TMobile Note 4 Roms - Samsung Galaxy (SM-N910T)

Galaxy Note 4 je jedným z najviac chválených zariadení, pokiaľ ide o vývoj systému Android. V čase svojho uvedenia prišiel Note 4 s predinštalovaným Androidom 4.4 KitKat. Ale neskôr bolo zariadenie aktualizované na Android 6.0 Marshmallow. Išlo však o to, že v tom čase existovala nová verzia TouchWiz (pôvodné používateľské rozhranie spoločnosti Samsung), ktorou boli nové galaxické zariadenia, ktoré sa mali dodávať. Bolo to rýchle, menej nafúknuté a celkovo to poskytlo používateľovi lepší zážitok. V tomto článku si povieme niečo o TMobile Note 4 Roms - Samsung Galaxy (SM-N910T). Poďme začať!To bolo frustrujúce pre všetkých používateľov Note 4, pretože ich zariadenia to nezískali. Vlastné pamäte ROM sú však určené pre Note 4, ktorá poskytla tomuto používateľskému rozhraniu a používateľom všetky najnovšie a tiež najväčšie skúsenosti.V súčasnosti je zariadenie dosť aktualizované. Stále však existuje oveľa väčší vývoj pre toto zariadenie. Dnes teda zdieľame najlepšie vlastné ROM pre Galaxy Note 4 v roku 2020.Tieto najlepšie prispôsobené pamäte ROM pre Galaxy Note 4 zvyšujú výkon, výdrž batérie a poskytujú vám ďalšie funkcie z hľadiska prispôsobenia. Napríklad pridané funkcie poznámok, prispôsobenie uzamknutej obrazovky, prispôsobenie navbar atď.systému Windows sa nepodarilo overiť produktový kľúč

Predbežné požiadavky

  • Táto príručka je iba pre variant Iba Galaxy Note 4.
  • Odporúča sa kompletná androidová záloha vášho zariadenia pre prípad, že by sa niečo pokazilo .
  • Uistite sa, že je vaše zariadenie nabité najmenej na 60%, aby ste predišli neočakávaným prerušeniam procesu.
  • Skôr ako začnete s týmto tutoriálom, uistite sa tiež, že „ OEM odblokovanie „Je povolené od Nastavenia> Možnosti pre vývojárov .

ROM pre TMobile Galaxy Note 4 (SM-N910T)

tmobile note 4 romsLineageOS 15.1 / Neoficiálne 16.0

Prvá ROM je Lineage OS na našom zozname najlepších vlastných ROM pre Galaxy Note 4. Lineage OS sa narodil kvôli koncu kyanogénu. LineageOS 15.1 ROM je postavený na Androide Oreo s veľkým počtom možností prispôsobenia. Táto ROM má tiež kompletný systém Android, napríklad rozhranie. Vďaka úsiliu tímu Lineage vynaloženému na každé zariadenie, ako aj vývojárom, ktorí pracujú na pridaní podpory pre túto ROM. LineageOS je veľmi odporúčaný, pretože je skutočne jedným z najstabilnejších ROM pre Galaxy Note 4. Posledná verzia tejto ROM je založená na Androide, ale je neoficiálne vyvíjaná a stále veľmi odporúčaná.

tmobile note 4 romsStiahnite si LineageOS 15.1Stiahnite si LineageOS 16.0

Resurrection Remix 7.0.2

Resurrection Remix 7.0.2 je v skutočnosti založený na najnovšom Androide 9 (Pie). ROM bol založený na CM, slim.omni a pôvodných zostavách Remix ROM. Toto vytvára vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom, prispôsobením, výkonom a tiež najnovšími funkciami priamo do vášho zariadenia. Je to jedna z ROM, ktorá disponuje maximálnym počtom možností prispôsobenia. Patria sem aj zmeny v stavovom riadku, animácie, widgety, rýchle prepínanie, bočný panel aplikácie, uzamknutá obrazovka atď. Ressurection Remix má názov stabilnej ROM a rovnako to platí aj v prípade Galaxy Note 4. Je pohotový a skutočne zvyšuje schopnosť telefónu vydržať dlhšie. To je perfektný oblek pre váš Note 4 podľa štandardov roku 2020.

titanfall 2 sa nenainštaluje

tmobile note 4 roms

Stiahnite si Resurrection Remix 7.0.2

Stiahnite si Resurrection Remix 6.2.1 (staršia verzia)

ako flashovať twrp pomocou fastbootu

Havoc OS pre Galaxy Note 4

Ďalšou ROM v zozname je Havoc OS. Je to ROM, ktorý vytvoril Senior XDA Developer na XDA. ROM je naozaj dobrá, s cieľom udržiavať veci jednoduché, čisté a upravené, pretože je založená na AOSP a inšpirovaná Pixel. Citujú pridané funkcie ako Všetko, čo môžete snívať, a všetko, čo kedy budete potrebovať. Výkon Galaxy Note 4 ROM, ako už bolo spomenuté, je tiež slušný. Vlastne obsahuje Material Design 2.0.

Vlákno nezmieňuje žiadne chyby. Ak sa však s takým stretnete, môžete ho ľahko nahlásiť vývojárovi na fóre Note 4 Custom ROM forum na XDA.

tmobile note 4 roms

Havoc OS Note 4 ROM tiež obsahuje množstvo funkcií, napríklad herný režim alebo režim čítania, prispôsobenie animácie, skratky v dlaždiciach, kompas, ambientné zobrazenie a oveľa viac.

Stiahnite si Havoc OS pre Galaxy Note 4

Stiahnite si Havoc OS V2 pre Galaxy Note 4

AOKP ROM pre poznámku 4

Projekt Android Open Kang má svoje výhody aj nevýhody. AOKP je v skutočnosti jedinečný, pretože okrem základných funkcií systému Android poskytuje aj ďalšie funkcie s prispôsobenou ROM. Na XDA sú k dispozícii bootovacie zostavenia tejto poznámky 4 ROM, ktoré môžete použiť na priame stiahnutie a inštaláciu vlastnej ROM. Najnovšia verzia je tiež postavená na Androide 9 Pie. Na pulte AOKP berie svoj zdroj z Lineage OS; takže ak nemáte radi Lineage, pravdepodobne by ste tiež neuprednostňovali AOKP. Upozorňujeme tiež, že toto nie je oficiálna verzia.

dds pluginy pre gimp

Stiahnite si AOKP ROM pre poznámku 4 Neoficiálne

Pixel Experience Pie

Spoločnosť Pixel Experience si vytvorila povesť, že sa môže pochváliť funkciami podobnými pixelom aj u zariadení iných ako Pixel. Toto tiež podporuje starú a zlatú Galaxy Note 4 v roku 2020. Pixel Experience poskytuje kompletný balík všetkých prvkov špecifických pre Pixel, ako je spúšťač Pixel, písmo, ikony a tiež témy. Celá ROM je ľahká, nie nafúknutá a nespotrebúva ani nadmernú batériu, ani zdroje. Note 4 skutočne poskytuje stabilný výkon a optimálnu výdrž batérie. Okrem toho je najnovší Pixel Experience postavený na Androide 9.0 Pie.

Stiahnite si Pixel Experience pre Galaxy Note 4 (Pie)

AICP ROM

Poslednou ROM v našom zozname je AICP ROM. ROM je naozaj dobrá a jej cieľom je udržiavať veci jednoduché, čisté a tiež upravené. Vývojári túto ROM skutočne spustili v zariadení HTC Desire HD. V minulosti bol vlastne známy ako AOKP. Výkon ROM, ako už bolo spomenuté, je tiež skutočne vynikajúci. Táto AOKP ROM pre Galaxy Note 4 má niekoľko drobných chýb, ktoré môžete vývojárovi kedykoľvek nahlásiť.

tmobile note 4 roms

ako nájsť sériové číslo airpods

ROM nie je vopred zakorenený, takže nezabudnite prepáliť riešenie, aby ste rootli ako magisk alebo čokoľvek podľa vášho výberu.

Stiahnite si AICP 14 ROM pre Samsung Galaxy Note 4

Stiahnite si AICP 15 ROM pre Samsung Galaxy Note 4 (novšia verzia)

Toto bol náš zoznam najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Note 4. Na ktorej ROM sa práve nachádzate? Možno je čas pustiť používateľské rozhranie, ktoré sa dodáva v balení, a mali by ste vyskúšať svet vlastných ROM. V budúcnosti budeme pridávať ďalšie ROM a budeme tento článok neustále aktualizovať.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o ROM ROM pre mobilných telefónov, ktorý sa vám páči, a pomôže vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Zoznam vlastných ROM pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge