Používateľská príručka Ako používať čas Popcorn so zariadením Chromecast

Popcorn Time je najjednoduchší spôsob, ako streamovať filmy online s vynaloženým úsilím alebo know-how. Avšak v roku 2014 bola táto aplikácia vypnutá. Na ich miesto vyskočilo veľa rôznych modelov Popcorn Time.Modely aplikácie nájdete na počítačoch Mac, Windows a Linux alebo na smartfónoch. Existujú aj iba webové modely, ktoré vám umožňujú streamovať priamo z vášho prehliadača. Nie všetky modely Popcorn Time sú oficiálne alebo bezpečné. Ale tie, ktoré navrhli tvorcovia bývalej základne, sa môžu osvedčiť.Používanie Popcorn Time je neuveriteľne jednoduché. Tieto funkcie sa však používajú veľmi ľahko. Je to tiež rozhranie a alternatívy ovládania prehrávania pomocou VLC namiesto zabudovaného prehrávača. Popcorn Time je vyvinutý na sledovanie na vašom prenosnom počítači. Používanie tejto stránky sa tiež zdá vynikajúce na veľkých obrazovkách. Pre používateľov Chromecastu pravdepodobne hľadáte najjednoduchší spôsob, ako streamovať obsah z klienta Popcorn Time do televízora. Existuje mnoho spôsobov, ako to dokončiť, a sme radi, že je to najjednoduchšie, ak viete, čo robíte.Popcorn Time -> Legálne alebo nie?

PopcornAko sme už hovorili o programoch ako Showbox pre Android alebo Covenant pre Kodi. Čas popcornu nie je právna služba.Niektorí poskytovatelia internetových služieb v USA však budú analyzovať a sledovať nelegálne služby využívané v ich šírke pásma. Môžete to tiež získať bez toho, aby ste si všimli, že Popcorn Time vyzerá ako spúšťač alarmov vyššou rýchlosťou ako iné štandardné torrentové rozhrania.

V tejto príručke neodporúčame používať čas Popcorn na vašu spotrebu filmu. Filmy sú výrobkami ako umelecké dielo a po zaplatení za filmy, ktoré vás bavia. Podporujete tiež najnovšie projekty od ľudí pracujúcich na týchto filmoch, alebo aby ste vytvorili nadväzujúce kroky na filmy, ktoré sa vám páčia.Popcorn Time môžete tiež použiť na vlastné riziko. Ak chcete použiť Popcorn Time na streamovanie filmov, nezabudnite, že Popcorn Time vám môže spôsobiť problémy pri používaní vášho ISP alebo MPAA.Bezpečnou alebo najlepšou cestou, ako to využiť, je nákup a VPN predplatné. Upozorňujeme tiež, že vzhľadom na to, ako Chromecast funguje, nemusí byť sieť VPN, ktorú používate na počítači alebo mobilnom telefóne, počas vysielania Popcorn Time do vášho zariadenia Chromecast. Možno budete chcieť vedieť, ako pridať svoju VPN do domácej siete, aby ste zabezpečili svoje prehliadanie automaticky.

Časové modely popcorn

Z webu sa za posledných šesť rokov objavili rôzne modely Popcorn Time. Všetky tieto aplikácie však tvrdia, že sú správnymi modelmi pokračovania getpopcornti.me, skutočného názvu platformy.

Niektoré platformy prevzali rozhranie a názov Popcorn Time a nie sú úplne v rovnakom vzťahu so službou súčasne. Ostatné modely pochádzajú z legálnych zdrojov.

Celkovo možno povedať, odporúčané modely Popcorn Time online sú .sh verzia, ktorá je kompatibilná s oficiálny subreddit Popcorn Time a má predtým dosť silnú reputáciu. Avšak skôr ako oficiálne sociálne účty a subreddit odporúčané pre použitie domény .sh.

Nech použijete akýkoľvek model, použijeme .sh modelu v tomto článku. Okrem absencie potvrdenia, že PopcornTime.sh je presný a oficiálny model novej aplikácie. Model .sh Popcorn Time bol uvedený na trh pred štyrmi rokmi. Zaväzujeme sa teda k myšlienke, že toto je oficiálny model aplikácie.

Cast Popcorn Time -> Ako na to

Využite čas Popcorn s Chromecastom

Existuje niekoľko metód, ktoré umožňujú prístup k používaniu vášho Chromecastu s Popcorn Time, pričom každá z nich má svoje ťažkosti, obmedzenia a výhody. Výber medzi rôznymi spôsobmi môže znieť ako bolesť, ale každá z týchto možností je kompatibilná so streamovaním Chromecastu vo vašej sieti. Spustenie streamov je neuveriteľne ľahké. Ale pokojne si oddýchnite. Po výbere možnosti, ktorá je pre vás to pravé, budete radi a spokojní s tým, aké ľahké je dostať svoje obľúbené filmy a televízne programy na veľkú obrazovku.

Najjednoduchší spôsob: Aplikácia pre Android

PopcornTime.sh ponúka na výber niektoré modely svojej streamovacej aplikácie. Štandardné verzie pre Mac, PC a Linux však majú schopnosť prenášať cez vašu sieť, o čom si povieme nižšie. Je to tiež model aplikácie pre Android, o ktorom budeme diskutovať.

Google to nemôže povoliť Popcorn Vďaka funkcii streamovania pirátstva si môžete aplikáciu v obchode Play zoradiť podľa času. Neznamená to však, že si nemôžete nainštalovať alebo stiahnuť aplikáciu pre Android z webu PopcornTime.sh. Aplikácia, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny a Android TV, sa inštaluje alebo sťahuje ako inštalačný program APK z webu a vyžaduje iba možnosť inštalovať aplikácie z neznámych webov, aby bola zapnutá v ponuke nastavení. Model aplikácie pre Android nájdete tiež na jej webových stránkach.

„vaša poloha sa momentálne používa“

Po nainštalovaní aplikácie do zariadenia. Potom nájdete pokročilé rozhranie systému Android, ktoré vám uľahčí alebo uľahčí prehliadanie najnovších vydaní televíznych programov alebo filmov. Aplikácia sa zdá byť dobrá a má podobný štýl, aký sme od aplikácií pre Android očakávali.

Kliknutím na film zobrazíte úžasné zobrazenie informácií. Zahŕňa recenzie fanúšikov, možnosť streamovať rôzne rozlíšenia, odkazy na upútavky a popis filmu. Funkcia prívesu sa zdá byť tiež chybná, ak je váš prehrávač videa nastavený na Interné. Ale vy ste tu od toho, aby ste mohli streamovať filmy v sieti. Dobrá správa je táto: streamovanie televíznych programov alebo filmov v mobilnej verzii Popcorn Time je jednoduché alebo ľahké.

Čo je viac?

Najdôležitejšou vecou v tejto aplikácii je schopnosť prenášať cez vašu sieť. Môžete si tiež všimnúť malú ikonu Cast umiestnenú v pravom hornom rohu displeja. Toto rozhranie na prenášanie umožňuje streamovať na akýkoľvek druh zariadenia pripojeného k sieti. Chromecast je hlavným faktorom tohto nástroja.

Bohužiaľ, zatiaľ nemôžeme byť schopní nechať nášho hráča Roku streamovať naše obľúbené filmy o Popcorn Time. Sme radi, že náš Chromecast dokáže stream vyzdvihnúť bez väčších nedostatkov. Pretože váš mobil iba informuje Chromecast, kde má prehrávať video prostredníctvom adresy URL, streamovanie cez domácu sieť je veľmi rýchle a ľahké.

Nechcete, aby aplikácia pre Android pre Popcorn Time používala aplikáciu cez Chromecast. Tu sú dve riešenia spomenuté nižšie pre používateľov iOS. Alebo kohokoľvek, kto chce okrem aplikácie pre Android obmedziť svoje používanie Popcorn Time na svoj počítač. Ako uvidíme ďalej, počítačová verzia aplikácie má určité ťažkosti a nie vždy funguje dobre. Neznamená to však, že musíte používať aplikáciu pre Android. Ale je to naša náročná metóda vzhľadom na to, aké ľahké je program používať.

Streamovanie cez WiFi z vášho počítača

Nie každý má telefón s Androidom. Používateľ systému iOS si určite želá utešiť sa tým, že nemá dostatok šťastia, keď má streamovať svoje obľúbené televízne programy a filmy online cez Popcorn Time. Stále zostávajú dve možnosti, hoci obe potrebujú trochu trpezlivosti. Pretože použitie aplikácie pre Android pre vás nie je voľbou, má počítačový model Popcorn Time zabudovanú kompatibilitu s Chromecastom.

Po prvom spustení programu Popcorn Time na počítači. Neviete, kde hľadať možnosť pre svoje Chromecast. Tajomstvom je klepnúť na filmovú alebo televíznu epizódu, ktorá vám potom ponúkne veľa možností. Rovnako ako v aplikácii pre Android, aj vy môžete získať prehľad filmu, s odkazom IMDB, možnosťou pridať obsah medzi svoje záložky atď.

Pod časťou zariadenia sa tiež pozriete na tlačidlo Pozrieť teraz. Klepnutím na Pozrieť teraz môžete začať rýchlo prehrávať obsah, má to však svoje obmedzenia. Hráč Butter, Popcorn Time, je solídny, ale nesprávny, a to je dôvod, prečo sa veľa ľudí rozhodne namiesto toho použiť VLC. Prehrávač videa sa vyberie po klepnutí na ikonu Maslo vedľa položky Pozrieť teraz. Zobrazuje ponuku prehrávacích zariadení. Na fotografii vyššie s Butter a VLC však uvidíte aj možnosti streamovania s ľubovoľnými kompatibilnými prehrávačmi. Zahŕňa inteligentné televízory, zariadenia Airplay a možnosti Cast.

Čo je viac?

Mnoho používateľov tvrdí, že má problémy so zobrazením ikony. Zdá sa, že nie každé zariadenie Chromecast funguje s programom Popcorn Time dobre, hoci úprava názvu Chromecastu a presun do nastavení môžu tiež pomôcť zaistiť, aby vaše zariadenie Chromecast zachytilo.

Ak problémy stále pretrvávajú, pozrite si našu opravu streamovania miestneho obsahu uvedenú nižšie. Môžete tiež vložiť príspevok do podredditu Popcorn Time.

Lokálne sa sťahuje

Ak aplikácia pre Android nie je váš štýl a čelíte problémom s používaním počítačového modelu Popcorn Time, nemáte ešte šťastie. Existuje niekoľko opráv, ktoré môžete vyskúšať, aj keď to nie je najlepšie riešenie. Niektorí používatelia Popcorn Time vám môžu povedať, že streamovanie ich obsahu je pri sťahovaní obsahu celkom ľahká voľba - môže to byť tiež trochu nepríjemné. Popcorn Time umožňuje každému používateľovi nainštalovať obsah priamo do svojho zariadenia po použití magnetického odkazu v pravom hornom rohu každého filmu. Chcete, aby si tieto filmy nainštaloval klient torrentov, ale ukladanie obsahu z Popcorn Time do vášho zariadenia je stále jednoduchšie ako na akejkoľvek torrentovej stránke online.

Ak ste v torrente nováčikom, odporúčame vám qBittorrent , ktorý funguje na Windows, Mac a Linux. Ponúka tiež klienta typu open-source. Po nainštalovaní aplikácie qBittorrent do zariadenia sa klepnutím na odkaz na magnet automaticky spustí aplikácia vo vašom zariadení.

Po dokončení sťahovania filmu máte niekoľko možností, ako postupovať ďalej. Celý videosúbor máte uložený v počítači. Znamená to však, že môžete použiť aj videoprehrávač s podporou Chromecastu. Ak sa budete dostatočne sústrediť, na webe nájdete veľa hráčov, ale tu sú dvaja z našich najobľúbenejších:

Videostream:

Videostream bola aplikácia pre Chrome, ale Google ukončil obchod s aplikáciami Chrome pre nás všetkých, okrem používateľov systému Chrome OS, znamená, že pri streamovaní vášho obsahu budete musieť závisieť od modelu aplikácie pre Windows alebo macOS. Najnovší model aplikácie je napriek tomu skvelý, s kompatibilitou pre Chromecast a Android TV a možnosťou bez problémov prenášať videá z miestneho počítača do televízora. Pomocou mobilných aplikácií pre Android aj iOS je jednoduché a ľahké ovládať prehrávanie aj bez počítača v blízkosti. Znamená to však, že streamovanie obsahu sa stalo jednoduchšie.

Stremio :

Spoločnosť Stremio vyžaduje, aby ste si nainštalovali prehrávač do počítača, ale po nainštalovaní môžete jednoducho použiť platformu, ako je napríklad čistejší program Kodi s uzavretým zdrojom. Doplnky pridávajú YouTube, Netflix a oveľa viac, ale dôvod prečo používať Stremio je jeho kompatibilita s Chromecastom využívajúcim vaše miestne videá. Rovnako ako Videostream je to najlepšia metóda, ak máte problémy s používaním pomôcky Chromecast zabudovanej do desktopového klienta Popcorn Time.

Obe platformy fungujú dosť dobre, ale ak ich chcete posunúť na inú úroveň, môžete tiež vziať svoj lokálne nainštalovaný obsah a vložiť ho do plnohodnotnej streamovacej platformy cez Plex. Po nastavení je Plex úplne rovnako ako stiahnutie služby do počítača a inštalácia servera. Po pridaní obsahu do klienta však môžete webového klienta v prehliadači Chrome streamovať priamo zo servera Plex do zariadenia Chromecast. Aplikácia Plex je dosť ťažké sa naučiť, ale s úpravami, ktoré sme v posledných rokoch prešli vývojom tejto aplikácie, je ťažké naučiť sa ovládať sieťový server.

Kedykoľvek nastavíte qBittorrent na automatickú inštaláciu do rovnakého priečinka, aký používate pre svoj server Plex. Po zistení úprav môže program Plex automaticky aktualizovať vašu knižnicu. Je to o niečo viac práce ako používať Stremio alebo Videostream. Aj pri používaní Plexu však existujú určité výhody - najmä schopnosť sledovať váš obsah kdekoľvek používate aplikácie na hardvéri iného výrobcu, ako je Roku alebo inteligentná televízia.

čo znamená zmenený prístup

Záver:

To je všetko. Je to užitočné? Ak sa chcete podeliť o akýkoľvek iný spôsob alebo tipy týkajúce sa článku, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: