Najlepší televízny seriál o počítačových hackeroch

Sme si skutočne istí, že každý technický fanúšik bude rád sledovať televízne programy, ktoré sa točia aj okolo hackerov a technológií. Ak ste už sledovali filmy alebo seriály založené na technológiách. Potom budete vedieť, že tieto veci vždy vytvárajú pôvab a tajomstvo a dodáva. Tento jedinečný faktor pre film alebo televíznu reláciu. V tomto článku si povieme o najlepšej televíznej sérii o počítačových hackeroch. Poďme začať!Nie je však veľa filmov alebo Televízne seriály ktoré sa vyrábajú hackovanie a technológie . Technológia sa rýchlo stáva kľúčovým bodom v ľudskom živote. V predchádzajúcom roku sme videli, ako sa hackeri dostali do povedomia obrovských spoločnostíNajlepší televízny seriál o počítačových hackeroch

V tomto článku sa chystáme diskutovať o najlepších televíznych programoch, ktoré musia byť ústrednou témou hackovania. Takže, pozrite sa tiež na najlepšie televízne seriály o technológiách.Pán robot

Pán robot sa točí okolo introvertného experta na kybernetickú bezpečnosť, ktorý sa volá Elliot Alderson a ktorého naverbuje ostražitá skupina hackerov, ktorí si v podstate hovoria FSociety. S cieľom zvrhnúť spoločnosti odstránením všetkých dlhov a finančných záznamov z celého sveta. Hlavný hrdina neustále bojuje s úzkostnými poruchami a depresiami, kedykoľvek počas dňa bojoval s prácou inžiniera v oblasti kybernetickej bezpečnosti a v noci bol tiež súčasťou hackerskej skupiny.televízny seriál o počítačových hackerochŠou má milióny divákov po celom svete a na konci získala ohromujúce recenzie. Za účelom dokonalého zobrazenia mnohých technológií, programovania, zariadení a hackerstva s cieľom preniknúť do bezpečnej siete a zničiť zlé spoločnosti. Pravdepodobne by ste nedokázali nájsť film alebo televízny seriál, ako je Mr. Robot, ktorý ukazuje tento skutočný svet výpočtovej techniky.

Silicon Valley

Táto televízna séria v zásade zobrazuje technológiu a hackovanie spolu s trochou komického nádychu. Séria ukazuje konkurenciu medzi technikmi v high-tech zlatej horúčke moderného Silicon Valley. Zaujímavejšie je, že ľudia, ktorí sú kvalifikovanejší, sú najmenej úspešní, zatiaľ čo outsideri to robia skutočne veľké. Táto šou beží úspešne už takmer tri roky a je skutočne jednou z najlepších, na ktoré sa môžete pozerať.avatar služby Steam sa nebude nahrávať

televízny seriál o počítačových hackerochSilicon Valley sa zameriava na startupovú kultúru a ilustruje vzostupy a pády spoločnosti, ktoré prešli tiež kopou inžinierov. Tento televízny seriál je v podstate založený na živote Richarda, ktorý je vlastne počítačovým programátorom. Richard a jeho priatelia sa rozhodli vytvoriť kompresný program, ktorý má potenciál zmeniť všetko a všetko. Séria ukazuje veľa techniky a hackingu, spolu s komickým nádychom. Vyvíja sa to okolo technologickej zlatej horúčky v Silicon Valley. Ukazuje to, že ľudia, ktorí sú kvalifikovanejší, dostávajú tvrdú konkurenciu aj zo strany loutiek.

IT dav

IT Crowd je v skutočnosti najlepšie hodnotená séria a úspešne funguje osem rokov aj v rokoch 2006 až 2013. Nie je to ako Mr.Robot, má svoje chvíle hackov. Táto séria zobrazuje komediálne výhody skupiny pracovníkov technickej podpory v rag-tag vo veľkej korporácii.

Tento britský sitcom sa točí okolo troch ľudí, ktorí tvoria tím a pracujú vo fiktívnej spoločnosti. Aj keď táto séria nezobrazuje veľa technológií, ukazuje veľa prípadov hackerstva. Skončilo sa to ešte v roku 2013, keď fungoval osem rokov úspešne. IT dav je stále známy medzi televíznymi fanúšikmi a všetkých 27 epizód je k dispozícii vlastne na Netflixe. Táto komediálna séria pracovníkov technickej podpory určite dorazí domov pre tých, ktorí sú skutočne tiež súčasťou odvetvia informačných technológií.

Osoba záujmu

Je to jeden z najlepších televíznych seriálov o počítačových geekoch doteraz. Vy, chlapci, uvidíte aj humor, zvraty a veľa ďalších vecí. V tejto show inteligentný programátor zostrojil AI (umelú inteligenciu), ktorá pomáha pri zastavovaní zločinov v meste. Z predstavenia vám určite skutočne naskočia zimomriavky.

televízny seriál o počítačových hackeroch

Tento britský sitcom sa točí okolo troch ľudí, ktorí tvoria tím a pracujú vo fiktívnej spoločnosti. Aj keď séria nezobrazuje veľa technológií, ukazuje veľa prípadov hackerstva. Skončilo sa to ešte v roku 2013, keď fungoval osem rokov úspešne. IT dav je stále známy medzi televíznymi fanúšikmi a všetkých 27 epizód je k dispozícii na Netflixe.

Škorpión

Excentrický génius vytvára medzinárodnú sieť supergéniov, aby pôsobil ako posledná obranná línia pred komplikovanými hrozbami moderného sveta.

televízny seriál o počítačových hackeroch

tento disk Blu-ray potrebuje na dekódovanie aacs knižnicu a váš systém ju nemá. okná 10

V seriáli protagonista v podstate vytvára sieť supergéniov po celom svete ako svoju vlastnú spoločnosť pre riadenie rizík. S cieľom bojovať proti zložitým hrozbám súčasného sveta.

Chuck

Televízny seriál bol nejako slávny a bežal od roku 2007 do roku 2013. Šou ukazuje postavu mladého hackera a šprta, ktorý si omylom stiahne do mozgu tajomstvá amerického ministra obrany. A tu príbeh začína, agenti CIA a NSA ho chránia a zabezpečujú a zároveň aj vykorisťujú.

televízny seriál o počítačových hackeroch

CSI: Cyber ​​| televízny seriál o počítačových hackeroch

Špeciálny agent Avery Ryan v skutočnosti pracuje na riešení trestných činov ako CyberPsychológ pre FBI. Séria obsahuje niektoré zápletky a zvraty, v ktorých sa hlavná postava snaží zmapovať mozog hackerov a kybernetických zločincov.

netflix expressvpn nefunguje

televízny seriál o počítačových hackeroch

Šípka

Táto televízna šou v skutočnosti zobrazuje život rozmaznaného miliardára Olivera Queen, ktorý sa stratil. Keď sa jeho jachta stratí na mori, každý predpokladá, že je mŕtvy. Po piatich rokoch sa vracia spolu so zmeneným mužom, tentoraz chce mesto skutočne vyčistiť. Televízna relácia zobrazuje tiež dobré množstvo technológií a vynálezov.

šípka

Čierne zrkadlo

Toto je vlastne jeden z najlepších televíznych seriálov, ktoré môžete sledovať, ak ste nervózni z toho, ako sa teraz dejú všetky nové super inovácie a ako to v skutočnosti ovplyvní život. Seriál sa zameriava na modernú spoločnosť a tiež na nepredvídané dôsledky nových technológií.

televízny seriál o počítačových hackeroch

Hackeri

Toto je americký krimi film, ktorý režíroval Lain Softley. Film sleduje skupinu hackerov zo strednej školy a tiež ich účasť na sprisahaní o vydieraní spoločností. Tento film je v podstate o hackeroch, ktorí sú vinní z výroby vírusu, ktorý prevalcuje 5 ropných tankerov.

dočasný produktový kľúč systému Windows 8

hackermi

Spolu s Angelinou Jolie a Jonnym Lee Millerom ako vedúcimi je Hackers založený na skupine tínedžerských hackerov, ktorí plánujú spoločnosti ukradnúť milióny. Kedykoľvek sa ich plán odhalí, bývalý hacker Eugene Belford obviní skupinu aj zo sprisahania z podnikového vydierania. Film sleduje hlavných hrdinov, ktorí sa snažia skryť pred úradmi dokázať svoju nevinu.

Kto som

No System is Safe je nemecký techno-thrillerový film, ktorý režíruje Baran bo Odar. Film sa točí okolo Benjamina, mladého nemeckého počítačového šviháka, ktorý je pozvaný, aby sa pripojil k podvratnej hackerskej skupine. To si treba všimnúť aj na svetovej scéne.

kto som

Skoro človek

Je to vlastne policajná dráma, ktorá bude 35 rokov v budúcnosti. Táto séria poskytuje priateľstvo medzi človekom a Androidom. Je to príbeh o ľudskom policajtovi a tiež o partnerovi pre Android, ktorý sa chystal chrániť a slúžiť.

televízny seriál o počítačových hackeroch

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o televíznych hackeroch, ktorý vám poslúcha, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepšia aplikácia pre nahrávanie iPhone na zaznamenávanie vášho hlasu