Najlepšia aplikácia pre nahrávanie iPhone na zaznamenávanie vášho hlasu

Technológia sa v zásade zlepšuje každým dňom a spolu so softvérom a aplikáciami sa nahrádzajú fyzické nástroje. Keď ste predtým mali hlasový záznamník, ktorý dokáže nahrávať iba hlasy alebo prehrávač mp3. To vám pomohlo počúvať piesne a tiež nahrávať hlasy. V tomto článku budeme hovoriť o najlepšej aplikácii pre nahrávanie iPhone, ktorá umožňuje zaznamenať váš hlas. Poďme začať!Pretože smartphony sa skutočne ľahko používajú a dnes sa zlepšujú každým dňom. Spolu s pokročilou technológiou začali ľudia dávať všetky dôležité nástroje ako ľahko použiteľnú aplikáciu do smartphonu. Výsledkom je nahrávanie videa, hlasu, fotoaparát, prehrávač mp3. A oveľa viac funkcií je k dispozícii aj na vašom smartfóne.Ak ste používateľom zariadenia iPhone, môžete na svoj iPhone jednoducho nahrávať hlas spolu s pomocou aplikácie tretej strany. An hlasový záznamník pre iPhone Aplikácia tiež dokáže vyriešiť váš problém so zaznamenávaním hlasu vo vašom vlastnom iPhone ľahko bez použitia akéhokoľvek hlasového záznamníka. Ak máte zmätok z hlasového záznamníka pre iPhone 6/7/7 Plus / 8/8 Plus / X. Potom si musíte prečítať tento článok, aby ste sa dozvedeli viac o najlepšej aplikácii pre záznam hlasu pre iPhone.Najlepšia aplikácia pre nahrávanie iPhone na zaznamenávanie vášho hlasu

Neexistuje však nedostatok aplikácií, ktoré nahrávajú zvuk na zariadeniach iPhone a iPad, nie všetky aplikácie sú rovnako rovnocenné. Niektoré z nich sú pre študentov vhodnejšie na hodiny záznamu, iné sú určené pre novinárov na zaznamenávanie rozhovorov. Aj keď si môžete kúpiť lacný diktafón aj od Amazonu. Prečo však míňať peniaze, keď už máte iPhone spolu s perfektne schopným mikrofónom. Ťažké zdvíhanie sme v podstate vykonali za vás. A tu sú niektoré znajlepšie aplikácie na záznam hlasu pre iPhoneto by vám určite pomohlo v mnohých situáciách.Ak hľadáte aplikácie na záznam hlasu pre Android, máme pre vás riešenie.Hlasové poznámky

Voice Memos je vlastne aplikácia na záznam hlasu, ktorú ponúka samotná spoločnosť Apple a ktorá má funkcie. To by malo uspokojiť väčšinu používateľov. Na týchto dlhých záznamoch môžete tiež vykonať základné orezanie. Spolu s najnovším iOS aplikácia uľahčuje vyhľadávanie súborov vložením geolokácie do poznámok.

aplikácia na nahrávanie iPhoneHlasová poznámka môže tiež nahrávať zvuk na pozadí moja najobľúbenejšia časť je však to funguje dokonca aj s vašimi Apple Watch . Takže nabudúce, keď dostanete sprchu, budete mať miliardový nápad na spustenie, môžete potom použiť túto aplikáciu.chyba # 134, fatálny stav, wow

Chýba mu však niekoľko základných funkcií, napríklad nemôžete pri zdieľaní zvukových súborov zdieľať veľké zvukové súbory ani robiť textové poznámky. Aplikácie, ktoré sú uvedené nižšie, však tieto funkcie majú a môžu byť skutočne užitočné.

Stiahnuť ▼ - Hlasové poznámky

AudioShare | aplikácia na nahrávanie iPhone

V skutočnosti to nie je iba ďalšia aplikácia na záznam hlasu na vašom iPhone. Táto aplikácia môže vykonávať ďalšie kopy úloh, ako je napríklad orezávanie, prevádzanie, normalizácia, prenos, export, import, komprimácia a rozbaľovanie zaznamenaných súborov. Ďalej môžete vytvárať priečinky, premenovávať a presúvať tiež súbory a priečinky.

aplikácia na nahrávanie iPhone

apex aktualizácia uviazla na obnovení

Ak sa venujete hudbe, je to jedna z nevyhnutných aplikácií. Môžete okamžite preniesť novú skladbu z obľúbenej aplikácie na tvorbu hudby a rovnako ju importovať do knižnice AudioShare. Potom ho môžete zdieľať aj na účte SoundCloud alebo odoslať do iných aplikácií.

Môžete tiež použiť mikrofóny, externé zvukové rozhrania, zvuk medzi aplikáciami alebo akékoľvek iné aplikácie kompatibilné s audiobusom a nahrávať priamo v aplikácii. Plne vybavená aplikácia má tiež schopnosť prehrávať a nahrávať vo vzorkách 96k, 48k, 44.1k, 22k, 11k a 8k.

Cena: 3,99 dolárov

Stiahnuť ▼ - AudioShare

APR

Awesome Voice Recorder (AVR) je v zásade jedna z najlepších aplikácií na nahrávanie záznamu pre profesionálov. Táto aplikácia si získala dôveru podnikateľov, médií, učiteľov, študentov, odborníkov na zvuk a tiež zvukových inžinierov. Okrem vášho zariadenia so systémom iOS podporuje AVR aj Apple Watch. Môžete tiež nenápadne zaznamenávať konverzácie, bez toho, aby vás niekto všimol.

APR

Funkcia nahrávania na pozadí vám tiež umožňuje pri nahrávaní konverzácií používať ďalšie aplikácie na vašom zariadení. V prípade, že počas nahrávania prijmete hovor, proces môžete po telefonickom hovore tiež reštartovať. Upozorňujeme, že nahrávanie sa pozastaví na viac ako tri minúty.

Kedykoľvek sa na vašom iPhone zobrazuje nízka kapacita batérie alebo úložného priestoru, môžete bezpečne zastaviť nahrávanie aj na zariadení.

položku nie je možné skopírovať, pretože je pre formát zväzku príliš veľká

Cena: Bez poplatkov (nákupy v aplikácii začínajú od 0,99 USD)

Stiahnuť ▼ - APR

Voice Record Pro | Aplikácia na nahrávanie iPhone

Jeden z pokročilejších rekordérov v obchode s aplikáciami, VRP je skutočne plný intuitívnych funkcií, ktoré by boli veľmi užitočné pre novinára . Môžete ho však tiež použiť ako osobné záznamové zariadenie, podobne ako diktafón. K dispozícii je tiež špeciálny panel na detekciu ticha, ktorý môžete zvýšiť alebo znížiť s cieľom zmeniť citlivosť. Na základe tejto lišty sa mŕtvy vzduch automaticky odstráni z konečnej svorky.

hlasový záznam pro

Vy chlapci tiež získate možnosť pridať značky , ktoré by vám pomohli triediť súbory neskôr. Po dokončení nahrávania získate možnosť zdieľať súbor viacerými spôsobmi. Dostanete tiež niekoľko funkcií úprav, ktoré zahŕňajú orezávanie, pridávanie a efekty (echo, reverb, hlasitosť, skreslenie atď.) , a tiež pridávať poznámky.

Cena: Úplne zadarmo (žiadna reklama - 6,99 dolárov)

Stiahnuť ▼ - Voice Record Pro

AudioNote2

Rovnako ako študenti nenávidia písanie poznámok , je stále dôležité robiť si poznámky a táto aplikácia prichádza ako dar z nebies. No vôbec nepreháňam. AudioNote2 je vlastne digitálny notebook so zabudovaným záznamníkom zvuku. Stačí sa dostať do ďalšej triedy spolu s touto aplikáciou a budete vedieť, aké ľahké to tiež uľahčí.

Rozloženie v štýle poznámkového bloku nie je určené len na predstavenie. Každý riadok je vstupný. Ako text z klávesnice alebo ceruzky, kde môžete písať prirodzene. Poznámky sú automaticky časovo označené, takže vytváranie poznámok je skutočne efektívne.

crunchyroll ako používať preukaz pre hostí

Nahrávky sa ukladajú na iCloud a na uloženie súboru môžete zvoliť Dropbox alebo dokonca svoj telefón. Zdieľanie je dosť jednoduché a vy to môžete urobiť na viacerých platformách. V platenej verzii sú k dispozícii aj ďalšie funkcie, ako je import zvuku z telefónu a nahrávky vyššej kvality.

Stiahnuť ▼ - AudioNote2

Evernote | Aplikácia na nahrávanie iPhone

Evernote je vlastne predovšetkým aplikácia na organizovanie a plánovanie poznámok. Aplikácia však ponúka aj funkciu hlasového záznamu na vytváranie okamžitých poznámok. Okrem zvukových výtvorov môžete tiež pridať zoznamy úloh, fotografie, webové stránky atď. Okrem toho je ich v aplikácii možné jednoducho vyhľadať.

aplikácia na nahrávanie iPhone

Je to vlastne radosť pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí snívajú o nápadoch, ale nemajú žiadny nástroj na ich zaznamenávanie. Vďaka Evernote vo svojich telefónoch iPhone si môžu okamžite zapisovať alebo zaznamenávať svoje nápady, aby sa neskôr mohli rozšíriť alebo zhmotniť. Vďaka prémiovým službám môžete tiež synchronizovať svoj obsah Evernote medzi zariadeniami. Robte si poznámky na svojom iPhone a tiež k nim pristupujte na Macu alebo iPade.

Po vytvorení poznámok ich môžete zdieľať s ostatnými priamo z aplikácie Evernote. Pre svoje podnikanie môžete tiež vytvárať programy, písať poznámky a vytvárať remeselné prezentácie. Pre okamžité akcie využite funkciu 3D Touch vo svojom zariadení skutočne na maximum.

Cena: Zadarmo (nákupy v aplikácii začínajú od 4,99 USD)

Stiahnuť ▼ - Evernote

Hlasové poznámky a doručená pošta Say & Go

Ako už názov napovedá, Say & Go je vlastne dokonalá aplikácia na nahrávanie hlasu pre dochádzajúcich. Náš mozog nikdy neprestane pracovať; nápady nám stále lezú na nervy, nie? V tejto situácii je táto aplikácia mimoriadne užitočná na zaznamenávanie krátkych poznámok.

Teraz musíte začať skutočnú hru. Po zverejnení záznamu môžete okamžite nájsť svoje poznámky na Dropboxe, Evernote alebo e-maile. Všetko iba jedným klepnutím. K tejto ocenenej aplikácii môžete pristupovať aj zo svojich hodiniek Apple Watch. Stačí zdvihnúť zápästie a zaznamenať svoje myšlienky. Potom si rýchlo urobte zoznam úloh.

Multitasker by túto aplikáciu určite rád použil na svojich zariadeniach Apple. Môžu ho tiež efektívne využívať na brainstorming na cestách bez obáv zo zbytočných a zbytočných klepnutí.

Cena: 2,99 dolárov

Stiahnuť ▼ - Hlasové poznámky Say & Go

živé počasie tapety android

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o nahrávaní iPhone páči, a páči sa vám tiež. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie flash hry, ktoré by ste si mali hrať práve teraz