Opraviť chybu OBS v systéme Windows 10 [Spustenie výstupu zlyhalo. Podrobnosti nájdete v denníku]

Chcete opraviť chybu OBS v systéme Windows 10? OpenBroadcasterStudio je slávny bezplatný nástroj na nahrávanie obrazovky. Je to jeden z najúžasnejších nahrávacích nástrojov, ktorý nájdete, a používajú ho odborníci na zaznamenávanie obrazovkových vysielaní a tiež na streamovanie živého hrania. Aplikácia je zložitá a môžete s ňou prejsť do niekoľkých bežných problémov. Čierna obrazovka OBS je jednou z bežných chýb, ktorú používatelia dostanú, ale pravdepodobne sa zobrazí chybové hlásenie „Spustenie výstupu zlyhalo. Podrobnosti nájdete v denníku. “ Celý text vám povie, aby ste aktualizovali ovládače displeja po použití kodérov AMD alebo NVENC. Môže to vyzerať, že ide o problém s ovládačom, ale v skutočnosti ide o problém s kodekom, ktorý používate, a jeho oprava je naozaj jednoduchá.Ako opraviť chybu OBS v systéme Windows 10 - „Spustenie výstupu zlyhalo. Podrobnosti nájdete v denníku “

Chyba OBS vo Windows 10Krok 1:

Zamierte do OBS a klepnite na tlačidlo Nastavenia vpravo dole.Krok 2:

V okne, ktoré sa otvorí, prejdite na kartu Výstup. V dolnej časti sekcie Nahrávanie prejdite do rozbaľovacej ponuky Kodér a vyberte možnosť „Softvér (x264)“. Klepnite na Použiť a potom na OK. Pre správnu mieru reštartujte OBS. Keď sa potom pokúsite nahrať svoju obrazovku, nahrávanie začne bez toho, aby ste vyhodili nejaké chyby.Krok 3:

Táto chyba je dôsledkom výberu nesprávneho kodeku na výstup záznamového súboru. OBS kompatibilný s kodekom, ale chce byť nainštalovaný na vašom PC. Kodek NVENC je kodek NVIDIA. Tento kodek by ste však použili, ak máte grafický procesor NVIDIA, ktorý používate na vykonávanie OBS. Môžete tiež chcieť nainštalovať ďalšie ovládače. Pamätajte, že máte všetko, čo NVIDIA navrhuje, aby ste si nainštalovali, aby ste čo najlepšie využili svoj grafický procesor.Kodek x246 je tiež to, čo používajú nástroje na screencasting. V skutočnosti nájdete veľa zariadení na záznam videa, napríklad aj mobilné telefóny používajú ten istý kodek na ukladanie súborov do formátu MP4. Je to bežný kodek, ktorý vám poskytuje dobrý obrazový výstup a nechcete, aby ho používal špeciálny hardvér. Vďaka grafickej karte Intel dokáže kodek x246 vydávať úplne dobré video.

Môžete sa tiež rozhodnúť pre kodek x246 Low, ktorý je úplne rovnaký a na výstup bude mať dobrú kvalitu videa. Ak máte obavy o kvalitu videa, môžete vykonať test tohto kodeku.Záver:

Tu je všetko o chybe OBS v systéme Windows 10. Nech už ste použili akékoľvek metódy, chybu OBS v systéme Windows 10 môžete ľahko opraviť. Ak chcete o článku zdieľať niečo ďalšie, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!Prečítajte si tiež: