Používateľská príručka Ako rozšíriť plochu pomocou Chromecastu

Rozšírte svoju plochu pomocou Chromecastu: Google Chromecast je jedným z najjednoduchších a najjednoduchších spôsobov sledovania videí pomocou modulov gadget na televízore. Pomocou tohto zariadenia môžete ľahko získať prístup k video obsahu z webových stránok streamujúcich online aj bez inteligentnej televízie. Sledovanie však od malej po veľkú obrazovku. Je to tiež jeho základný koncept.



Google Chromecast monitoruje váš displej pomocou zariadenia so systémom Android, iPhone, Mac, iPad, Windows PC alebo Chromebook. Zrkadlenie Znamená to, že iné zariadenie bude zobrazovať vašu obrazovku presne tak, ako ju vidíte na počítači PC alebo Android. Ďalej môžete tiež rozšíriť plochu svojho počítača bezdrôtovo, nielen monitorovať. To môže byť v rôznych prípadoch nevyhnutnejšie. Otvárate však úplne najnovšiu obrazovku, ktorá sa dá použiť ako druhá pracovná plocha.



Tu sú jednoduché kroky potrebné na rozšírenie zobrazenia pomocou pracovnej plochy Windows 8 alebo 10:



PRENOSTE SVOJU STOLNÚ STOLKU DO TV S CHROMECASTOM

Prenášanie obrazovky z počítača je celkom jednoduché. Len si pamätáte, že váš počítač a zariadenie Chromecast sú pripojené k rovnakej internetovej sieti. Celú obrazovku počítača môžete zobraziť aj pomocou počítačov Mac, Chromebookov a Windows. Postupujte opatrne podľa týchto pokynov:



bob sa rozpútal na kodi
Krok 1:

Spočiatku v počítači spustite Chrome.



Krok 2:

Klepnite na ikonu 3 bodiek umiestnenú v pravom hornom rohu obrazovky a klepnite na Prenášať.

Krok 3:

Tiež Obsadiť do , klepnite na šípku rozbaľovacej ponuky a vyberte Prenášajte plochu .



Krok 4:

Vyberte zariadenie Chromecast, na ktorom chcete sledovať obsah.



Krok 5:

Po dokončení stačí klepnúť Prestaňte prenášať .

ROZŠÍRTE SVOJ STOLNÝ STOL O CHROMECAST

Článok o rozšírení obrazovky funguje aj v systéme Windows 8.

Krok 1:

Spočiatku z ponuky Štart vyberte možnosť Nastavenia. (Ďalším spôsobom je kliknúť pravým tlačidlom myši Nastavenia displeja na pracovnej ploche, aby ste sa dostali do sekcie Systém> Displej.)

Krok 3:

V Nastaveniach prejdite na Systém (displej, oznámenia, aplikácie, napájanie).

Krok 4:

V zobrazení klepnite na Zistiť . Teraz použijeme Windows na to, aby sme si mysleli, že už je pripojený sekundárny displej, aj keď to tak nie je. Hovorenie Displej nebol zistený, ale zobrazí sa modrá obrazovka. Jednoducho naň klepnite.

Krok 5:

Posuňte zobrazenie nadol na Viaceré displeje a klepnite na rozbaľovacie pole. Potom zvoľte Skús sa aj tak pripojiť na VGA.

Krok 6:

Vyberte zobrazenie 2. V rozbaľovacom poli vyberte možnosť Rozšíriť tieto obrazovky. Klepnite na tlačidlo Použiť. Zobrazí sa vyskakovacie okno s nápisom Ponechať tieto nastavenia displeja? Klepnite na tlačidlo Ponechať zmeny.

Všetko hotové!

Teraz ste pripravení použiť sekundárny displej na rozšírenie plochy svojej pracovnej plochy pomocou prehliadača Chromecast a Google Chrome.

Krok 1:

Spočiatku otvorte prehliadač Google Chrome na pracovnej ploche.

Krok 2:

Pred pripojením k zariadeniu Chromecast klepnutím na ikonu Chromecast v pravom hornom rohu prehliadača Chrome. Potom klepnite na malú šípku v oblasti s ikonami Chromecastu. Teraz prejdite nadol na Cast screen / window (experimentálne). Potom ho vyberte.

ako organizovať facebookové fotografie
Krok 3:

Na obrazovke / okne Cast vyberte obrazovku číslo 2. Potom by ste mali byť schopní zobraziť pracovnú plochu systému Windows na počítači aj na obrazovke televízora.

Teraz budete mať rozšírenú plochu. Toto vám umožňuje presunúť niektoré ďalšie otvorené okná, otvorené programy a aplikácie medzi obrazovku televízora a plochu.

ROZŠÍRTE SVOJ STOLNÝ STAV O POUŽÍVANIE CHROMU

Najjednoduchším spôsobom, ako rozšíriť svoju pracovnú plochu v počítačoch Mac aj Windows, je použitie vstavanej služby Chromecast Chrome. Odkedy Google uviedol na trh Cast protokol aj najpopulárnejší prehliadač. Je tiež celkom ľahké iba zlúčiť tieto dva zariadenia a vytvoriť bezdrôtovo rozšírený displej. Ak chcete prenášať obsah na svoje zariadenie Google Chromecast z počítača, budete si musieť nainštalovať a stiahnuť aktuálnu verziu softvéru Google Prehliadač Chrome .

Keď je prehliadač Google Chrome stiahnutý alebo otvorený v počítači alebo počítači Mac. Alebo ak už ho máte, chcete mať na pamäti, že máte aktuálnu verziu.

Všetko, čo musíte urobiť, je klepnúť na Chrome v ľavom hornom rohu obrazovky. Potom vyberte možnosť O prehliadači Chrome. Na konci roka 2018 má Chrome verziu 71. Kedykoľvek vyberiete Informácie o prehliadači Chrome, bude prehliadač Chrome aktualizovaný. Tiež vás upozorní, že používate aktuálnu dostupnú verziu prehliadača Chrome. Prípadne klepnutím na tlačidlo získate aktualizácie, ak vám bude poskytnutá voľba.

Keď je váš prehliadač Google Chrome aktuálny a pripravený na použitie, postupujte takto:

zmeniť facebook oznámenia zvuk iphone -
Krok 1:

Klepnite v Chrome na tlačidlo ponuky a potom z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť Prenášať.

Krok 2:

Keď sa otvorí pole Prenášať do, jednoducho zvoľte šípku rozbaľovacej ponuky. Zobrazia sa dve možnosti, tj. Karta Cast alebo Cast desktop.

Krok 3:

Vyberte možnosť Cast desktop. Vrátite sa do hlavného výberového poľa Chromecastu.

Krok 4:

Ďalej vyberte svoje zariadenie Chromecast. Náš nám stále hovorí, že v súčasnosti nie je možné monitorovať zvuk systému.

Krok 5:

Na obrazovke sa zobrazí ďalšia výzva s otázkou: Chcete, aby Chrome Media Router zdieľal vašu obrazovku? Klepnite na tlačidlo Áno.

Krok 6:

Váš počítač Mac sa teraz rozšíril na miesto, kde je pripojené vaše zariadenie Chromecast.

Uistite sa, že na vašom počítači Mac bude zvuk stále počuť. Nie, ale váš rozšírený displej a nastavenie zvuku. Ak chcete na televízore počúvať zvuk, použite počítač so systémom Windows.

Rozšírenie displeja príde celkom vhod, keď pracujete na niečom z notebooku alebo stolného počítača a radi pozeráte, pozeráte sa alebo pracujete na niečom inom na väčšom displeji, ako je váš televízor. Rozširovanie obrazovky vášho počítača - či už pôžitok alebo práca - je čokoľvek, čo potrebujete - to je úžasný spôsob, ako používať Chromecast vo svoj prospech, keď chcete mať väčšiu plochu.

Záver:

Tu je všetko o rozšírení pracovnej plochy pomocou Chromecastu. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: