Výukový program: Ako mávať späť na Messengeri

Chcete zamávať späť na Messengeri? Aplikácia Facebook Messenger je ponúkaný slávnym a najlepším spôsobom, ako sa spojiť s vašimi blízkymi, t. j. rodinou a priateľmi. Používanie je však určite trochu mätúce. Ale jedna ťažká vlastnosť je mávať na niekoho. Nerobte si však starosti: Urobíme to pre vás ľahké a jednoduché!ako zmeniť usporiadanie fotografií vo facebookovom albume

Jedna automatická vlna pri pridávaní nového kontaktu

automatické vlnenie pri pridávaní nového kontaktuPo pridaní nového kontaktu do aplikácie Messenger sa vám zobrazí nová správa, ktorá sa zobrazí, aj keď zatiaľ nikto z vás nič nepovedal. Prejdite na túto správu a potom si zobrazte poznámku zo samotnej aplikácie, ktorá vám hovorí, že váš nový priateľ na vás máva (a zobrazí sa rovnaká žltá ruka). Potom budete mať automaticky možnosť zamávať späť, jednoducho kliknite na druhú ikonu mávajúcej ruky. Uistite sa, že to funguje iba raz. Ak chcete zamávať dlhoročnému priateľovi Messenger, použite trik ...Majte kohokoľvek vo svojich kontaktoch a je online

Mávnite kohokoľvek vo svojich kontaktochAk chcete niekomu zamávať, potom:Krok 1:

Prejdite do služby Messenger, ale nepresúvajte sa do svojich chatov (ikona bubliny reči vľavo dole).

Krok 2:

Namiesto toho kliknite na stredovú ikonu, ktorá vyzerá ako dvaja ľudia, a potom sa presuniete na kartu Kontakty.https //thevideo.me / pár
Krok 3:

V hornej časti obrazovky môžete vybrať čiernobiele Príbehy a Aktívne.Krok 4:

Stačí kliknúť na tlačidlo Aktívne. Zobrazí sa zoznam všetkých priateľov, ktorí sú v aplikácii online.

Predpokladajme, že je niekto v zozname, s ktorým chcete zamávať. Stačí kliknúť na sivú ruku napravo od ich mena a voila! Potom ste do rozhovoru s týmto priateľom zahrnuli mávnutie rukou.

Na zamávanie použite webovú stránku Facebooku

Použite webovú stránku Facebooku

Pri používaní skutočnej webovej stránky Facebooku na počítači alebo notebooku (na rozdiel od aplikácie Messenger v mobile) je mávanie celkom jednoduchšie. Počet kontaktov sa zobrazuje v ráme umiestnenom na pravej strane webovej stránky. Spočiatku nebude ikona ruky, ale ak prejdete kurzorom myši na meno priateľa a umiestnite na ňu kurzor, zobrazí sa šedá ruka. Klepnite na ruku a na vašom chate s týmto priateľom sa objaví veselá animácia žltých vĺn.

Vezmite si späť vlnu

Messenger

najlepší softvér na návrh nábytku

Ak je to menej ako 10 minút, keď ste omylom poslali vlnu, netrápte sa - môžete to jednoducho vrátiť späť! Zamierte na chat s nešťastnou vlnou a dlhým kliknutím (jednoducho položte prst na žltú ruku a podržte prst na niekoľko sekúnd). Teraz sa výber zobrazí Odstrániť vlna, po ktorej nasleduje Odstrániť pre všetkých. Teraz by vlny mali zmiznúť z priateľov aj z okna rozhovoru.

Emodži a ďalšie možnosti

Emodži a ďalšie možnosti

Existuje alternatívny spôsob, ako okoreniť svoje najnovšie schopnosti mávať. Avšak tlačidlo emodži. Avšak web Facebook alebo aplikácia messenger. Prejdite do konkrétneho okna rozhovoru s priateľom. Jednou z možností v textovom poli alebo okolo neho musí byť okrúhly smajlík. Stačí na ňu kliknúť alebo klepnúť a zobrazí sa zoznam emodži. Teraz môžete pridať najrôznejšie výrazy tváre a gestá rúk!

Záver:

Tu je všetko o aplikácii Wave Back On Messenger. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: