Rôzne spôsoby riešenia chyby párovania videa TheVideo.Me v aplikácii Kodi

Chcete opraviť chybu spárovania TheVideo.Me v Kodi? Ako súčasť softvéru s otvoreným zdrojovým kódom a s nekonečnými vývojármi, ktorí vytvárajú neoficiálny doplnok, je prekvapujúce, že používatelia Kodi môžu čeliť rôznym chybám. Najbežnejšou chybou je chyba párovania TheVideo.me. Túto chybu môžete nájsť, keď sa pokúsite streamovať odkaz prostredníctvom doplnku, ktorý odkazuje na stream z webu TheVideo.me. Rovnaký problém sa môže vyskytnúť aj z iných zdrojov, napríklad vidup.me alebo tvad.me. Problém je veľmi častý a ľahko odstrániteľný. V tejto príručke vysvetlíme, čo chcete urobiť, aby ste vyriešili Chyba párovania TheVideo.Me v aplikácii Kodi .

Na streamovanie v Kodi použite VPN:

Pri streamovaní na Kodi musíte brať do úvahy VPN, ktoré vás zabezpečia pred problémami s autorskými právami vášho ISP. Sieť VPN prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

vpnčas popcorn chromecast nefunguje

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.

  • Vysokorýchlostné sťahovanie - Niektoré siete VPN nie sú rýchle a pomalšie ako nezašifrované sieťové pripojenia. Ak to chcete kompenzovať, potrebujete službu, ktorá kladie dôraz na rýchlosť.
  • Sieť veľkého servera - Keď prevádzkujete veľa serverov, tým viac možností budete mať, pokiaľ ide o rýchle a spoľahlivé celosvetové pripojenia.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Dôvody pre párovanie videa TheVideo.Me v aplikácii Kodi:

Došlo k chybe páru TheVideo.Me z dôvodu problémov s autorizáciou streamu. Stránky ako TheVideo.Me sú v podstate prepojené s mnohými streamovacími stránkami a doplnky Kodi môžu byť preto vysoké. Vo výsledku potrebujú autorizáciu streamu, aby zabránili preťaženiu svojich serverov vysokou prevádzkou. Používatelia môžu navštíviť párovací web TheVideo.Me a autorizovať ich adresu IP. To im umožní streamovať z webu po dobu 4 hodín. Po 4 hodinách chcú znova povoliť ďalšie sledovanie.

Kroky na opravu chyby dvojice TheVideo.Me v Kodi

Chyba párovania v aplikácii Kodi

Existujú dve hlavné metódy, ktoré môžete použiť na vyriešenie chyby dvojice TheVideo.Me v Kodi. Ďalej popíšeme, ako funguje každé z týchto riešení:

Priame povolenie

Keď sa stretnete s chybou Kodi TheVideo.Me Pair, poskytne vám to odkaz vo vyskakovacom okne, kde môžete autorizovať svoje pripojenie. Najjednoduchšou metódou na vyriešenie chyby je otvorenie odkazu vo vašom webovom prehliadači. Otvorí sa stránka párovania TheVideo.Me, na ktorú jednoducho klepnete Aktivujte streamovanie na autorizáciu vašej IP adresy iba na niekoľko hodín streamovanie odkazov. Ak sa chystáte použiť túto techniku, dôrazne vám odporúčame použiť VPN na skrytie svojej vlastnej adresy IP. Používatelia sietí VPN tiež berú na vedomie, že ak prepnú adresu IP, znova autorizujú aj svoju novú adresu IP.

Vypnite hostiteľov pomocou aplikácie Captchas

Ďalším riešením je upraviť nastavenia vášho doplnku tak, aby bol vypnutý v prístupe k hostiteľom pomocou aplikácie Captchas. Táto technika zabráni prepojeniu doplnku s webom TheVideo.Me a ďalšími webovými stránkami, ktoré potrebujú autorizáciu. To znamená, že celkový počet dostupných bude obmedzený, ale už sa nebudete stretávať s chybou. Ak chcete vypnúť hostiteľov pomocou captchas, použite nasledujúci postup uvedený nižšie:

Krok 1:

Kliknite pravým tlačidlom myši na doplnok a potom vyberte Nastavenie.

Krok 2:

Klepnite na ikonu Prehrávanie tab. Posuňte sa nadol v ponuke, ktorú si všimnete a hostitelia s captchas zoznam. Vypnite túto možnosť a klepnite na Ok ukončite ponuku nastavení.

Záver:

Je smutné, že neexistuje žiadna iná metóda, ako obísť TheVideo.Me Pair Error v Kodi, namiesto súčasného odhlásenia sa z týchto odkazov alebo hrania lopty a súhlasu s autorizáciou vašej IP adresy pomocou zdrojovej stránky. Ale kedykoľvek používate VPN, je s tým spojené veľmi malé riziko.

Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol. Dajte nám vedieť nižšie, ak nám niečo chýbalo, alebo ak potrebujete pomoc s ďalšími doplnkami Kodi.

Prečítajte si tiež: