Ako si vyrobiť Discord AFK Channel - Výukový program

No tvoj Svár server môže spomaliť a prestane reagovať, ak je na serveri súčasne veľa ľudí. V skutočnosti môže mať zmysel dočasne vyradiť používateľov, ktorí sú neaktívni, existuje však aj lepší spôsob, kanál AFK. Neaktívnych používateľov teraz môžete presunúť na kanál AKF, kde v ňom iba zostávajú a nemôžu skutočne textovať ani chatovať. V tomto článku si povieme o tom, ako vytvoriť program Discord AFK Channel - návod. Poďme začať!Termín AFK, skratka pre Away from Keyboard, v zásade označuje stav používateľa sváru, ktorý v danom prípade aktívne nepoužíva svár alebo svoj počítač. Ľudia, ktorí hrajú a používajú program Discord na pozadí, sa však v skutočnosti nepovažujú za neaktívnych používateľov. Chceme iba presunúť používateľov, ktorí nie sú vôbec aktívni, na kanál AFK.Ako si vyrobiť Discord AFK Channel - Výukový program

Ak chcete vytvoriť kanál AFK, musíte najskôr vytvoriť kanál. Aj keď môžete tiež prevádzať existujúci hlasový kanál na kanál AFK, je lepšie vytvoriť samostatný kanál práve na tento účel. Otvorte program Discord a potom vyberte server. Kanál AFK môžete vytvoriť, iba ak ste skutočne správcom servera.  • Teraz klepnite na názov kanála a potom kliknite na Vytvoriť kanál . Ďalšia vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, že môžete prevádzať iba hlasové kanály na kanál AFK. Musíte teda začať vytváraním hlasového kanálu.
  • Vyberte možnosť Hlasový kanál a potom mu dať príslušné meno, aby ľudia pochopili, že ide o kanál AFK. Napríklad som v podstate používal názov Dead Channel (AFK).

diskord afk kanálA čo viac | diskord AFK kanál

Úspešne ste vytvorili aj kanál, ktorý je potrebné previesť na kanál AFK. Za týmto účelom klepnite na názov svojho servera a potom kliknite na nastavenia servera .  • V časti prehľad je potrebné posunúť sa nadol a môžete vyhľadajte možnosť kanála AFK .
  • Otvorte rozbaľovaciu ponuku a potom vyberte kanál že práve ste vytvorili .

diskord afk kanál

  • Teraz musíte nastaviť časový limit AFK. Ak je osoba neaktívna viac ako po uplynutí časového limitu AFK, bude presunutá na tento kanál. Normálne uprednostňujem 5 minút. Ak je však viac ľudí, ktorí hrajú RPG hry, môžete tiež nastaviť časový limit o niečo dlhšie.

diskord afk kanál  • Klepnite na uložiť zmeny . Teraz ste vytvorili kanál a úspešne ste ho tiež previedli na kanál AFK.

Teraz, kedykoľvek kohokoľvek presunie na kanál AFK, zobrazí mu vyskakovacie okno. To znamená, že ste boli presunutí na kanál AFK.Výhody vytvorenia AFK?

  • Aktívnych členov na serveroch môžete teraz ľahko filtrovať
  • Ľudia, ktorí to nemyslia vážne, napríklad číhajú, sa automaticky presunú na kanál AFK, pretože sú zriedka aktívni a väčšinou sa zameriavajú aj na súbory GIF formátu Discord.
  • Server Discord môže spomaliť alebo tiež prestane reagovať, ak je v skutočnosti viac členov. Ako už vieme, existuje veľa členov, ktorí nie sú aktívni, ich presunutím do afk sa zníži počet členov a samozrejme aj výkon servera.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o nesúhlasnom AFK kanáli páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Aplikácia Craigslist, ktorú môžete použiť na iPhone