Ako skryť hernú aktivitu pred priateľmi v službe Steam

Zaujíma vás, či chcete na Steame skryť hernú aktivitu? Steam predvolene zdieľa vašu hernú aktivitu. Po hraní Bad Rats alebo Hello Kitty: Island Adventure , pravdepodobne budete chcieť svoju hru tajiť. Poďme sa pozrieť na to, ako skryť aktivitu Steam pred vašimi blízkymi.ralinklinuxclient v mojej sieti

Ako skryť hry pred priateľmi v profile Steam

Skryť hernú aktivituVaša stránka profilu Steam spomenula všetky hry, ktoré ste hrali, a zobrazuje celkový počet hodín, ktoré ste vo všetkých strávili, pričom sa sústreďuje na to, čo ste hrali za posledné dva týždne.Profily Steam boli predvolene verejné, ale spoločnosť Valve ich označila ako súkromné. Napriek tomu ste možno nastavili ako verejné spoluprácu so službou tretej strany, ktorá číta informácie pomocou vášho profilu Steam. Páči sa mi to IsThereAnyDeal , ktorá kontroluje váš zoznam želaní pre hry a umožňuje vám vedieť, či sú na predaj v iných herných obchodoch.Krok 1:

Ak chcete získať prístup k svojmu profilu v službe Steam, umiestnite kurzor myši na svoje používateľské meno umiestnené na hornom paneli a klepnite na položku Profil.Krok 2:

Klepnite na tlačidlo Upraviť profil umiestnené na pravej strane stránky a upravte svoj profil.

Krok 3:

Klepnutím na Moje nastavenia súkromia na pravej strane stránky vyhľadajte možnosti ochrany osobných údajov v profile Steam.dd-wrt vs lede

Tu nastavíte nastavenia súkromia, aby ste určili, čo ľudia môžu vidieť. Ak chcete skryť hrateľnosť, zostávajú vám dve možnosti.Ak chcete získať informácie o hrateľnosti, nastavte Podrobnosti hry na Súkromné. Nielen vaši priatelia môžu prezerať hry, ktoré hráte, hry, ktoré vlastníte, alebo hry, ktoré ste si vybrali. Môžu tiež zobraziť zoznam vašich priateľov, komentáre, inventár a ďalšie informácie, pričom sa môžu spoliehať na možnosti, ktoré ste vybrali na tejto stránke.

Všetko môžete skryť aj po nastavení možnosti Môj profil na možnosť Súkromné. Počas toho nemôže nikto zobraziť celú vašu profilovú stránku. Môžete tiež zvoliť možnosť Iba priatelia a vaši priatelia v službe Steam si môžu pozrieť váš profil.

Ako skryť hernú aktivitu pred priateľmi v službe Steam

Skryť hernú aktivitu

server nie je k dispozícii

Ak sa za hru, ktorú momentálne hráte, iba trochu hanbíte - možno vás nebude trápiť, ak je to uvedené na vašej profilovej stránke, ale nepáči sa vám, že vám všetci vaši priatelia dostávajú upozornenia, že musíte alebo si pozrite, že ju hráte v zozname ich priateľov. Potom môžete prejsť do režimu offline alebo sa stať neviditeľným v službe Steam chat.

Ak to chcete urobiť, klepnite v službe Steam na možnosť Priatelia a čet. Klepnite tiež na svoje používateľské meno a vyberte možnosť Offline alebo Neviditeľný. Vaši priatelia nemôžu momentálne vidieť, čo hráte, aj keď tieto informácie sa budú naďalej zobrazovať na vašej profilovej stránke.

Pamätajte, že nastavenie podrobností hry na súkromné ​​zabezpečí vašim priateľom sledovanie hier, ktoré hráte, aj keď ste online v službe Steam.

Skryte alebo vymažte hry z knižnice Steam

Ak chcete hru skryť z knižnice Steam v počítači, môžete ju nastaviť na možnosť Skryté alebo ju vymazať z knižnice Steam.

Ľudia môžu tiež získať prístup k podrobnostiam hry vo vašom profile a takisto si budú môcť zobraziť všetky bonusy a čas hry, ktorý v danej hre máte. Ktokoľvek s prístupom k vášmu počítaču tiež nemôže vidieť hru v normálnej knižnici Steam.

ako odstrániť portál zmiešanej reality

Steam však môže ponúkať aj hry iba pre dospelých a iné nie je bezpečné pre prácu (NSFW) obsah. Poskytuje tiež možnosť skryť hry, ktoré hráte, stáva sa dôležitejším. Je to však nevyhnutné, ak ste hrali iné hry.

Záver:

Tu je podrobný článok o skrytí hernej aktivity pred priateľmi v službe Steam. Naučíte sa teda rôzne metódy alebo techniky. Ak chcete zdieľať akýkoľvek iný spôsob alebo tipy týkajúce sa článku, rozbaľte sa nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: