Ako vykoreniť Galaxy Sprint Note 5 N920P

Na zdravie, ľudia! Prvý koreň Galaxy Note 5 N920P na svete konečne dorazil. Ráno sme poskytli root pre Galaxy Note 5 N920T a tu máme root preň.

Na základe jadra automatického koreňa vyvinutého spoločnosťou Manh_IT pre Koreň poznámky T-Mobile Note 5 , teraz máme jadro, ktoré rootuje aj Galaxy Sprint Note 5, a údajne funguje bezchybne pre ľudí, ktorí doteraz zakorenili svoj variant N920P Galaxy Note 5.Automatické jadro pre Sprint Note 5 má názov Vznešené jadro a postupuje rovnakým spôsobom ako T-Mobile Note 5, to znamená najskôr flashovať jadro cez Odina, potom reštartovať telefón a nakoniec nainštalovať aplikáciu SuperSU pomocou obchodu Play.Ak vám však záleží na záruke, potom zakorenenie vášho Sprint Note 5 pomocou vlastného jadra pravdepodobne bude bolieť, pretože by došlo k narušeniu počítadla KNOX vo vašom zariadení. Zatiaľ však nie je známa žiadna alternatívna metóda zakorenenia bezpečná proti Knoxu, takže je to vaša jediná možnosť, ako sa vo svojej Note 5 zakoreniť.zavesenie alebo zlyhanie aplikácií nie je opravené

Ak si na svojom Sprint Note 5 narazíte na počítadlo KNOX, nikdy nebudete môcť vo svojom zariadení používať Samsung Pay. Uistite sa, že ste v poriadku, pretože po spustení počítadla KNOX sa už nedá vrátiť späť.To znamená, že zakorenenie je celkom zábavná a pravdepodobne stojí za stratu veci Samsung Pay. Začnime.

K stiahnutiu

Stiahnite si Noble Kernel s automatickým rootom pre N920P (.tar)Stiahnite si SuperSU (.apk)Flashujte ušľachtilé jadro s automatickým rootovaním vo vašom Sprint Note 5 pomocou Odina. Podrobné pokyny nájdete po kliknutí na nasledujúci odkaz:

Ako nainštalovať vlastné jadro pomocou Odina

Dôležité: Po vložení vlastného jadra do poznámky 5 si stiahnite Aplikácia SuperSU z Obchodu Play ALEBO chyťte súbor .apk SuperSU z odkazu na stiahnutie vyššie a nainštalujte ho, akoby ste do zariadenia nainštalovali akýkoľvek iný súbor .apk.

Ak si chcete overiť prístup root, stiahnite si aplikáciu root checker z Obchodu Play.

[appbox googleplay com.joeykrim.rootcheck & hl = sk]

Príjemné používanie Androidu!