pridať ďalšie obrázky, obrázky alebo text, ktoré sa až do uloženia obrázka automaticky považujú za jednotlivé vrstvy.Ak chcete správne využiť funkcionalitu vrstiev a získať ju väčšinu, musíte zvoliť Nakreslite možnosť. Odtiaľ môžete tiež podľa potreby vytvárať jednotlivé vrstvy, povoliť alebo zakázať ich, vytvárať masky, kombinovať atď. Najlepšie však je, že aplikácia automaticky ukladá vašu prácu, počet vrstiev, ktoré môžete vytvoriť, nie je nijako obmedzený. Podľa potreby však môžete vrstvy transformovať alebo jednotlivo zmiešať. Mnoho ďalších funkcií aplikácie zahŕňa okrem iného schopnosť vytvárať kliparty, samolepky, vstavané rámčeky, pozadia, filtre, popisky, schopnosť vytvárať efekty Prisma v štýle AI a oveľa viac.

Ak hľadáte aplikáciu na úpravu fotografií, ktorá kompatibilný s priehľadnosťou a vrstvy, potom musíte vyskúšať PicsArt.

Cena: Aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje reklamy. Aplikácia však poskytuje aj nákupy v aplikáciách ako napríklad kliparty, prémiové samolepky atď.

Android Photo Editor - Pixlr

pixlr

Pixlr používame nad bezplatným nástrojom, ako je Microsoft Paint 3D, alebo nad bezplatnými programami na stiahnutie, ako je GIMP. Ale prečo? Hlavným dôvodom je to Pixlr sedí v záhadnej strednej ceste. Má tiež viac nástrojov a väčšiu prispôsobiteľnosť ako Windows Paint 3D. Tiež nemá prepracovanosť, zložitosť a zložité nástroje GIMPu. Alternatívne je Pixlr tiež editorom fotografií pre pokročilých začiatočníkov, ale aj stredne pokročilí môžu vytvoriť sľubné ohromujúce výsledky, ak majú talent a znalosti.

živé počasie tapety aplikácie

Pixlr podporuje niekoľko zariadení. Pixlr Express môžete tiež nainštalovať alebo stiahnuť na zariadeniach iPad, iPhone a Android

Pixlr je dosť podobný staršej aplikácii PicsArt. To znamená, že obe aplikácie majú veľa funkcií skrytých v jednoduchom rozhraní a sú kompatibilné s úpravami vrstiev. Okrem PicsArt sme však v Pixlre nehľadali podporu transparentnosti.

Nástroje Pixler:

Úpravy obrázkov pomocou aplikácie Pixlr pomocou nástrojov - tu je postup:

Plodina (C)

Slovo plodina znamená „Vyrežte alebo znova zarámujte diely“ vášho obrazu. Môžete však vystrihnúť časti svojich obrázkov alebo ich zväčšiť (zväčšiť) a pridať rám.

POHYB (V)

Tento nástroj umožňuje pohybovať po plátne. Napríklad pri písaní textu ho môžete pomocou tohto nástroja posúvať.

MARQUEE (M)

Niektoré obrázky sú zabudované vo vrstvách a pomocou tohto nástroja môžete vyberať vrstvy, zatiaľ čo ostatné vrstvy nie sú vybraté. Kopírovanie častí obrázka, ktoré je možné vložiť inde, je celkom užitočné.

LASSO (L)

Možno budete tiež chcieť zvoliť diely, ktoré sa nedajú ľahko vybrať pomocou škatule. LASSO vám umožňuje voľne kresliť, čo chcete.

Hůlka (W)

WAND je celkom podobný markízovému nástroju, ale narazíte iba na prvky, ktoré chcete zvoliť.

CERUZKA (ŽIADNA SKRATKA)

Pomocou tohto nástroja môžete na fotografie kresliť od ruky. Môžete si tiež vybrať z rôznych druhov ceruziek.

KEFKA (B)

Rovnako ako nástroj na ceruzky, ale môžete si vybrať z rôznych typov štetcov, ktoré ponúkajú rôznu šírku štetca, nepriehľadnosť atď.

VYMAZAŤ (E)

Pomocou tohto nástroja môžete mazať prvky z vrstiev. Okrem gumy MS Paint môžete tento nástroj na mazanie upraviť tak, aby ste odstránili azda iba tenkú vrstvu prvku a zanechali po sebe špeciálne nepriehľadný obrázok.

Poznámka: Existuje mnoho ďalších nástrojov, ale niektoré z nich sú tu spomenuté!

Viacvrstvový - editor fotografií

Ak hľadáte kompletnú aplikáciu na úpravu fotografií, ktorá najlepšie podporuje vrstvy, potom je tu pre vás Multi-Layer Photo Editor. Môžete to poznať aj podľa názvu, môžete tiež upravovať svoje obrázky, fotografie a mnoho ďalších obrázkov v rôznych vrstvách. Rozhranie aplikácií je bohaté na funkcie a pre začiatočníkov je stále veľmi jednoduché alebo ľahko použiteľné. Podobne ako v aplikácii Photoshop Mix, aj vrstvy môžete pridávať jediným kliknutím. Po pridaní môžete jednotlivé vrstvy jednoducho presunúť do pozadia alebo popredia ich pretiahnutím a manipuláciou s jednotlivými vrstvami pomocou niekoľkých nástrojov, ako sú tiene, rámy, priehľadnosť, prechody, horizontálne alebo vertikálne preklopenie, režimy prelínania, kúzelná palička, guma na pozadí. , masky a pod.

Okrem vyššie uvedených dvoch aplikácií PicsArt alebo Photoshop Mix môžete zahájiť úpravy buď pomocou prázdneho plátna, alebo pomocou existujúceho obrázka alebo fotografie. Najlepšou funkciou viacvrstvového editora fotografií je, že dokáže ukladať alebo importovať obrázky priamo z alebo do miestnej siete cez internet.

ako získať puncový kanál na kodi

Náklady: Základná aplikácia je úplne zadarmo, obsahuje reklamy a za paywallom sú niektoré úžasné funkcie, ako sú režimy miešania, masky výberu a vlastné výstupné rozlíšenie. Môžete sa tiež zbaviť reklám a odomknúť prémiové funkcie pomocou nákupu v aplikácii, ktorý vás stojí okolo 7 dolárov.

Byte Mobile - editor obrázkov

Byte Mobile - editor obrázkov

Editor obrázkov Byte Mobile je najlepší softvér na úpravu obrázkov, ktorý podporuje vrstvy podobné photoshopu. Aplikácia je veľmi jednoduchá, ľahká a ľahko použiteľná. Aplikácia je v skutočnosti identická s viacvrstvovým editorom fotografií, nie je však bohatá na rôzne funkcie. To znamená, že všetko, čo chcete pridať, ako sú samolepky, fotorámčeky, tvary, kresby, obrázky atď., Sa automaticky pridá do novej vrstvy.

Podobne ako v iných aplikáciách, aj s každou jednotlivou vrstvou môžete manipulovať pomocou možností miešania, vlastných farieb, nepriehľadnosti, kresby, materiálu, osvetlenia atď. Ak chcete, môžete zvoliť možnosť Kresliť a zahájiť kreslenie. V režime Kreslenie môžete samozrejme používať vrstvy alebo vytvárať podľa potreby.

Ak hľadáte ľahký softvér na úpravu obrázkov, ktorý dokáže kompatibilnú vrstvu, môžete vyskúšať aplikáciu Byte Mobile.

Náklady: Aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje reklamy. Ak chcete, môžete reklamy vymazať pomocou nákupu v aplikácii za 0,99 USD.

PhotoLayers

Medzi všetkými zdieľanými aplikáciami je PhotoLayers jednou z najjednoduchších alebo najjednoduchších z hľadiska používateľského rozhrania alebo funkcií. Aplikácia je zameraná na tých, ktorí radi vytvárajú rýchle, ale podrobné fotomontáže, t. J. Vytvárajú kompozitné fotografie po vyrezaní, prekrytí a zlepení rôznych fotografií do jednej. Pretože ste ľahkou aplikáciou so zameraním na cieľové publikum, nemáte všetky nástroje, ktoré vidíte vo vyššie uvedených aplikáciách. PhotoLayers však majú aj všetky základné možnosti, ako sú vrstvy, tiene, korekcia farieb, zmena veľkosti, preklopenie, otočenie, vyrezanie, maskovanie atď.

Najlepšie na tejto aplikácii je, že vám poskytuje prístup k jednoduchému, ale podrobnému článku priamo na domovskej obrazovke, ktorý zobrazuje, čo robíte pomocou aplikácie. Takže ak sa venujete fotomontážam alebo vkladáte superpozície, potom je PhotoLayers tou najlepšou voľbou.

Náklady: Aplikácia je úplne zadarmo a obsahuje reklamy.

Canva

Canva sa úplne líši od všetkých aplikácií zdieľaných v tomto zozname. Nie je to váš starší softvér na úpravu fotografií a jeho cieľom je vytvárať úžasné plagáty, vzory, bannery blogov, bannery sociálnych médií pre Twitter, Facebook, Instagram atď. Môžete tiež navrhnúť karty, pozvánky a fotografické koláže. Canva má obrovskú knižnicu fotografií, kompatibilnú s vlastnými šablónami alebo typografiou. Podporuje samozrejme vrstvy a môžete s nimi manipulovať aj pomocou základných nástrojov, ako je preklopenie alebo zmena veľkosti.

Canva nie je pre nás všetkých, ale ak hľadáte vytvorenie bannerov, plagátov a pohľadníc, potom je Canva pre vás.

Cena: Canva je úplne zadarmo, ale ponúka vlastné šablóny, pozadia atď. Ako nákupy v aplikácii. Môžete tiež použiť bezplatné alebo si vytvoriť svoj vlastný, ak nechcete platiť.

To je všetko.

Záver:

Tu je všetko o aplikácii Android Photo Editor. Boli to jedny z najlepších editorov obrázkov podobných Photoshopu pre Android, ktoré sú kompatibilné s priehľadnosťou alebo vrstvami. PicsArt sa mi páči kvôli veľkej komunite a videonávodom dostupným na YouTube. Niektorý editor obrázkov na báze vrstiev bohužiaľ nepodporuje obrázky RAW. Na tento účel teda môžete použiť SnapSeed alebo Adobe Photoshop Express.

Nižšie komentujte zdieľanie vašich návrhov a myšlienok k vyššie uvedeným alternatívam Photoshopu pre Android.

Prečítajte si tiež: