Ako zmeniť zvuk Messenger v systéme iOS 10

zmeniť zvuk posla

Facebook Messenger poskytuje skutočne užitočnú platformu pre kontakt s vašimi blízkymi aj drahými. Nielen rozhovory, ale v rukávoch má aj niektoré ďalšie funkcie. Umožňuje vám vytvárať skupiny, prechádzať príbehy a dokonca prichádza s niekoľkými krátkymi hrami, ktoré vám zabijú čas. Jedna vec, ktorá mu čudne chýba, je použitie vlastných zvukov a tiež vyzváňacích tónov ako zvukových upozornení aplikácie. Áno, vy nemôžete v aplikácii Facebook Messenger nastaviť svoje obľúbené zvuky upozornení na chaty a hovory. Existuje však šikovný trik, ako toto obmedzenie jednoducho obísť. V tomto článku si povieme, ako zmeniť zvuk Messenger v systéme iOS 10. Začnime!Mnoho používateľov služby Facebook Messenger sa sťažuje na zvláštny problém. Aplikácia tiež automaticky mení zvuk upozornení. To môže byť skutočne nepríjemné, pretože po nejakom čase si vy zvyknete na melódiu. Väčšina používateľov rada používa vlastné zvuky upozornení, pretože sa im to páči, znie to lepšie. Pomáha im tiež rozlišovať medzi rôznymi oznámeniami aplikácií na zasielanie správ.

twitch.tv sa nenačíta na chrome

Dnes sa skutočne pozrieme, odkiaľ táto chyba pochádza, ako opraviť Messenger neustále mení problém so zvukom upozornení. A ako zmeniť zvuk upozornení v Messengeri na ten, ktorý chcete tiež. Začnime.Ako zmeniť zvuk Messenger v systéme iOS 10 pomocou aplikácie

Musíte otvoriť Messenger na svojom smartfóne a kliknúť na Profil pic> Upozornenia a zvuky. Tu kliknete na Zvuk upozornenia, aby ste zmenili tón správy. A možnosť Zvonenie, aby sa zmenila melódia volania.Tu je skutočná vec. Messenger v zásade neponúka žiadny spôsob, ako zvoliť vlastné zvuky upozornení. Čo však robí, je ťahať zvuky upozornení systému. Z vlastnej skúsenosti vieme, že žiadne dva smartphony nie sú podobné a každý výrobca rád dodáva telefóny spolu s vlastnými zvukmi prispôsobenými na mieru. Preto vždy, keď otvoríte zoznam, uvidíte iné zvukové súbory, než aké v skutočnosti vidím na svojom telefóne Mi.

Zvuky upozornení sa preto budú líšiť od zariadenia k zariadeniu. Tu vlastne neexistuje spôsob, ako zvoliť zvukový súbor, ktorý ste si stiahli z webu. Smutné, pretože to je, tak to v skutočnosti je. V skutočnosti neexistuje žiadny spôsob, ako zvoliť iný zvuk upozornenia v Messengeri pre Android pre skupinové správy. Messenger nie je skutočne flexibilný, pokiaľ ide o upozornenia, hm?Aj tu je bummer. Ak používate iPhone alebo iPad. Tiež nemôžete skutočne zmeniť predvolený zvuk upozornenia. To v zásade platí rovnako pre správy, ako aj pre tóny upozorňujúce na volanie. Čo môžete urobiť, je vypnúť upozornenia v časti Zvuk v aplikácii. Týmto vypnete zvuk, keď máte aplikáciu otvorenú v telefóne.zmeniť zvuk posla

Ako zmeniť zvuk Messenger v systéme iOS 10 prostredníctvom nastavení

Existuje veľa používateľov, ktorí sa sťažujú na to, ako aplikácia Messenger v skutočnosti automaticky mení zvuk upozornení na svojich telefónoch. Väčšina z týchto používateľov tiež tvrdí, že ako predvolený tón je nastavený názov súboru „2131755087“, aj keď tento súbor nemajú nainštalovaný.

Incident sa deje iba s používateľmi systému Android, ale je viditeľný u mnohých výrobcov smartfónov spolu s rôznymi výrobcami pôvodných zariadení. Našiel som skutočne jednoduché riešenie, ako túto chybu nadobro vyriešiť. No zabudnite na aplikáciu Messenger.

  • Najskôr otvorte Nastavenia systému Android a potom prejdite do časti Oznámenia a stavový riadok> Upozornenia aplikácií> Messenger.
  • Vy teraz môžete tiež prispôsobiť rôzne zvuky upozornení pre rôzne typy správ Messenger. Kliknite na Chat a hovory a potom na Vyzváňací tón, aby ste vybrali tón vždy, keď dostanete správu alebo hovor.

zmeniť zvuk posla

  • Môžete tiež zmeniť zvuky upozornení na správy skupinového chatu a zmienky. Toto nastavenie nie je k dispozícii ani v aplikácii Messenger, pretože sme o tom už hovorili.

Ďalej | zmeniť zvuk posla

V skutočnosti existuje aj samostatný zvuk upozornení, ktorý je nastavený pre príbehy, prebiehajúce hovory, zdieľanie polohy a tiež četovacie hlavy. Stačí kliknúť, aby ste otvorili každé nastavenie, a potom vyberte možnosť Vyzváňací tón a vyberte svoj obľúbený zvuk. Kliknutím na zvuk ho prehráte raz, aby ste mohli posúdiť, či sa vám páči.

Získajte podvod s vlnou antény

Medzi ďalšie možnosti patrí tiež možnosť ovládať, či chcete alebo nechcete vidieť upozornenia. Počuť akýkoľvek zvuk alebo ho len stlmiť, cítiť vibrácie a tiež LED svetlo. Tieto ďalšie možnosti sú podľa mňa vlastne iba čerešničkou na torte.

Za zmienku stojí, že nastavenia systému Android budú mať v skutočnosti prednosť pred zvukovými upozorneniami aplikácie Messenger. To znamená, že aj keď sa správa správa zábavne a potom náhodne zmení súbor s upozornením. V skutočnosti by ste sa nemali mať o nič starať. Stačí ho nastaviť a tiež zabudnúť.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám chlapcom páči tento zvukový článok o zmene Messengera, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Výukový program: Ako mávať späť na Messengeri