10 najlepších hier pre Android

Chcete si užiť viac zábavy na svojom telefóne s Androidom? Máme zoznam najlepších hier pre Android, ktoré vám poskytnú veľa zábavy. Tu je 10 najlepších hier pre Android.

10 najlepších automobilových pretekárskych hier pre konzoly

Hry pokročili v oblasti grafickej kvality a realizmu. Tie boli dobre zavedené do automobilových závodných hier. Predstavujeme najlepšie moderné automobilové závodné hry.

Ako vytvoriť účet Xbox Live (2 spôsoby)

Táto príručka ukazuje 2 spôsoby vytvorenia účtu Xbox Live. Účet Xbox Live si môžete vytvoriť pomocou existujúceho účtu Microsoft alebo nového účtu priamo...

Top 10 online videohier

Herný svet je čoraz väčší a trendový. My na iTechGuides.com predstavujeme 10 najlepších online hier, ktoré vás nadchnú a udržia vás v spojení so svetom.

10 najlepších počítačových herných ovládačov

Existuje toľko hier, ktoré môžete hrať na svojom počítači. iTechGuides predstavuje najlepší počítačový herný ovládač od jeho najlepšieho dizajnu až po užívateľsky prívetivé ovládanie.

10 najlepších akčných hier pre PS4

Hľadáte akčné hry na PS4? Máme vás pokryté! 'God of War' je u nás číslo 1 pre svoje vynikajúce grafické návrhy. Tu je našich 10 najlepších akčných hier pre PS4

Našich 10 najlepších dobrodružných hier pre PS4

Na vrchole nášho zoznamu 10 najlepších dobrodružných hier pre PS4 je „Uncharted 4: A Thief's End“, pretože obsahuje všetky príchute dobrodružstva.