Najlepšie uvoľnené alternatívy BoB pre Kodi

Hľadáte alternatívy BoB Unleashed pre Kodi? Predčasný koniec úložiska Nerds alebo Noobs Kodi sa ukázal ako drahý. Spolu s ním zmizlo značné množstvo doplnkov Kodi. Zahŕňa všetky obľúbené doplnky, napr. Bob Unleashed. BoB Unleashed priniesol nielen veľa obsahu, ale bol aj najviac užívateľsky prívetivý k doplnkom. Či už chcete sledovať nové vydania z Hollywoodu, retro alebo klasické filmy z dávnych čias, nové trhové televízne programy, programy pre deti a tiež športové prenosy, BoB Unleashed bol dôležitou súčasťou vašej knižnice Kodi.

Ale bohužiaľ, Bob Unleashed prišiel s jeho domovským úložiskom. A to spôsobilo, že veľa používateľov Kodi sa škriabalo okolo, aby sa pokúsili nájsť dobrú voľbu. Existuje veľa vývojárov, ktorí chcú získať doplnok pre všetky názvy domácností, ktoré prechádzajú do režimu offline. Nechýba nedostatok najnovších doplnkov, ktoré sa snažia využiť a vyplniť prázdnotu. V tejto príručke naznačíme náš výber najlepších výberov doplnkov Kodi pre BoB Unleashed.Na streamovanie Kodi použite VPN:

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. Toto predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Zabezpečuje tiež vašu identitu pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Čo viete o uvoľnenom BoB?

BoB Unleashed

Ak ste si už doplnok BoB Unleashed Kodi nainštalovali do svojho počítača, môžete byť z tejto príručky trochu zmätení. Ak váš doplnok stále funguje, je to dobré a môžete ho naďalej používať. Potom však skontrolujete, či nemôže dostávať žiadne aktualizácie, pretože jeho úložisko Nerds alebo Noobs je offline. Znamená to, že postupom času začne Bob Unleashed zlyhávať. Nefunkčné odkazy nie je možné odstrániť, začnú sa objavovať softvérové ​​chyby a potom sa stanú nepoužiteľnými. Trvá to niekoľko mesiacov alebo aj dlhšie, takže kedykoľvek budete spokojní, nemôžete ho prestať používať bez akýchkoľvek dôvodov.

Je to úplne iný príbeh, keď hovoríme o úložisku Nerds alebo Noobs. Úložiská, ktoré predstavujú potenciálne bezpečnostné riziko, najmä ak boli odstránené v dôsledku právnych krokov, ako je to v prípade Noobs a Nerds . Dôrazne sa odporúča vymazať úložisko Noobs a Nerds zo systému Kodi, aby ste sa ochránili pred týmito potenciálnymi rizikami. Vymazanie úložiska Noobs and Nerds z Kodi je celkom ľahký alebo jednoduchý proces a určite sa nemusíte obávať. Sledujete iba tento krátky článok:

Krok 1:

Z domovskej obrazovky Kodi zamierte do Doplnky> Moje doplnky> Úložisko doplnkov

Krok 2:

Pretože prináša zoznam úložísk. Stačí nájsť a skontrolovať Repozitár Noobs and Nerds v zozname a klepnite na jeho názov.

Krok 3:

Na nasledujúcej stránke klepnite na Odinštalovať ktoré nájdete v ponuke pod obrazovkou.

Krok 4:

Otvorí sa vyskakovacie okno so žiadosťou o potvrdenie odstránenia úložiska Noobs a Nerds. Stačí klepnúť na Áno a toto úplne vymaže úložisko z vášho systému.

BoB Unleashed Kodi Addon Alternatives:

BoB uvoľnil doplnok Kodi

Používanie doplnku BoB Unleashed Kodi nie je k dispozícii na inštaláciu, veľa používateľov Kodi bude hľadať alternatívu. Existuje niekoľko možností, ktoré máte k dispozícii. Niektorí používatelia Kodi môžu vyhľadať legitímne doplnky, ktoré neporušujú zákon. Niektoré z nich nájdete v oficiálnom úložisku Kodi a nižšie sme pre vás vybrali iba niektoré možné. Ak ste ale radi, že môžete naďalej používať neoficiálne doplnky, už ich nie je núdza. Tu uvádzame niektoré z našich obľúbených položiek, ale ak máte ďalšie návrhy, jednoducho ich s nami zdieľajte!

Oficiálne doplnky Kodi

Ak chcete nájsť niečo bezpečnejšie / stabilnejšie, potom je tým najlepším prieskumom oficiálne úložisko Kodi. Existuje niekoľko úžasne dobrých a komplexných doplnkov. Mohla by im chýbať hĺbka obsahu, ktoré poskytujú neoficiálne doplnky typu all-in-one, ako napríklad BoB Unleashed. Výhodou však je, že sú schopní zaručiť kvalitu streamu, nemajú prerušené odkazy a nemôžu riskovať, že sa dostanú do režimu offline. Ak to znie dobre, potom je tu výber oficiálnych doplnkov Kodi, ktoré pravdepodobne budete chcieť vyskúšať ako možnosť BoB Unleashed.

USTVnow Addon

USTVnow Addon

Doplnok USTVnow stojí za to, aby ste hľadali televízny obsah. Využíva to skutočnosť, že mnoho amerických televíznych kanálov streamuje svoj online obsah zadarmo. Zahŕňa kanály ako ABC, Fox, NBC a CBS. Tento doplnok tiež ponúka obsah na požiadanie aj priamy prenos zo všetkých typov rôznych žánrov. Nebude sa veľmi zobrazovať v podobe prvotriedneho obsahu, ale aj tak si toho môžete veľa vychutnať. A ak môžete platiť predplatné, existuje aj prémiová služba, ktorá sprístupňuje ešte viac televíznych programov v USA.

Doplnok Snagfilms

Po použití BoB Unleashed na získanie filmového obsahu potom jeden oficiálny alebo úžasný doplnok, ktorý sa oplatí pozrieť, je Zachytiť filmy. Tento doplnok je tak blízko, ako oficiálne úložisko Kodi prijíma doplnok typu „všetko v jednom“. Ponúka tiež dobrý výber televíznych programov, filmov, zahraničných filmov a klasického obsahu, ktorý je možné streamovať prostredníctvom Kodi legálne a zadarmo. Bobovi Unleashedovi sa hĺbka obsahu nemôže rovnať, ale je tu veľa čo preskúmať a všetky streamy fungujú dobre a v dobrej kvalite.

Kroky na inštaláciu Snagfilms

Doplnok Snagfilms je k dispozícii na inštaláciu z oficiálneho úložiska Kodi. Potom postupujte podľa tohto jednoduchého článku:

Krok 1:

Zamierte do Kodi a v hlavnej ponuke klepnite na Addony.

Krok 2:

Potom klepnite na Addon Ikona prehliadača, ktorá zodpovedá otvorenému políčku.

Krok 3:

Jednoducho vyberte Inštalovať z úložiska , potom vyberte ikonu Vykonajte úložisko Addon .

Krok 4:

Potom klepnite na Doplnky videa potom prechádzajte zoznamom nadol, kým nenájdete miesto Zachytiť filmy .

Krok 5:

Klepnite na Inštalácia a počkajte, kým sa proces nedokončí.

Krok 6:

Snagfilms by teraz mali byť spomenuté vo vašom Addon menu a ste pripravení si ich vychutnať.

Klasické kino online

Klasické kino

Ak máte radi filmy, ale na najnovších vydaniach nie sú také horúce, potom sa na to pozrie doplnok Classic Cinema Online. Ako už názov napovedá, ponúka klasické filmy a je možné ho streamovať zadarmo úplne legálne. Zdrojom je obsah z webu Classic Cinema, ktorý získava obsah z mnohých rôznych online archívov. Zahŕňa tiež Google Video a archive.org. Na tomto doplnku je veľa známych hercov a najlepších filmov, len nečakajte, že sa objavia nejaké nedávne celebrity zo zoznamu A alebo súčasné trhové hity.

Kroky na inštaláciu klasického kina

Doplnok Classic Cinema Online je k dispozícii na stiahnutie alebo inštaláciu z oficiálneho úložiska Kodi. Tento proces je dosť jednoduchý a priamy, ale tu je okamžitý a jednoduchý článok, ktorý vám pomôže:

Krok 1:

Zamierte do Kodi a v hlavnej ponuke klepnite na Addony.

Krok 2:

Potom klepnite na Addon Ikona prehliadača, ktorá je dosť podobná otvorenému políčku.

Krok 3:

Vyberte Inštalácia z úložiska , potom vyberte ikonu Vykonajte úložisko Addon .

Krok 4:

Klepnite na Doplnky videa potom sa posúva nadol v zozname, kým nenájdete Klasické kino .

Krok 5:

Klepnite na Inštalácia a počkajte, kým sa proces nedokončí.

Krok 6:

Klasické kino by malo byť uvedené v ponuke Addon a je pripravené si ho vychutnať.

Neoficiálne daňové doplnky

Zákonníka

Oficiálne úložisko Kodi má niekoľko úžasných doplnkov, ktoré treba preskúmať, ale žiadny z nich sa nemôže priblížiť k tomu, aby ponúkol rovnakú službu ako BoB Unleashed. Za týmto účelom začnite objavovať neoficiálne trh s doplnkami. Tu je veľa doplnkov typu všetko v jednom, na ktoré sa môžete pozrieť.

Pred inštaláciou akýchkoľvek neoficiálnych doplnkov Kodi si musia používatelia uvedomiť, že nie sú bez svojich nevýhod. Neoficiálne doplnky Kodi môžu byť nespoľahlivé a pomalé, majú nefunkčné odkazy a čo je najdôležitejšie, ponúkajú nelegálny prístup k obsahu chránenému autorskými právami. Niektoré neoficiálne doplnky Kodi sú však najlepšie na použitie a úplne legitímne. Tu sme si vybrali naše obľúbené alternatívne neoficiálne doplnky Kodi pre BoB Unleashed.

Ak to nemôžete urobiť, musíte prepnúť jedno z interných nastavení Kodi predtým, ako si stiahnete neoficiálne doplnky Kodi do svojho počítača Kodi. Neznepokojujte sa. Jedná sa o celkom jednoduchý proces, ktorý je možné vykonať nasledovne:

Krok 1:

Z domovskej stránky Kodi choďte na nastavenie ponuku klepnutím na ikonu, ktorá je dosť podobná ozubenému kolesu v ľavom hornom rohu obrazovky.

Krok 2:

Potom klepnite na Systémové nastavenia nasledovaný Addony

Krok 3:

Všetko, čo potrebujete, je prepnúť posúvač umiestnený vedľa Neznáme zdroje

Krok 4:

Nakoniec stačí prijať varovnú správu, ktorá sa objaví.

Poznámka: Neoficiálne doplnky Kodi môžu získavať obsah z mnohých miest, niektoré z nich nemusia byť vo vašej oblasti legálne. Nepodporujeme ani neospravedlňujeme žiadne porušenie autorských obmedzení.

Gurzil

Gurzil je ďalšou náhradou za doplnok BoB Unleashed. Je postavený na základoch ďalšieho slávneho Exodu typu „všetko v jednom“. Gurzil dokáže vylepšiť niekdajší jeden z najslávnejších neoficiálnych doplnkov spoločnosti Kodi. Potom skontrolujete obrovský výber televíznych programov, filmov a oveľa viac, než k dispozícii na streamovanie. Niektoré odkazy fungujú dobre a samotný doplnok je navrhnutý pekne, ľahko sa v ňom pohybuje a dá sa tiež prispôsobiť tak, aby odfiltroval aj nepotrebný obsah.

Kroky na inštaláciu Gurzila

Môžete tiež nájsť úložisko Gurzil je väčšie úložiská, ktoré sú stále k dispozícii na Kodi, t. J. Úložisko Kodil. Inštalácia a inštalácia Gurzilu do vášho zariadenia je jednoduchá. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Krok 1:

Zamierte do Zákonníka Domovská obrazovka a potom klepnite na nastavenie ikona.

Krok 2:

Vyber Správca súborov> Pridať zdroj a klepnite na miesto, kde je napísané

Krok 3:

Presne zadajte nasledujúcu adresu URL: http://kdil.co/repo/ . Zadajte názov ako Kodil a potom klepnite na Ok.

Krok 4:

Presuňte sa späť do svojho Domovská obrazovka a potom klepnite na Doplnky> Prehliadač doplnkov> Inštalovať zo súboru Zip.

Krok 5:

Klepnite na Kodil , potom ďalej kodil.zip . Chvíľu počkajte a potom sa zobrazí upozornenie, ktoré sa zobrazí v pravom hornom rohu obrazovky, keď je zdroj nainštalovaný.

Krok 6:

Presunúť späť do Ponuka Addon Browser a potom klepnite na Inštalácia z úložiska

Krok 7:

Klepnite na Repozitár Kodil > Doplnky pre video a klepnite na Gurzil odkaz.

Krok 8:

Klepnite na Inštalácia, potom počkaj Na chvíľu sa vám zobrazí ďalšie upozornenie, že doplnok bol nainštalovaný.

Man Cave Flix

Mna jaskyňa flix

Doplnok Man Cave Flix sa zameriava takmer výlučne na televízne programy a filmy. A môže to robiť úspešne. Ako už názov napovedá, marketing je zameraný na addon pre mužské publikum. Ale addon má tiež vyhradené sekcie pre deti a ženy. Je pekne navrhnutý a ľahko použiteľný doplnok a hľadanie obsahu je také ľahké, ako sa sem dostanete. Obsah sa javí ako spoľahlivý a je treba vyriešiť niekoľko nefunkčných odkazov.

Kroky na inštaláciu Man Cave Flix

Proces inštalácie a sťahovania zostáva rovnako jednoduchý a ľahký ako v prípade väčšieho úložiska. Tu je krátky článok, ktorý vám pomôže uviesť doplnok Man Cave Flix do prevádzky:

Krok 1:

Zamierte do Zákonníka Domovská obrazovka a potom klepnite na nastavenie ikona.

Krok 2:

Vyberte si Správca súborov> Pridať zdroj a potom klepnite na miesto, kde je napísané

fotoaparát samsung galaxy s7 sa nepodarilo opraviť
Krok 3:

Presne zadajte nasledujúcu adresu URL: http://kodi.mancavekodi.com . Zadajte názov ako Mužská jaskyňa a potom klepnite na Ok.

Krok 4:

Presuňte sa späť do svojho Domovská obrazovka a potom klepnite na Doplnky> Prehliadač doplnkov> Inštalovať zo súboru Zip.

Krok 5:

Klepnite na Mužská jaskyňa , potom ďalej úložisko.Mancave-x.x.x.zip . Chvíľu počkajte, potom sa po nainštalovaní zdroja zobrazí upozornenie v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 6:

Presunúť späť do Ponuka Addon Browser a potom klepnite na Inštalovať z úložiska

Krok 7:

Klepnite na Mancave Repository > Doplnky pre video a klepnite na Man Cave Flix odkaz.

Krok 8:

Klepnite na Inštalácia, potom počkaj Na chvíľu sa zobrazí ďalšie upozornenie, že doplnok bol nainštalovaný.

SkyNet

SkyNet je ďalší úžasný doplnok dostupný a plne funkčný pre Kodi. Ponúka obrovské množstvo obsahu a používatelia Kodi si môžu vychutnať všetko od živého IPTV a môžu vysielať športové prenosy až po rozsiahlu databázu filmov a slávnych televíznych programov. K dispozícii je tiež špeciálny obsah pre deti alebo široká škála filmov v rozlíšení UltraHD alebo 4K.

Ako nainštalovať SkyNet

The SkyNet je úžasný doplnok typu všetko v jednom, ktorý je k dispozícii pomocou úložiska Maverick TV Repository, a je ďalším neoficiálnym doplnkom, ktorý je možné nainštalovať ľahko a rýchlo. Tu je krátky článok, ktorý vám pomôže získať nainštalovaný SkyNet a pracovať na ňom:

Krok 1:

Zamierte do Zákonníka Domovská obrazovka a potom klepnite na nastavenie ikona.

Krok 2:

Jednoducho si vyberte Správca súborov> Pridať zdroj a potom klepnite na miesto, kde je napísané

Krok 3:

Presne zadajte nasledujúcu adresu URL: http://mavericktv.net/mavrepo . Zadajte názov ako Maverick a potom klepnite na Ok.

Krok 4:

Presuňte sa späť do svojho Domovská obrazovka a potom klepnite na Doplnky> Prehliadač doplnkov> Inštalovať zo súboru Zip.

Krok 5:

Klepnite na Maverick , potom ďalej repostitory.maverickrepo-x.x.zip . Chvíľu počkajte, potom sa zobrazí upozornenie, ktoré sa zobrazí v pravom hornom rohu obrazovky, keď je zdroj nainštalovaný.

Krok 6:

Presunúť späť do Ponuka Addon Browser a potom klepnite na Inštalovať z úložiska

Krok 7:

Klepnite na MaverickTV Repo > Doplnky pre video a potom klepnite na SkyNet odkaz.

Krok 8:

Klepnite na Inštalácia, potom počkaj Na chvíľu sa zobrazí ďalšie upozornenie, že doplnok bol nainštalovaný.

Záver:

Smrť ktoréhokoľvek populárneho Kodi je najhorším obdobím pre komunitu Kodi. Je však tiež voľbou preskúmať niektoré najnovšie doplnky. Niektoré z týchto najnovších doplnkov sa môžu ukázať ako oveľa lepšie ako ich predchodcovia. Určite existujú nejaké úžasné doplnky a pre tých, ktorí milovali Boba Unleasheda, stále existuje dôvod na pozitivitu. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: