Rôzne spôsoby inštalácie Kodi na Smart TV

Chcete nainštalovať Kodi na Smart TV? Všetci si chceme na konci dlhého dňa sadnúť pred inteligentnú televíziu s vysokým rozlíšením. Jediná vec je, že máte prístup k bezplatným televíznym programom alebo filmom po celom svete. Za spoločnosťou Kodi je všetko možné. Všetko, čo potrebujete, je inštalácia Zákonníka na vašej inteligentnej televízii je najlepší spôsob, ako sa ubezpečiť, že nechcete opustiť pohovku. Ak chcete vylepšiť svoje možnosti zábavy na maximum, pozrite si nasledujúci článok a prečítajte si kroky, ako nainštalovať Kodi na inteligentnú televíziu.Pripomienka

Kodi a všetky ďalšie doplnky poskytujú dostatočné množstvo obsahu, takmer všetky sú úplne zadarmo. Niektoré neoficiálne rozšírenia majú ľahký prístup k televíznym programom alebo pirátskym filmom bez vášho vedomia. Keď vzniesli červené vlajky s držiteľmi práv, ktorí jednoducho vypnú doplnky Kodi a tlačia na poskytovateľov internetových služieb, aby udusili stiahnutie Kodi alebo zdieľali oznámenia o porušení autorských práv so streamermi.Môžete sa tiež chrániť pred týmito oznámeniami o narušení pomocou VPN. VPN však môžu vytvoriť bezpečný tunel medzi vami a sieťou Wi-Fi jednoduchým šifrovaním údajov a ich zdieľaním prostredníctvom vzdialených serverov. Keď sa pripájate k sieti VPN, nikto nedokáže vysvetliť, kto ste, ani povedať, čo inštalujete.Na streamovanie Kodi použite VPN:

ipvanishVirtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

 • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Môže môj Smart TV spustiť Kodi alebo nie?

Kodi On Smart TV

Spoločnosť Kodi pracuje na širokej škále hardvéru. Zahŕňa všetko od streamovacích prehrávačov po televízory, zariadenia so systémom Android a počítače. Nie všetky inteligentné televízory však môžu používať vlastný softvér ako Kodi. Inteligentné televízory majú nízku spotrebu a najmenšie úložné kapacity alebo výpočtový výkon. Vďaka tomu môže byť spustenie aplikácií výzvou. Používajú tiež svoj vlastný operačný systém, z ktorých veľa Kodi nemôže podporovať.

To, či si môžete alebo nemôžete Kodi nainštalovať alebo stiahnuť priamo do svojej inteligentnej televízie, závisí od konkrétnej značky a verzie. Bežným pravidlom je, že ak máte ľahký prístup do Obchodu Google Play pomocou rozhrania televízora. Odtiaľ tiež môžete nainštalovať Kodi. Existuje zoznam najväčších vývojárov inteligentných televízorov a ich stav kompatibility s Kodi.

 • Inteligentné televízory LG - Väčšinou používajú webOS, ktorý Kodi nepodporuje.
 • Inteligentné televízory Panasonic - Všetky televízory Panasonic používajú vlastný softvér, ktorý nedokáže pracovať s Kodi.
 • Inteligentné televízory Samsung - Väčšina televízorov Samsung má vlastný vlastný operačný systém, ktorý Kodi nepodporuje. Oficiálny port spoločnosti Samsung pre televíziu je však v prevádzke, pretože čelí mnohým kameňom úrazu a nemusí byť nikdy spustený.
 • Sharp Smart TV - Televízne produkty Sharp môžu tiež spúšťať softvér operačného systému tretích strán, ktorý nemôže byť podporovaný spoločnosťou Kodi. Niektoré varianty používajú aj Android TV.
 • Inteligentné televízory Sony - Televízne zariadenia používajú rôzne operačné systémy, pretože mobilná televízia si každým dňom získala popularitu. Ak chcete do obchodu Google Play vstúpiť cez televíziu, musíte si nainštalovať Kodi.
 • Inteligentné televízory Vizio - Mnoho produktov spoločnosti Vizio využíva vlastnú variantu Google TV (Android TV). Ak chcete vstúpiť do Obchodu Google Play, môžete si potom Kodi nainštalovať veľmi ľahko.

Kroky na inštaláciu Kodi na Smart TV

kód na msart tv

Ak vaša inteligentná televízia používa najnovší model operačného systému Android TV, máte šťastie. Inštalácia alebo stiahnutie Kodi na tieto zariadenia je však veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je otvoriť celý ekosystém doplnkov tretích strán a oficiálnych doplnkov Kodi. Tiež získate prístup do Obchodu Google Play a nainštalujete si ho. Pamätajte, že niektoré televízory vám to môžu zabezpečiť, aj keď používajú presný operačný systém / operačný systém. Váš výkon môže byť tiež trochu plochý, takže inštalujte a streamujte opatrne.

Krok 1:

Zamierte do Obchod Google Play výberom ikony v ponuke televízora.

Krok 2:

Potom Prihlásiť sa pomocou svojho účtu Google.

Krok 3:

Vyber vyhľadávacia lišta a vstup do Zákonníka

Krok 4:

Klepnite na ikonu a potom klepnite na Inštalácia

Krok 5:

Po niekoľkých minútach sa v ponuke vašich aplikácií zobrazí Kodi.

Pamätajte: Po použití Kodi vždy povoľte VPN na rovnakom zariadení. Aplikácia Smart TV, ktorá sa spúšťa v systéme Android, môže predvolene podporovať veľa sietí VPN. Zahŕňa tiež naše odporúčanie vyššie. Všetko, čo potrebujete, je najprv nainštalovať a prihlásiť sa, až potom budete môcť streamovať v súkromí.

Zoznam inteligentných televízorov kompatibilných s Kodi

Ak ste na trhu a chcete si kúpiť novú inteligentnú televíziu, prečo si nevyberiete taký, ktorý vám umožní sledovať obrovský rozsah obsahu? Niektoré televízory používajú na streamovanie svojich aplikácií operačný systém Android TV. To je dobrá správa pre fanúšikov Kodi, pretože softvér je možné nainštalovať iba niekoľkými klepnutiami.

 • Sony XBR - Tenká séria inteligentných televízorov kompatibilných s 4K, ktorá spúšťa Android ako sen. XBR sú úžasné na pohľad a poskytujú najlepší obraz bez ohľadu na to, čo sledujete. Kodi môžete tiež nainštalovať pomocou obchodu s aplikáciami.
 • Philips 6800 - Smart TV je kompatibilná s 4K, ultratenká a je poháňaná Android TV. Rad inteligentných televízorov Philips 6800 je najlepšou voľbou pre sledovanie filmov cez Kodi.
 • Sharp Aquos - Niektoré televízory Sharp používajú vlastný operačný systém, najnovšie verzie sa spúšťajú s Android TV na čele. Znamená to, že je to celkom ľahký prístup k Kodi a mnohým ďalším aplikáciám na sledovanie televízie alebo filmov.

Rôzne spôsoby inštalácie Kodi na inteligentnú televíziu

kód na msart tv

Niektoré inteligentné televízory nemôžu spustiť Kodi. Niektoré problémy s kompatibilitou znemožňujú prispôsobenie portov a iné sú príliš nedostačujúce na streamovanie filmov pomocou Kodi a jeho doplnkov. Existuje však veľa spôsobov, ako pridať zážitok z Kodi do vašej inteligentnej televízie. Poďme sa na ne pozrieť:

rozšírenie chromecast pre pracovnú plochu

Amazon Fire TV - lacné streamy Kodi pre každú inteligentnú televíziu

Amazon má dve najlepšie zariadenia na streamovanie filmov známe ako Fire TV Stick alebo Fire TV. Prvý z nich je set-top box, ktorý sa pripája k vášmu televízoru a pridáva mnoho nových možností videa. Zahŕňa vlastnú streamovaciu službu Prime od spoločnosti Amazon. Fire TV Stick je lacný a prenosný variant set-top boxu, ktorý ponúka rovnakú funkčnosť v menšom balení. Obidve sú úžasné filmové zariadenia a oba bez problémov spustia program Kodi.

Inštalácia Kodi na Amazon Fire TV Stick je dosť jednoduchá alebo ľahká. Môžete to urobiť niekoľkými klepnutiami a nechcete byť expertom, aby ste to zvládli. Môžete si tiež nainštalovať VPN na svoje zariadenie Fire TV kvôli ochrane súkromia, čo z tohto robí jeden z najjednoduchších, bezpečných a lacných spôsobov sledovania Kodi na vašom televízore.

Raspberry Pi - lacný a prispôsobiteľný

Ak máte čas navyše a nevadí vám malá manipulácia s príkazovým riadkom. Potom je inštalácia Kodi na Raspberry Pi najlepšou metódou na streamovanie filmov do vašej inteligentnej televízie. Potrebujete iba port HDMI, zariadenie Pi a trochu času stráveného prácou s nastavením.

Apple TV - všetky vaše médiá kdekoľvek

Niektoré produkty so systémom iOS a Apple sú uzamknuté, aby zabránili používaniu dôveryhodných používateľov. S trochou času a správnym sprievodcom však môžu byť televízory Apple TV pre Kodi celkom pohodlným domovom. Potrebujete čas a určité pochopenie, aby ste to zvládli, ale až budete hotoví, nebudete si môcť pozrieť toto logo Kodi na svojom zariadení Apple TV.

Alternatívy Kodi - Sling TV a Plex

Jedna teória vysvetľuje, prečo výrobcovia inteligentných televízorov vylučujú spoločnosť Kodi iba preto, aby povzbudili ľudí k používaniu vstavaných aplikácií s rovnakými funkciami. Kodiho charakter open-source vám poskytuje veľa televíznych, filmových a medzinárodných streamovacích možností. Ale keď nemáte fyzický prístup k softvéru, tieto funkcie vám nemôžu urobiť veľa dobrého! Ak však vaša inteligentná televízia nepodporuje Kodi, existujú programy s rovnakými funkciami, ktoré si môžete nainštalovať na vlastný obsah alebo na streamovanie videí.

 • Plex - Plex robí veľa vecí ako Kodi, s niektorými doplnkami. Jedným z hlavných bonusov je možnosť streamovať nainštalované videá z jedného zariadenia do druhého. Všetko, čo potrebujete, je nainštalovať Plex na počítač, napríklad pridať aplikáciu do inteligentnej televízie a potom bezdrôtovo streamovať obsah. Niektoré rozhrania inteligentnej televízie môžu podporovať vstavaný Plex, čo je uskutočniteľná voľba, keď nemôžete používať Kodi.
 • Sling TV - Jedná sa o službu la carte TV, ktorá vám umožňuje nakupovať živé kanály a sledovať ich, aby ste si mohli užiť svoju dovolenku. Žiadne bláznivé balíčky na nákup, všetko, čo potrebujete, je obsah, ktorý chcete, za nízku cenu. Niektoré inteligentné televízory však tiež podporujú Sling TV po vybalení z krabice. Môžete ho tiež odblokovať a sledovať v zahraničí!

Záver:

Tu je všetko o inštalácii Kodi na Smart TV. Považovali ste to za užitočné? Poznáte nejaké ďalšie spôsoby inštalácie Kodi na Smart TV? Ak áno, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: