Ako sledovať NFL na Kodi - najlepšie doplnky NFL pre živé prenosy

Chcete sledovať NFL na Kodi? Kodi, predtým XBMC, je open-source alebo bezplatné mediálne centrum, vďaka ktorému je celkom ľahké sledovať televízne programy alebo filmy z rôznych online zdrojov. Môžete zachytiť priamy televízny prenos priamo z aplikácie, načítať svoju vlastnú videotéku priamo do aplikácie Kodi a potom nainštalovať doplnky, ktoré otvárajú nespočetné nové metódy, vďaka ktorým sa budete môcť rozptýliť alebo zabaviť celé hodiny.Skutočná sila Kodi’s pochádza z jeho neoficiálnych doplnkov tretích strán. Najmä tie, ktoré zapnú živé vysielanie. Pomocou správnych nástrojov môžete sledovať televízne programy a športy po celom svete takmer na akomkoľvek zariadení. K dispozícii sú tiež neoficiálne alebo oficiálne doplnky na prezeranie obsahu NFL !Ak chcete získať prístup k streamom hier z NFL na Kodi, musíte si nainštalovať presné doplnky tretích strán. Proces je podobne ako v prípade MLB oveľa jednoduchší, ako vyzerá, takže zostaňte s nami, ako sledovať NFL na Kodi.Na streamovanie Kodi použite VPN:

vpnVirtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.Express VPN

ExpressVPN má viac ako 3 000 serverov rozmiestnených v 94 krajinách - takže získanie online a získanie prístupu k blokovanému obsahu na celom svete je hračkou. Sú tiež jedným z najrýchlejších poskytovateľov VPN na trhu, poskytujúc neobmedzenú šírku pásma a žiadne obmedzenia rýchlosti, takže budete môcť sťahovať, streamovať a vyhľadávať rýchlo, bez vyrovnávacej pamäte a bez problémov. Ak máte radi streamovacie služby ako Netflix, Hulu, Amazon Prime Video a podobne, ale počuli ste o týchto službách blokujúcich VPN, máte šťastie. ExpressVPN sa opakovane ukázal ako jeden z najspoľahlivejších poskytovateľov VPN na prekonávanie blokátorov VPN. Takže prístup do knižnice Netflix v USA, Kanade, Austrálii atď. Nebude problém.

ExpressVPN tiež ponúka 256-bitové šifrovanie AES s viacerými protokolmi, takže vaše informácie sú nielen kódované a skryté pred zvedavými pohľadmi, ale budete tiež schopní vykonať vylepšenia, ktoré sú niekedy potrebné na prekonanie náročných blokov a cenzúr. Zásada nulového protokolovania zaručuje, že sa nikde nezaznamená žiadna z vašich aktivít. Môžete tiež neobmedzene využívať siete P2P a torrenty. Balík dokončuje okrem iného testovanie úniku DNS a prepínač automatického zabitia.

Pros

  • Odblokovanie služieb Netflix USA, iPlayer, Amazon Prime
  • Najrýchlejšie servery, ktoré sme testovali
  • Torrentovanie / P2P povolené
  • Neuchováva žiadne protokoly o osobných údajoch
  • Podpora živého chatu.

Zápory

  • Cena mierne vyššia.

Kroky na inštaláciu doplnkov Kodi

Doplnky Kodi

Po nainštalovaní Kodi do zariadenia je svet doplnkov náhle k dispozícii. Všetko od hudobných doplnkov po ďalšie funkcie rozhrania, živé televízne vysielanie a rôzne videostreamy sú vzdialené len niekoľko klepnutí. Súbory na stiahnutie Kodi majú zabudovaný prístup k úložiskám Kodi a poskytujú vám sadu oficiálnych doplnkov, ktoré môžete ihneď nainštalovať a používať. Ak však chcete získať najdôležitejší športový obsah, musíte podniknúť niekoľko ďalších krokov.

Pred inštaláciou alebo stiahnutím doplnkov tretích strán môže spoločnosť Kodi načítať súbory z externých zdrojov:

Krok 1:

Zamierte na Kodi a potom klepnite na výbava ikona pre vstup do Systém Ponuka.

Krok 2:

Presunúť do Systémové nastavenia > Doplnky

Krok 3:

Prepnite posúvač umiestnený vedľa položky Neznáme zdroje možnosť.

Krok 4:

Potom prijmite varovnú správu to nabáda.

Teraz môže Kodi inštalovať alebo sťahovať externé súbory, ste pripravení začať. Proces sťahovania alebo inštalácie nových doplnkov je dosť jednoduchý. Spočiatku povedzte spoločnosti Kodi, kde nájsť konkrétne úložisko, čo je veľa doplnkov uložených na externom serveri. Potom pridajte toto repo do Kodi. Vďaka repo môžete jednoducho prechádzať jeho obsahom a sťahovať doplnky podľa vlastnej slobody.

Prehľad inštalácie doplnkov Kodi:

Krok 1:

Zamierte do svojho Kodi a potom klepnite na výbava ikona pre vstup do Systém Ponuka.

Sprievodca kontrolou chyby protokolu
Krok 2:

Potom navštívte stránku Správca súborov > Pridať zdroj . Možno budete chcieť klepnúť na dvojitú bodku umiestnenú v hornej časti, aby ste sa presunuli do hornej časti adresára.

Krok 3:

Zadajte URL doplnkového repo do okna, ktoré sa otvorí.

Krok 4:

Zadajte vlastný názov úložiska, ktoré chcete pridať, a klepnite na Ok .

Krok 5:

Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi a potom vyberte Doplnky .

Krok 6:

Klepnite na ikonu otvorená krabica ikona umiestnená v hornej časti panela s ponukami.

Krok 7:

Potom vyberte Inštalácia zo súboru Zip

Krok 8:

Vyberte repo, ktoré ste práve pridali.

Krok 9:

Chvíľu počkajte, kým sa úložisko nainštaluje. Až bude pripravená, zobrazí sa správa s upozornením.

Krok 10:

Presunúť späť do Ponuka doplnkov a potom znova klepnite na ikonu otvoreného poľa.

Krok 11:

Vyberte Inštalácia z úložiska

Krok 12:

Potom z úložiska skontrolujte doplnok, ktorý chcete nainštalovať.

Krok 13:

Nainštalujte si doplnok a počkajte, kým sa nezobrazí potvrdzovacie oznámenie.

Krok 14:

Potom otvorte doplnok z hlavnej ponuky a potom si môžete vychutnať nový obsah!

Ako sledovať NFL na Kodi - oficiálne doplnky

Sledujte NFL na Kodi

Niektoré varianty Kodi sa dodávajú s množstvom oficiálnych doplnkov. Pretože poskytuje všetko, od najnovších skinov rozhrania až po jazykové balíčky, hudobné streamy alebo bezplatné video a oveľa viac. Od začiatku je v Kodi tiež zabudovaná funkcionalita. Môžete tiež sledovať obsah alebo športy NFL.

Ak chcete nainštalovať nasledujúce doplnky, jednoducho otvorte aplikáciu Kodi, prejdite do hlavnej ponuky a potom vyberte Doplnky > Stiahnuť ▼ . Potom si pozriete zoznam oficiálnych ponúk úložiska Kodi. Všetko, čo potrebujete, je prehľadať zoznam a skontrolovať službu podľa názvu. Potom klepnutím na ikonu ju pridáte do domovskej ponuky.

Videá z NFL.com

Názov naznačuje všetko. Tento doplnok je pridaný k oficiálnemu úložisku Kodi a umožňuje vám sledovať najdôležitejšie videá z NFL.com na akomkoľvek zariadení. Je to rovnaké ako pri návšteve webových stránok. Používanie tohto rozhrania je oveľa jednoduchšie.

Videá tímov NFL

Môžete sledovať videá z oficiálnych domovských stránok tímov NFL, zahŕňajú rozhovory, najdôležitejšie udalosti a nedávne analýzy najnovších hier. Úžasne pohodlný doplnok, najmä ak sledujete viac ako jeden tím.

NBC Sports Live Extra

Priamo z vašej inštalácie Kodi môžete sledovať všetky pokrytie sieťami NBCSports Network alebo NBC Sports živých udalostí. Všetci sú legitímni a slobodní. Ak žijete mimo USA, chcete použiť sieť VPN a upraviť svoje virtuálne umiestnenie, inak nebudete mať prístup k obsahu.

NFL Game Pass

NFL Game Pass poskytuje najjednoduchší spôsob sledovania oficiálnych streamov z NFL Game Pass. Nezabudnite, že chcete mať aktívny účet s NFL Game Pass, len aby ste mohli používať tento doplnok.

vlastný zvuk facebook messenger

NFL On Kodi - doplnky tretích strán

NFL v kódexe

Vďaka neoficiálnym aplikáciám tretích strán je Kodi prekvapivým softvérom. Rozširuje funkčnosť základnej aplikácie a umožňuje streamovanie videí, filmov a hudby zo zdrojov po celom svete.

Nevýhodou doplnkov tretích strán je, že nie všetky sú efektívne alebo spoľahlivé. Repos sú dobre známe tým, že úplne upravujú miesta zmiznutia, streamy sú blokované alebo prekonfigurované každý deň a určitý obsah je získavaný aj nelegálne. Môžu to byť nepríjemnosti, ale množstvo dodaného obsahu stojí za trochu problémov.

Nižšie uvedené doplnky Kodi sa ukázali ako efektívne alebo spoľahlivé zdroje na streamovanie obsahu NFL, športu, filmov a ďalších videí.

NetStreams SportsHUB - živé NFL

NetStreams je najnovší neoficiálny doplnok Kodi s ostrým zameraním na živé športy. Rozhranie bolo rozdelené medzi mnoho významných športov. Zahŕňa špecializované kategórie pre živé NFL a živé NBA. Stačí otvoriť ľubovoľné sekcie, ktoré odhaľujú aktuálne živé prenosy, jedným alebo dvoma archivovanými časťami obsahu, a to iba na kopnutie. Keď je čas na spustenie, jednoducho otvorte doplnok a pozrite sa, aké sú vaše možnosti.

Kroky na inštaláciu servera NetStreams SportsHUB

NetStreams SportsHUB nájdete v úložisku Brettus, ktoré je samo archivované v inom repo. Ak si chcete nainštalovať doplnok, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Krok 1:

Prejdite do webového prehliadača a navštívte daný web odkaz.

Krok 2:

Nainštalujte si úložisko s názvom repozitár.Brettusrepo - #. #. zip . Nezabudnite to uložiť niekde na ľahko prístupnom mieste.

Krok 3:

Potom otvorte Kodi, choďte do hlavnej ponuky a vyberte Doplnky.

Krok 4:

Klepnite na ikonu ikona poľa sa nachádza v hornej časti ponuky.

Krok 5:

Vyberte ikonu Inštalácia zo súboru Zip , potom vyberte repozitár Brettus, ktorý ste práve nainštalovali.

Krok 6:

Po pridaní Brettusa sa vráťte späť do ponuky otvoreného poľa a potom vyberte ikonu Inštalovať z úložiska .

reset pc alebo novy start
Krok 7:

Vyberte položku s názvom Brettus buduje úložisko nasledované Doplnky pre video priečinok.

Krok 8:

Vyberte ikonu Doplnok NetStreams zo zoznamu.

Krok 9:

Nakoniec, stačí si nainštalovať NetStreams SportsHUB , potom spustite, keď chcete streamovať.

Maverick Repository - viac doplnkov NFL

V úložisku Maverick je veľa doplnkov zameraných na šport, predovšetkým SportsDevil a vlastný projekt Maverick v repo. Ak chcete získať prístup k niektorému alebo všetkým z týchto streamovacích zdrojov NFL, musíte do svojho počítača jednoducho pridať úložisko. Stačí nainštalovať doplnky rýchlym klepnutím, potom ich spustiť a užívať si. Ďalej uvádzame niektoré z najlepších doplnkov NFL a futbalu s úplnými krokmi na inštaláciu úložiska.

Kroky na inštaláciu Maverick Repo

Maverick je okamžitá inštalácia, ako každý neoficiálny obsah Kodi. Po pridaní súboru zip do počítača môžete nainštalovať veľa jeho doplnkov, ako chcete. Najskôr postupujte podľa pokynov nižšie, potom vyberte požadované doplnky a nainštalujte ich jednotlivo.

Krok 1:

Začnite otvorením webového prehliadača a prechodom na oficiálne úložisko Maverick .

Krok 2:

Stiahnite alebo nainštalujte repository.maverickrepo-3.4.zip a uložte ho niekde na vhodné miesto.

Krok 3:

Potom spustite Kodi, prejdite do hlavnej ponuky a potom vyberte ikonu Doplnky.

Krok 4:

Klepnite na ikonu poľa a vyberte Inštalácia zo súboru Zip.

Krok 5:

Prejdite na miesto, kde ste uložili úložisko.maverickrepo . PSČ

Krok 6:

V ponuke otvoreného poľa vyberte ikonu Inštalácia z úložiska.

Krok 7:

Posuňte sa nadol a potom otvorte MaverickTV Úložisko.

Krok 8:

Zadajte Priečinok doplnkov pre video.

Krok 9:

Vyberte doplnok, ktorý chcete nainštalovať.

SportsDevil - MLB, NFL, NBA a ďalšie

SportsDevil sa stáva jedným z najlepších zdrojov na streamovanie športu v ekosystéme Kodi. Udržuje údržbu na úplnom minime, uprednostňuje zoznamy streamov obsahu bez obsahu a úzko spravuje kategórie. Kedykoľvek si nainštalujete SportsDevil, zobrazíte si zbierku streamovacích zdrojov, z ktorých iba niekoľko má kategórie pre jednotlivé športy. Prejdite podľa kanála a potom klepnutím spustite stream, takže ste pripravení na futbal!

V prípade iného obsahu amerického futbalu alebo NFL musíte zostať v kategórii Live Sports s efektívnymi streammi uvedenými nižšie.

  • Bundesliga-Streams.net - Živé športy riadené podľa času začiatku. Keď je vaša hra NFL naštartovaná, skontrolujte dobrý zdroj.
  • Dimsports.eu - Veľký zdroj s takmer 20 jedinečnými športovými kategóriami, vrátane futbalu.
  • LiveTV.ru - Je to univerzálny športový server s prúdmi MLB, NFL a NBA, ktoré sú bezpečne zastrčené.

Ak si chcete nainštalovať SportsDevil do vášho PC. Postupujte podľa pokynov na pridanie repozitára Maverick uvedených vyššie a potom zo zoznamu doplnkov vyberte SportsDevil.

Projekt Mayhem Sports

Doplnkový projekt Mayhem Sports je hviezdou ponuky repozitárov Maverick. Toto celkom šikovné rozšírenie prichádza s množstvom efektívnych kanálov z celého sveta. Zahŕňa Sky Sports, BT Sports, Bein Sports a Pac 12. Nájdete tiež veľa priečinkov so živým obsahom s americkým alebo živým futbalom, výber však môže byť obmedzený, keď zápasy nie sú živé na prenos.

Všetko, čo potrebujete, je nainštalovať Project Mayhem Sports podľa vyššie uvedených krokov v úložisku a potom zvoliť doplnok podľa názvu.

VPN má prístup k uzamknutému obsahu regiónu:

VPN má prístup k uzamknutému obsahu regiónu

Kodi je softvér, ktorý si môže ktokoľvek na celom svete inštalovať alebo používať bez obmedzenia. Streamy alebo doplnky tretích strán však nemusia nevyhnutne zdieľať rovnakú filozofiu, najmä pokiaľ ide o živý šport. Ak sa chcete ubezpečiť, že tieto nepríjemné obmedzenia nikdy nevykonáte, nezabudnite pri streamovaní cez Kodi spustiť sieť VPN.

Sieť VPN ponúka množstvo výhod ochrany osobných údajov, ktoré z nich robia vynikajúce nástroje pre každodenné použitie. Poskytujú vám tiež možnosť zvoliť si a upraviť svoje virtuálne umiestnenie pomocou niekoľkých klepnutí. Namiesto pripojenia miestnej adresy IP, keď ste online, vám VPN môžu prideliť anonymnú adresu IP prepojenú s jedným z ich serverov. Stačí zvoliť, na ktorý server sa chcete pripojiť, a dostanete adresu IP prepojenú s touto krajinou.

Môžete použiť VPN na prístup k geograficky obmedzenému obsahu, čo je jednoduchý, ale efektívny spôsob sledovania športov z celého sveta. Streamovacie služby sú dobre známe tým, že blokujú užívateľom v niektorých krajinách sledovanie ich hier, najmä NFL. Pomocou aktívnej VPN a inštalácie Kodi s niekoľkými doplnkami môžete tieto obmedzenia ľahko obísť a pozerať si, čo chcete.

Je legitímne streamovať NFL na Kodi?

Na doplnkoch Kodi fungujú doplnky tretích strán tak, že lokalizujú dátové toky z celej siete a zhromažďujú ich na centrálnom mieste. Nemôžu v skutočnosti vytvárať ani poskytovať obsah, ktorý sledujete, iba ukazujú, že streamujú všetko súčasne. Keď sledujete hru NFL v Kodi, pripájate sa k nejakému nesúvisiacemu webu pre stream.

Príroda indexovania Kodi a jej rôzne doplnky ju umiestňujú do legitímnej šedej oblasti. Zákony sa líšia v závislosti od vašej polohy alebo typu obsahu, ku ktorému pristupujete.

Záver:

Tu je všetko o NFL na Kodi. Kodi je k dispozícii na širokej škále platforiem. Zahŕňa notebooky, mobilné zariadenia, tablety a špeciálne televízne skrinky. Znamená to, že sa nemusíte zhromažďovať pred svojím stolom, aby ste sledovali stream NFL. Jednou z najjednoduchších techník na posunutie obsahu Kodi do televízora je inštalácia na Amazon Fire TV Stick. Lacné alebo kompaktné zariadenie sa pripája k televízoru a poskytuje okamžitý prístup ku všetkým doplnkom a doplnkom uvedeným vyššie.

V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte nižšie!

Prečítajte si tiež: