Ako povoliť alebo zakázať skryté titulky na videu Amazon Prime na Apple TV

Chcete povoliť alebo zakázať skryté titulky? Pri používaní služby Amazon Prime Video alebo Apple TV ste práve vy, kto tieto dve služby používa na streamovanie video obsahu. Môžete ich tiež použiť jednotlivo alebo súčasne a získať tak vynikajúci rozsah obsahu. Čo ak máte konkrétnu požiadavku?

Áno môžeš. Oba ponúkajú skryté titulky (CC) a môžete ich zapnúť jeden alebo obidva. Pri používaní aplikácie Amazon Prime Video na Apple TV musíte okrem samostatného výberu vybrať iba jednu a pokračovať s ňou. V tomto článku sa dozviete, ako používať skryté titulky na Amazon Prime Video a ako ich používať na Apple TV.Skryté titulky sú úžasnou službou pre tých, ktorí trpia poškodením sluchu. Poskytuje textovú reprodukciu zvukovej stopy filmu alebo televízneho programu. Zhodné s titulkami, ktoré kódujú zvukový obsah filmu v iných jazykoch. Skryté titulky sú vynikajúcou funkciou pre tých, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené médiá pri nižšej hlasitosti.

Ako povoliť alebo zakázať skryté titulky

Povoliť alebo zakázať skryté titulky na videu Amazon PrimeNastavte skryté titulky na Amazon Prime Video

Ak chcete na stránkach Amazon Prime Video nastaviť skryté titulky, musíte ich najskôr nakonfigurovať vo svojom prehliadači. Je to miesto, kde urobíte akékoľvek úpravy služby Amazon Prime Video okrem toho, do ktorého zariadenia ju streamujete.Krok 1:

Prihláste sa do svojho Účet Amazon Prime Video v prehliadači.

Krok 2:

V ponuke zvoľte Účet a nastavenia.Krok 3:

Vyberte možnosť Titulky a Upraviť.at & t samsung galaxy s6 5.1.1 aktualizácia
Krok 4:

Teraz nakonfigurujte svoj vkus a po dokončení vyberte možnosť Uložiť.

Po nakonfigurovaní zapnete alebo vypnete CC v rámci streamu Amazon Prime Video.

Krok 1:

Najskôr prehrajte médium, v ktorom chcete CC použiť. Pamätajte, že bol zobrazený znak CC.

Krok 2:

Vyberte titulky alebo ponuku.

Krok 3:

Povoliť titulky.

Skontrolujte, či sú niektoré skryté titulky obsahu Amazon Prime Video zapnuté. Pre istotu chcete zobraziť ikonu CC. Ak ikonu nevidíte, skúste aj tak vyššie uvedené, čo sa stane.

Potom skontrolujte titulky v ukážke filmu alebo filmu, ktorý chcete sledovať. Každá televízna relácia uvedená na Amazon Prime Video má sekciu podrobností, ktorá vám umožní kľúčové vlastnosti tejto relácie.

Vytvorte skryté titulky na Apple TV

Vytvorte skryté titulky na Apple TV

Nastavenie skrytých titulkov na Apple TV je celkom jednoduché. Môžete použiť aplikáciu Apple TV alebo zariadenie Apple TV. Ak chcete zariadenie používať, jednoducho ho zapnite alebo vypnite v ponuke. Ak je stream podporovaný v CC, prehrá sa automaticky.

Krok 1:

Vyberte ikonu Nastavenia na Apple TV.

Krok 2:

Potom vyberte možnosť Všeobecné a Prístupnosť.

Krok 3:

Vyberte Skryté titulky a SDH a ​​zapnite ich.

Krok 4:

Opustenie / opustenie ponuky.

Toto povolí skryté titulky pre všetky streamy a automaticky ich prehrá, kedykoľvek ich má stream. Môžete tiež nakonfigurovať Apple TV, aby prehrávala CC v streame, akonáhle zdieľate svoje zariadenie alebo ich nechcete vždy.

Krok 1:

Inicializujte stream na Apple TV.

Krok 2:

Z diaľkového ovládača vyberte informačný panel.

Krok 3:

Vyberte titulky a prepnite ich na Zapnuté.

Aj keď máte najnovšiu Apple TV so Siri, môžete ju požiadať o povolenie skrytých titulkov. Malo by to byť jednoduché „Povoliť skryté titulky Siri“.

Ak chcete pri používaní aplikácie zakázať titulky, jednoducho prejdite na možnosť vyhľadávania v dolnej časti aplikácie a zadajte prístupnosť alebo skryté titulky, aby ste rýchlo našli nastavenie.

Ako používať CC na Amazon Prime Video na Apple TV

Použite CC na Amazon Prime Video na Apple TV

Pri sledovaní videa Amazon Prime Video na Apple TV. Jednoduché použitie skrytých titulkov nie je také ľahké, ako by malo byť. Aj keď sú obidve podporované v CC, môže to byť problém, ak sa používajú vo vzájomnej spolupráci.

Kvôli ľahkosti použitia, ktorou je mantra spoločnosti Apple, môže byť menej problém okrem použitia Amazonu používať aj skryté titulky spoločnosti Apple.

Ak CC nefunguje dobre pri prezeraní obsahu Amazon Prime Video na Apple TV, skúste to jednoducho takto:

Krok 1:

Prejdite do ponuky Apple TV a vyberte možnosť Nastavenia.

Krok 2:

Vyberte možnosť Audio alebo Video a uistite sa, že sú zapnuté titulky.

Krok 3:

Ak je jazyk nastavený na angličtinu, deaktivujte titulky.

Krok 4:

Potom ukončite ponuku a zopakujte kroky 1 a 2.

Krok 5:

Znova povoľte titulky a uistite sa, že jazykom je angličtina.

ovládač okraja galaxie s7

Teraz by CC mala fungovať správne. Je to problém, o ktorom sa predpokladalo, že bude opravený pred niekoľkými mesiacmi, ale má svoju hlavu. Ak sa skryté titulky nezobrazujú alebo sa nezobrazujú správne, vyskúšajte toto riešenie, aby fungovali.

Skryté titulky sú užitočné pre sluchovo postihnutých, preto ich niektoré služby podporujú. Či už používate Apple TV, Amazon Prime Video alebo Amazon Prime Video na Apple TV, teraz už viete, ako dostať CC do práce.

Čo vieš o titulkoch?

Titulky

Ako už bolo spomenuté, titulky sú identické s titulkami, okrem toho kódujú zvukový obsah do iného jazyka. Medzinárodne existuje taký skvelý obsah. Čo môžete robiť, keď váš obľúbený film alebo televízny program nie je k dispozícii v rodnom jazyku?

Prime nie je skladom obsahu s dostupnými titulkami. Existuje okamžitý spôsob, ako zúžiť vyhľadávanie podľa toho, o ktorý jazyk máte záujem. Po použití vyhľadávacieho panela v hornej časti vstupu na web Amazon Prime v časti Titulky [jazyk]. Potom si pozriete zoznam filmov s príslušnými titulkami. Ak hľadáte konkrétny film alebo televíznu reláciu, jednoducho ho vyhľadajte a pozrite v časti s podrobnosťami v dolnej časti možnosti „Pozrieť si trailer“.

Apple vám umožní prezerať si možnosti titulkov dostupné v iTunes. Keď klepnete na názov, ktorý chcete sledovať, posuňte sa nadol do sekcie Jazyky. Potom si zobrazíte zoznam jazykov, ktoré sú k dispozícii tu.

Ak sú hľadaným obsahom najlepšie titulky, máte šťastie. Ak nie, mnoho webových stránok a aplikácií je k dispozícii online.

Záver:

Tu je všetko o povolení alebo zakázaní skrytých titulkov. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: