Hlasová služba s obmedzeným prístupom je zablokovaná - ako to opraviť

Hlasová služba je blokovanáNiektorí používatelia systému Android hlásia, že dostávajú neobvyklé chybové hlásenia „obmedzený prístup zmenená hlasová služba je blokovaná“ na paneli oznámení. Používatelia tiež hlásia, že mobil fungoval dobre, ale po niekoľkých minútach telefón prestal telefonovať. V tejto príručke teda zdieľame niekoľko riešení, ktoré vám pomôžu vyriešiť chybové správy z mobilných zariadení s Androidom.Používatelia môžu tiež používať WiFi sieť a zdieľať textové správy, ale neboli to hovory, ktoré mobilný telefón nedokázal uskutočniť. Táto chybová správa je neobvyklá a väčšinou sa objavuje na zariadeniach Moto G, Moto X, Nexus a niekoľkých ďalších mobiloch. Chybové hlásenie sa však zobrazí na paneli s upozorneniami, ale náhle po niekoľkých sekundách automaticky zmizne.V tejto príručke sa teda dozviete niektoré opravy, ktoré vám môžu pomôcť vyriešiť chybové hlásenia z vášho Android telefón. Než však postúpime ďalej, povedzme si niečo o chybovom hlásení a dôvode jeho výskytu.Chybové hlásenie je upozornenie týkajúce sa siete, ktoré nemá nič spoločné s mobilným telefónom. Ak sa vám teda zobrazuje chybové hlásenie, neznamená to, že váš mobil nefunguje správne. Dôvod objavenia sa chyby stále nie je zverejnený, ale budeme zdieľať niektoré účinné spôsoby, ktoré vám pomôžu chybové hlásenie vyriešiť.Kroky na opravu chyby „Blokovaná hlasová služba s obmedzeným prístupom je blokovaná“

Hlasová služba s obmedzeným prístupom je zablokovaná

Uistite sa, že v súvislosti s chybovým hlásením nie je urobené žiadne oficiálne vyhlásenie, takže kroky uvedené nižšie vychádzajú z odporúčaní a pokusov. Poďme sa teda pozrieť, ako vyriešiť chybu „obmedzený prístup zmenená hlasová služba je blokovaná“ zo smartfónu s Androidom.Vyberte preferovaný typ siete

No, ak ste nedávno dostali chybové správy počas telefonovania. Potom musíte skontrolovať vybraný typ preferovanej siete. Ak váš telefón alebo operátor podporuje 4G, vyberte 4G. Podobne, ak váš mobilný operátor a operátor podporuje 2G alebo 3G, vyberte ich na preferovanom type siete. • Prejdite do zásuvky aplikácií na svojom mobilnom telefóne.
 • Potom prejdite do časti Nastavenia> Nastavenia siete.
 • V nastaveniach siete vyberte možnosť Mobilné siete
 • V časti Mobilné siete nastavte typ preferovanej siete.

To je všetko o tom! Teraz jednoducho reštartujte mobilný smartphone a volajte. Chybová správa sa vám už nebude zobrazovať.

Vymazať medzipamäť a dáta vytáčania telefónu

Ak sa vyššie uvedenou metódou nepodarilo vyriešiť problém „blokovanej hlasovej služby so zmeneným prístupom je blokovaná“ vo vašom mobilnom telefóne, musíte postupovať podľa nasledujúcich jednoduchých pokynov.

 • Najskôr prejdite do zásuvky aplikácií pre Android.
 • Teraz vyhľadajte v zozname položku „Aplikácie“ a kliknite na ňu.
 • Potom skontrolujte aktívny dialer. Bude to buď „Dialer“, alebo „Phone“.
 • Potom môžete aplikáciu vynútiť zastavením a vymazaním údajov a vyrovnávacej pamäte.

To je všetko o tom! Teraz reštartujte smartphone so systémom Android, aby ste vyriešili chybové hlásenie z panela s upozorneniami.

Obnovte nastavenia Wi-Fi, mobilných zariadení a Bluetooth.

Mobilné telefóny s Androidom umožňujú používateľom resetovať všetky nastavenia mobilných telefónov, sietí Wi-Fi a Bluetooth vyrobené používateľmi. Takže, keď sa chyba objaví v dôsledku neplatného nastavenia. Potom táto možnosť úspešne vyrieši chybové hlásenie. Poďme sa pozrieť, ako resetovať nastavenia Wi-Fi, mobilných zariadení a Bluetooth na smartfóne s Androidom.

 • Zamierte do zásuvky aplikácií z mobilu.
 • V druhom kroku prejdite do časti Nastavenia> Systém.
 • V nastaveniach systému nájdite a kliknite na „Možnosti obnovenia“
 • Potom kliknite na možnosť „Resetovať Wi-Fi, mobilné zariadenia a Bluetooth“.

To je všetko o tom! Takto môžete jednoducho resetovať nastavenia Wi-Fi, mobilných zariadení a Bluetooth, aby ste vyriešili obmedzený prístup, zmenená hlasová služba je v systéme Android zablokovaná.

Vložte SIM kartu znova

Chybové hlásenie „Obmedzený prístup zmenenej hlasovej služby je blokovaný“ sa tiež zobrazí z dôvodu chýb v sieti. Pri tomto spôsobe by ste teda mali sim kartu vymazať a vložiť späť, aby ste vyriešili chybu „zablokovaná obmedzená hlasová služba je zablokovaná“. Stačí teda vypnúť smartphone so systémom Android a vymazať batériu. Kedykoľvek to vymažete. Jednoducho vyberte a znovu vložte SIM kartu. Po dokončení povoľte mobilný telefón a zavolajte. Chybové hlásenie „obmedzený prístup zmenená hlasová služba je blokovaná“ bude teraz vyriešené.

Záver:

Boli to teda štyri najlepšie spôsoby riešenia chybových správ „obmedzený prístup zmenená hlasová služba je blokovaná“ z mobilného telefónu. Ak poznáte ďalšie spôsoby riešenia chyby, dajte nám vedieť nižšie.

Prečítajte si tiež: