Popcorn Time Alternatives to Stream Movies

Hľadáte najlepšie alternatívy času pre popcorn? Popcorn Time je torrentový klient na streamovanie filmov pomocou zabudovaného prehrávača médií. Najlepšie je, že Popcorn Time dokáže prehrávať videá počas inštalácie alebo sťahovania. Popcorn Time je však veľmi negatívny.Popcorn Time je najjednoduchší spôsob, ako streamovať relácie alebo filmy online. Aplikácia však v roku 2014 zanikla, na ich miesto vyskočilo veľa rôznych variantov Popcorn Time.Rôzne verzie aplikácie nájdete aj na počítačoch Mac, Windows a Linux alebo na zariadeniach s Androidom. Existujú aj iba webové varianty, ktoré umožňujú alebo umožňujú streamovať z vášho prehliadača. Nie všetky modely Popcorn Time sú oficiálne alebo bezpečné. Ale tí, ktorí sú navrhovaní odborníkmi, môžu preukázať, že fungujú dobre.Používanie Popcorn Time je neuveriteľne jednoduché. Tieto funkcie sa však používajú veľmi ľahko. Jeho alternatívy alebo rozhranie sa tiež používa na ovládanie prehrávania pomocou VLC, a nie pomocou zabudovaného prehrávača. Popcorn Time je navrhnutý na sledovanie na vašom PC. Používanie webu vyzerá skvele aj na veľkých obrazovkách. Pre tých, ktorí používajú Chromecast, môžete hľadať jednoduchý spôsob streamovania obsahu z klienta Popcorn Time do televízie. Existuje mnoho ďalších metód alebo spôsobov, ako to dokončiť, a my s radosťou konštatujeme, že je to najjednoduchšie, ak viete, čo robíte.Pred vysvetlením alternatív Popcorn Time by sme sa však chceli podeliť o niekoľko vnímacích slov. Stiahnutie, inštalácia a zdieľanie obsahu porušujúceho autorské práva sa považuje za veľký priestupok. Tiež vás dostane do veľkých problémov.Popcorn Time -> Legálne alebo nie?

Alternatívy pre čas popcornu

Niektoré programy ako Android Showbox alebo Covenant na Kodi. Popcorn Time nelegálna služba.Niektorí poskytovatelia internetových služieb v USA však budú monitorovať a sledovať nelegálne služby používané na ich šírku pásma. V tejto príručke vám nenavrhujeme, aby ste to používali na účely spotreby filmu. Filmy sú výrobky, napríklad umelecké dielo, a po zaplatení za filmy, ktoré vás bavia.Je len na vás, či môžete Popcorn Time využiť na svoje vlastné riziko. Ak sa pokúsite použiť program Popcorn Time na sledovanie alebo streamovanie filmov alebo filmov, nezabudnite, že pri používaní vášho MPAA alebo ISP vám môže spôsobiť nejaké problémy.

Najlepším spôsobom, ako to využiť, je zakúpenie predplatného VPN. Musíte vedieť, že pridaním siete VPN do domácej siete sa zabezpečí vaše prehliadanie automaticky.

Najlepšie časové alternatívy pre popcorn na streamovanie filmov

To boli niektoré z najlepších alternatív Popcorn Time:

TorrenTV

Alternatívy času TorrenTV-Popcorn

TorrenTV je najlepší a najpopulárnejší softvér, ktorý sa používa na sledovanie torrentového obsahu počas sťahovania. Ak chcete hrať prebiehajúce sťahovanie, TorrenTV poskytuje zabudovaný prehrávač médií. Užívateľské rozhranie TorrenTV je veľmi pekné a čisté a jeho použitie je veľmi jednoduché. Po úspešnom stiahnutí chcú používatelia spustiť stream presunutím obsahu torrentu na TorrenTV.

Stiahnuť ▼: TorrenTV

Zóna

Zona je ďalší populárny streamovací program pre Windows, ktorý je dosť podobný Popcorn Time. Najlepšie na Zone je jej užívateľsky prívetivé rozhranie. Namiesto toho ponúka Zona vlastný vyhľadávací nástroj alebo torrentového klienta. Nielen to, ale aj Zona ponúka používateľom niekoľko možností prispôsobenia. Zona je teda ďalšou úžasnou alternatívou popcornového času, ktorú môžete použiť v systéme Windows.

štít správania avastu využívajúci veľa pamäte

Stiahnuť ▼: Zóna

Flixtor

Flixtor

Flixtor je ďalšia najpopulárnejšia stránka, ako napríklad Popcorn Time, ktorú môžete momentálne navštíviť. To neumožňuje používateľom inštalovať videoobsah. Používateľom však umožňuje streamovať videá zadarmo. Táto stránka si získala veľkú popularitu po zániku Popcorn Time. Užívateľské rozhranie Flixtoru je ohromujúce a je to najlepšia voľba pre Popcorn Time 2019.

Stiahnuť ▼: Flixtor

Zákonníka

Je to ďalšia najlepšia alternatívna doba Popcorn Time na zozname, ktorú môžete zvážiť. Kodi sa všeobecne používa na streamovanie médií a pre svoju veľkú popularitu. Je tiež monitorovaná držiteľom autorských práv. Je to tiež nástroj s otvoreným zdrojom, ktorý závisí od doplnku a úložísk na streamovanie video obsahu. Kodi však nemôže streamovať všetok svoj mediálny obsah prostredníctvom protokolu BitTorrent.

Stiahnuť ▼: Zákonníka

Yify TV

Alternatívy času Yify TV-Popcorn

YiFy TV je najpopulárnejšia webová stránka, ktorá sa dosť podobá na Popcorn Time. Aj keď web nezobrazuje žiadne stopy alebo odkazy na torrenty. Tiež zachytáva všetok videoobsah z rôznych torrentových stránok. Táto stránka obsahuje veľa videoobsahu, ktorý môžete streamovať zadarmo. Namiesto toho to bolo užívateľsky prívetivé rozhranie, vďaka ktorému YiFy TV vyčnieva z davu. Rozhranie YiFy TV sa ale zdá byť dosť podobné ako NetFlix.

Stiahnuť ▼: Yify TV

Duckie TV

Duckie TV je pre tých, ktorí hľadali alternatívy Popcorn Time pre televízne programy. Desktopový klient klienta DuckieTorrent však pripojí softvér Duckie TV k miestnemu torrentovému klientovi. Užívateľské rozhranie televízora Duckie TV je dosť čisté alebo upravené a jeho použitie je celkom jednoduché.

Stiahnuť ▼: Duckie TV

Prehrávač Rox

Prehrávač Rox

Rox Player je nástroj na prehrávanie médií pre stolné počítače so systémom Windows, ale má určité zvraty. Napríklad je tiež kompatibilný s médiami streamovanými z IPTV, DHT a P2P. To znamená, že môžete priamo prehrať akékoľvek súbory torrentu bez ich inštalácie. Rox Player je teda najobľúbenejšou najlepšou alternatívou popcornového času, ktorú môžete zvážiť.

Stiahnuť ▼: Prehrávač Rox

Lenivec

Couch Potato je pre tých, ktorí hľadajú najobľúbenejšiu časovú alternatívu Popcorn pre Mac. Má veľa televíznych programov alebo filmov, ktoré je možné sledovať zadarmo. Rovnako ako u všetkých ostatných klientov pre stolné počítače, aj Couch Potato závisí na P2P pri streamovaní video obsahu.

Stiahnuť ▼: Lenivec

WebTorrent

Alternatívy času WebTorrent-Popcorn

Je to ďalší najlepšie hodnotený streamovací torrentový klient pre Windows, Mac a Linux. Namiesto sťahovania klient WebTorrent priamo streamuje obsah torrentu. Ak však chcete streamovať priamo, chcete proxy nastaviť ručne. Po dokončení môže zachytávať videá z Creative Commons, internetových archívov atď.

Stiahnuť ▼: WebTorrent

Stremio

Spoločnosť Stremio vyžaduje, aby ste si nainštalovali prehrávač do počítača, ale po nainštalovaní môžete jednoducho použiť platformu, ako je napríklad čistejší program Kodi s uzavretým zdrojom. Doplnky pridávajú Netflix, YouTube a oveľa viac, ale používame Stremio, pretože poskytuje kompatibilitu pre Chromecast pomocou vašich miestnych videí. Podobne ako Videostream, je to najlepší spôsob alebo metóda, ak máte problémy s používaním pomôcky Chromecast zabudovanej do desktopového klienta Popcorn Time.

Nastavenie Plex je podobné ako stiahnutie služby do počítača so systémom Windows a inštalácia servera. Akonáhle však pridáte svoj obsah do svojho klienta. Potom môžete pomocou webového klienta v prehliadači Google Chrome priamo streamovať zo servera Plex do zariadenia Chromecast. Plex je veľmi ťažká aplikácia na pochopenie. Ale pri úpravách alebo zmenách vykonaných po vývoji tejto aplikácie je ťažké naučiť sa ovládať sieťový server.

Stremio je ako webová stránka s videoobsahom, na ktorej máte prístup k mnohým najnovším filmovým titulom. Poskytuje desktopového klienta dostupného na počítačoch Mac PC alebo Windows. Môžete tiež streamovať videoobsah. Takže Stremio je ďalšou najlepšou alternatívou času popcorn na tomto zozname.

Kedykoľvek nastavíte qBittorrent na automatickú inštaláciu do rovnakého priečinka, aký používate pre svoj server Plex. Po zistení úprav alebo akýchkoľvek zmien môže program Plex vašu knižnicu aktualizovať automaticky. Je to o niečo viac práce ako používať Stremio alebo Videostream.

Stiahnuť ▼: Stremio

Záver:

To je všetko. Je to užitočné? Ak sa chcete podeliť o akýkoľvek iný spôsob alebo tipy týkajúce sa článku, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: