Ako opraviť, ak Express VPN Netflix nefunguje

Kedykoľvek dôjde na odblokovanie a streamovanie Netflix , neexistuje lepšie riešenie ako skutočné použitie ExpressVPN. Je to vďaka osvedčeným záznamom tejto siete VPN o prístupe k tejto streamovacej platforme z ľubovoľného miesta na svete. Rovnako ako u každého softvéru, aj tu sa môžu vyskytnúť problémy. Aj potom existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste našli riešenie. V tomto článku si povieme, ako opraviť, ak nefunguje Express VPN Netflix. Poďme začať!

Udržanie spoľahlivého prístupu k Netflixu je v podstate jedným z najväčších predajných miest pre každú VPN. Služba streamovania videa je k dispozícii vo viac ako 190 krajinách po celom svete. Každý z nich má vlastný výber filmov a televíznych relácií exkluzívnych pre tento región. Ak žijete vo Veľkej Británii, napríklad, budete mať lepší prístup k britakom a miestnym drámam. Nie však toľko hollywoodskych filmov alebo tiež televíznych programov z USA. To môže byť obzvlášť frustrujúce pre používateľov v krajinách s malým výberom obsahu, ktorý bledne v porovnaní s Netflixom v Kanade, Veľkej Británii, Austrálii alebo USA.Dobrou správou je, že na získanie prístupu k väčšiemu obsahu nemusíte kopať tajné kódy Netflixu. So správnou sieťou VPN môžete väčšinou obísť chybu servera Netflix a získať prístup k videám z celého sveta. ExpressVPN je všeobecne jednou z lepších služieb, ktorá to umožňuje. Pretože udržuje veľký zoznam serverov, ktoré prelomia geograficky obmedzujúci firewall. Nebude to vždy fungovať, ale preto sa môžu hodiť aj tieto alternatívy a riešenia.

Express VPN Netflix nefunguje - Prečo

Krátka odpoveď je, že ExpressVPN robí pracujte s Netflixom, ale nie stále. Dôvody sú komplikované, takže nižšie nájdete základné informácie, aby ste pochopili, o čo ide.IP adresa

IP adresa je vlastne dlhý reťazec čísel, ktoré každé zariadenie priradí vždy, keď sa pripojí k internetu. Každý z nich je pre tento hardvér jedinečný a slúži tiež na rovnaký účel ako poštová adresa. Ak chcete niekomu poslať list, napríklad všetko, čo musíte urobiť, je napísať jeho adresu na prednú stranu. To isté platí pre adresy IP, iba pre pohľadnice. Ide o pakety údajov.blikanie chrómu pri rolovaní

Zakaždým, keď zapnete domáci počítač alebo streamovacie zariadenie, má prístup k internetu aj prostredníctvom smerovača a modemu. Samotnému modemu je pridelená adresa IP prostredníctvom miestneho poskytovateľa internetových služieb, ktorý slúži ako pošta pre pakety údajov. Kedykoľvek sa pokúsite pozrieť si film z Netflixu, vaša požiadavka sa odošle ako pečiatka paketu spolu s vašou IP adresou, aby sa zabezpečilo správne doručenie.

Netflix blokuje VPN

Netflix z väčšej časti využíva jednoduché opatrenie na blokovanie sietí VPN. V podstate uchovávajú obrovský zoznam všetkých adries IP spojených so službami VPN z celého sveta. Kedykoľvek sa niekto spolu so zodpovedajúcou adresou IP pokúsi o pripojenie, potom mu Netflix odoprie prístup, jednoduchý a jednoduchý. Zoznam neustále aktualizuje nové adresy IP, pretože služby VPN rozširujú svoje ponuky, čo umožňuje Netflixu zastaviť v ich stopách aj streamery so zahraničím.Express vpn netflix nefungujeVeci s streamovacími aplikáciami Netflix fungujú v porovnaní s prehliadačom trochu inak. Aplikácie sú blokované pomocou reštriktívnejšieho prístupu založeného na DNS. To je skutočne nemožné obísť, dokonca ani s výkonnou VPN. Je nepravdepodobné, že to urobíte vôbec mať prístup k Netflixu v inej krajine prostredníctvom aplikácie, aj keď existuje niekoľko občasných výnimiek, pozri sa.

VPN menia IP adresy Express VPN Netflix nefunguje

Sieť VPN prevracia svet IP adries naruby. Predtým, ako dáta opustia vaše zariadenie, zašifrujú sa a kódujú sa tiež. Aby nikto nemohol povedať, aký druh obsahu požadujete. Tieto zabezpečené pakety sa potom pošlú cez váš modem a k vášmu ISP, kde dostanú pečiatku normálnej adresy IP, rovnako ako predtým.

Spolu s VPN však každá vaša požiadavka prechádza sieťou serverov VPN skôr, ako sa dostane na internet. Keď je tam VPN, odstráni vašu domácu IP adresu a nahradí ju jednou z jej anonymných. Dátový paket sa potom zašle ako obvykle za účelom vykonania požiadavky. Kedykoľvek sa vráti do siete VPN, pošlú ich späť do vášho domáceho zariadenia prostredníctvom vášho ISP. Celý proces prebieha šifrovaním a vďaka prepínaniu adries IP môžete vďaka tomu zostať prekvapivo v anonymite.

Dočasný prístup k službe Netflix Express vpn netflix nefunguje

Väčšina serverov na väčšine sietí VPN je blokovaná priamo prostredníctvom služby Netflix. V závislosti na sieti VPN sa môže dočasný prístup zachovať aj nasadením nových a neznámych adries IP. To sa medzi službami veľmi líši, samozrejme, konečným výsledkom je, že väčšinu času máte prístup k Netflixu v prehliadači (a niekedy aj v aplikácii) prostredníctvom nových serverov alebo starých adries IP. Musíte sa iba pokúsiť pripojiť a tiež zistiť, či máte skutočne šťastie.

Ako môžete opraviť Express VPN Netflix nefunguje

ExpressVPN si udržuje prekvapivo spoľahlivý prístup k službe Netflix, a to v prehliadači aj prostredníctvom aplikácie Netflix. Nie je to dokonalé, ale preto by ste mali na obnovenie prístupu k svojim streamom použiť tipy uvedené nižšie alebo vyskúšať alternatívy.

Prepnúť servery

Najlepším spôsobom, ako obnoviť prístup VPN k Netflixu, je prepínanie serverov. Nemusí to byť v inej krajine alebo regióne. K serveru Netflix majú prístup väčšinou rôzne servery na rovnakom mieste, zatiaľ čo iné nie. Ak sa vám zobrazí chyba servera proxy od spoločnosti Netflix, prechádzajte zoznam serverov ExpressVPN, pripojte sa a znova načítajte stránku Netflix, aby ste zistili, či funguje alebo nie. S trochou trpezlivosti môžete rýchlo pracovať server v krajine, ktorú ste vybrali. Pre bezproblémový zážitok sa môžete kedykoľvek dostať na živý chat spolu s tímom podpory - dodajú skutočne čo najskôr.

Používajte Windows, Linux alebo Mac | Express vpn netflix nefunguje

ExpressVPN hlási dobrý prístup po pripojení a používaní aplikácie Netflix. To samozrejme nie je vždy tak, najmä v prípade mobilných zariadení, streamovacieho hardvéru ako Fire TV a herných konzol. Ak zistíte, že vaše pripojenie je blokované v ktorejkoľvek z týchto aplikácií, musíte vo svojom počítači otvoriť okno prehľadávača a pokúsiť sa tam preniesť.

Skontrolujte neskôr

Nikto to nechce počuť, ale väčšinou je to pravda: Netflix je väčšinou lepší v blokovaní VPN ako VPN v obchádzaní blokov . Vzhľadom na čas, ale služby ako ExpressVPN zvyčajne nachádzajú riešenia, musíte jednoducho počkať, kým sa to skutočne stane. Ak nenájdete server, ktorý úspešne prelomí bariéru, musíte to skúsiť zajtra znova.

Express vpn netflix nefunguje

Pokúste sa pripojiť k inému umiestneniu ExpressVPN | Express VPN Netflix nefunguje

  • Klepnite na Vyberte umiestnenie za účelom prístupu do zoznamu miest.
  • Klepnutím na umiestnenie servera sa pripojte, potom stlačte ZAP tlačidlo (môžete sa tiež pripojiť dvojitým klepnutím na miesto).
  • Zamierte do Odporúčané Ak chcete zobraziť zoznam najlepších tipov na pripojenie k sieti VPN, kliknite na kartu
  • Klepnite na Všetky karte, aby ste videli aj zoznam umiestnení serverov VPN podľa regiónu.
  • Stlačte tlačidlo Obľúbené karta, aby sa zobrazili skutočne uložené miesta ako obľúbené. Ukazuje tiež tri Nedávno pripojené miesta, ku ktorým ste sa pripojili.
  • Ak chcete nájsť požadované miesto, stlačením klávesu prejdite na vyhľadávací panel CTRL + F , potom zadajte názov svojej požadované umiestnenie servera a pripojte sa dvojitým klepnutím.
  • Keď sa odpojíte od miesta, ktoré ste vybrali, klepnutím na sa môžete vrátiť na svoje inteligentné miesto Inteligentné umiestnenie.

Ak máte prístup na Internet vždy, keď sa odpojí od ExpressVPN, nemôžete sa pripojiť k umiestneniu na serveri. Potom musíte zo zoznamu umiestnení zvoliť aj iné umiestnenie servera.

Používajte alternatívne služby streamovania videa

Netflix môže byť najväčšou a najslávnejšou službou na streamovanie videa. Nie je to však jediný spôsob, ako získať prístup k filmom a televíznym programom. V skutočnosti sú niektorí z jeho konkurentov lacnejšie a majú porovnateľný výber obsahu!

Hulu a alternatívy k Hulu sú dobrým miestom pre začiatok. Poskytujú skutočne širokú škálu televízneho a filmového obsahu. A nie sú tak obmedzujúci na celom svete, ako je Netflix. Ak to nie je to, čo hľadáte, potom je Stremio tiež ďalším vynikajúcim zdrojom. Je to zadarmo, ponúka však odkazy na výpožičky filmov a televíznych programov. Takže aj vy môžete zostať na správnej strane autorského zákona.

Star Wars Battlefront bonus xp

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok s expresným vpn netflix, ktorý nefunguje, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako vypnúť reklamy Netflix medzi epizódami