Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav - opraviť

Chyba WOW č. 134, závažný stavChcete opraviť smrteľný stav chyby WOW č. 134 (0x85100086)? Ak radi hráte hry, možno ste už počuli o hre World of Warcraft. Je to najpopulárnejšia a najzaujímavejšia hra MMORPG, ktorá je veľmi masívna kvôli veľkému počtu hráčov. WOW bol veľkým úspechom a hitom, každý hráč PC vie o WOW. Hra bola k dispozícii pre platformu Windows a potom bola uvedená na trh pre ďalšie veľké herné platformy.WOW je medzi mladou generáciou stále veľmi populárny a zaujímavý. Nielen to, ale tiež to denne hrá veľa ľudí. Ako každá iná aplikácia alebo iná hra, aj tu však používatelia narazia na niekoľko chýb a problémov vo World of Warcraft. Používatelia nedávno tvrdili, že pri pokuse o spustenie hry čelia závažnej chybe WOW č. 134 (0x85100086) Fatal Condition.Ľudia dostávajú WOW Chyba č. 134 (0x85100086) Fatálny stav. Chyba má však niektoré parametre, ktoré odporúčajú možné dôvody alebo príčiny chyby 134 WOW. K chybe môže dôjsť z dôvodu chýbajúceho prístupu správcu v dôsledku údajov medzipamäte alebo poškodených údajov hier, chýbajúcich povolení, zastaraných ovládačov GPU a konfliktu s inými aplikáciami. Existuje však aj niekoľko ďalších metód, pomocou ktorých môžete chybu opraviť. Ďalej sú uvedené spôsoby riešenia chyby WOW č. 134 (0x85200086).Pozri tiež: Ako opraviť chybu 90002 vo FFXIV - výukový programPríčiny:

 • Chýba prístup správcu - Chyba nastane, keď spúšťač hry (Battle.net) nemá oprávnenie správcu. Ak je to tento prípad, potom môžete problém ľahko vyriešiť po prinútení spúšťača spúšťať s prístupom správcu.
 • Poškodené údaje v priečinku Cache - WOW ponúka bolestivú alebo dlhú históriu zle dočasných súborov, ktorá vytvára nespočetné množstvo chýb vrátane tejto. Ak je príčinou tohto chybového kódu priečinok Cache, môžete problém vyriešiť načítaním priečinka Cache z priečinka na inštaláciu hry.
 • Chýbajú oprávnenia na úpravy - Ďalším dôvodom tejto chyby je, keď majú niektoré súbory a priečinky zapnutý atribút Iba na čítanie, aby ich váš operačný systém nemohol zmeniť, keď bude k dispozícii nová aktualizácia. Kedykoľvek je tento scenár použiteľný, môžete problém vyriešiť po otvorení obrazoviek vlastností každého súboru / priečinka a vymazaní atribútu iba na čítanie.
 • Zasahovanie do bezpečnostného programu - Problém nastáva v prípade príliš chráneného bezpečnostného balíka. V tejto situácii by ste sa mali pokúsiť pridať na zoznam povolených aplikáciu Battle.net so spustiteľným programom WOW alebo vypnúť / odinštalovať buggy AV suite.
Ďalej | Dôvody
 • Poškodené údaje z hry - Môže to byť tiež podkladový signál, že máte dočinenia s nejakým poškodeným herným súborom. Problém nastáva po neúspešnej aktualizácii alebo skenovaní škodlivého softvéru. V tejto situácii by ste mali spustiť nástroj na opravu snehovej nádielky, ktorý vráti vaše herné súbory do zdravého stavu.
 • Chýba infraštruktúra OS - Ak máte veľa chýbajúcich aktualizácií systému Windows, môžete si túto chybu zobraziť kvôli chýbajúcim aktualizáciám platformy, ktoré chránia hry pred spustením. V tejto situácii môžete nainštalovať všetky čakajúce aktualizácie systému Windows, kým neprenesiete aktualizáciu operačného systému.
 • Zastarané ovládače GPU - Silne zastaraný alebo čiastočne poškodený ovládač GPU môže byť tiež hlavnou príčinou, ktorá generuje chybu WOW č. 134. V tejto situácii môžete problém vyriešiť po použití Správcu zariadení alebo vlastného softvéru pre grafickú kartu na aktualizáciu fyzického modulu alebo ovládačov GPU.

Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu WOW č. 134 (0x85100086) Fatálny stav:

opravy

Oprava 1: Spustenie aplikácie Blizzard Battle.net s prístupom správcu

Kedykoľvek sa vyskytne chyba, bežné príčiny, ktoré nakoniec spôsobia ‘ Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav „Predstavuje problém s povolením, ktorý uľahčujú nedostatočné práva správcu. Problém nastáva so spúšťačom WOW (desktopová aplikácia Blizzard Battle.net).Problém môžete vyriešiť tak, že vynútite spustenie hry v režime správcu. Táto operácia však nakoniec vyrieši rôzne scenáre, v ktorých tento chybový kód nakoniec ovplyvní opravu, inštaláciu, sieť a spustenie.Podľa pokynov uvedených nižšie vynútite spustenie aplikácie Blizzard’s Battle.Net s oprávneniami správcu opraviť Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav „:

makro myši Windows 10
 • Pravým tlačidlom myši klepnite na spustiteľný súbor aplikácie Blizzard Battle.net a v nedávno zobrazenej kontextovej ponuke vyberte možnosť Spustiť ako správca.
 • Keď vás vyzve UAC (Kontrola používateľských účtov) výzva. Potom klepnite na tlačidlo Áno udeliť administratívny prístup. Potom počkajte, kým sa spustí spúšťač hier. Potom ho môžete použiť na jednoduché spustenie WOW a kontrolu, či stále čelíte rovnakému problému.
Ďalej;
 • Ak rovnaký problém nenastane ani teraz, keď ste udelili prístup správcovi, iba ste ho presne určili. Pokiaľ však neurobíte nejaké ďalšie úpravy, budete chcieť tento krok opakovať, kedykoľvek budete chcieť hru spustiť.
 • Ak si chcete tiež zjednodušiť veci, môžete vynútiť spustenie spustiteľného súboru vždy s prístupom správcu. Ak to chcete urobiť, znova klepnite pravým tlačidlom myši na spúšťač a vyberte ikonu Vlastnosti z kontextového menu.
 • Keď ste na obrazovke vlastností. Potom vyberte ikonu Kompatibilita kartu zo zoznamu daných možností. Potom môžete prejsť na nastavenie a skontrolujte, či je začiarkavacie políčko prepojené s Spustite tento program ako správca je označený.
 • Klepnite na Podať žiadosť na uloženie zmien. Potom môžete zopakovať celý proces spustenia a skontrolovať, či bol problém vyriešený.

Ak stále čelíte ‘ Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav „Keď sa pokúsite spustiť World of Warcraft, ponorte sa do druhého riešenia!

Oprava 2: Odstránenie priečinka Game Cache

Priečinok cache je zodpovedný za zjavenie sa tohto konkrétneho problému. Niektorí používatelia, ktorí čelili aj otázkam Chyba WOW č. 134 pri každom spustení potvrdili, že môžu problém vyriešiť prechodom na stránku hra je umiestnenie a odstránenie priečinka vyrovnávacej pamäte.

prepisový program pre mac

Táto operácia však nakoniec odstráni dočasný súbor, ktorý slúži ako hlavná príčina objavenia sa tohto problému.

Vyskúšajte túto opravu a podľa nasledujúcich pokynov vymažte priečinok Cache vo World of Warcraft:

 • Prejdite do Prieskumníka súborov (Tento počítač je v starších verziách operačného systému). Potom prejdite do umiestnenia vašej inštalácie WOW. Nezabudnite, že predvolené umiestnenie servera WOW je:
   C:Program Files (x86)World of Warcraft 
 • Kedykoľvek prídete na správne miesto, klepnite pravým tlačidlom myši na ikonu Cache priečinok a vyberte Odstrániť z novoobjaveného kontextového menu.
 • Keď to urobíte, jednoducho znova spustite hru, aby ste zistili, či sa tým problém vyrieši.

V prípade, že si stále prezeráte Chyba WOW č. 134 (0x85100086) po zlyhaní počiatočného spustenia sa ponorte do ďalšieho kroku riešenia problémov.

Oprava 3: Odstránenie atribútu iba na čítanie

Závisí to od nastavenia vášho UAC (Kontrola používateľských účtov) a od toho, či ste použili vlastné atribúty pre súbory patriace k WOW. Tento chybový kód si môžete zobraziť aj kvôli skutočnosti, že hlavný spustiteľný súbor WOW (WOW.exe) a mnoho ďalších podzložiek pomocou príkazu Iba na čítanie atribút, ktorý chráni spúšťač hry pred zmenou a aktualizáciou súborov.

Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa nasledujúcich pokynov a vyriešiť chybu odstránením súboru Iba na čítanie atribút:

 • Prejdite do Prieskumníka súborov a presuňte sa na miesto, kde ste nainštalovali WOW. Pokiaľ ste si ho nenainštalovali na vlastné miesto, predvolená cesta je:
  C:Program Files (x86)World of Warcraft
 • Kedykoľvek sa presuniete na správne miesto. Potom klepnite pravým tlačidlom myši Wow.exe a vyberte Vlastnosti z novoobjaveného kontextového menu.
 • Z Vlastnosti obrazovke, zvoľte všeobecne kartu umiestnenú v hornej časti odškrtnúť políčko spojené s Iba na čítanie. Potom klepnite na Podať žiadosť na uloženie zmien.

Poznámka: Ak je políčko už označené, ponorte sa dolu k druhému riešeniu nižšie.

 • Potom zopakujte krok 2 alebo 3 s Údaje a Aktualizácia priečinky, aby ste sa uistili, že Iba na čítanie atribút tam nie je zapnutý.
 • Potom normálne spustite hru a skontrolujte, či vám tieto zmeny úspešne umožnili vyriešiť problém Chyba WOW č. 134.

Ak sa vyskytne rovnaký problém, ponorte sa do riešenia uvedeného nižšie.

Oprava 4: Whitelist WOW Launcher alebo vypnite Security Suite

The Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav nastane, ak vaša sada tretej strany nakoniec zablokuje pripojenie čiernobielo k serveru alebo spúšťaču hry. Vyskytuje sa to kvôli falošným pozitívam. Elegantne to vyriešite pridaním bielej aplikácie Blizzard Battle.net Desktop + hlavného spustiteľného programu WOW z vašich nastavení AV.

Pridanie povolenej pracovnej plochy Battle.net + hlavný spustiteľný program WOW cez bránu Windows Firewall

Pri používaní programu Windows Defender postupujte podľa nasledujúcich krokov, ak chcete pridať na zoznam povolených desktopovú aplikáciu Battle.net + hlavný spustiteľný program WOW z brány Windows Firewall:

Poznámka: Nasledujúce kroky budú fungovať pre každý model systému Windows (Windows 7, 8.1 a 10)

Poznámka 2 : Po použití brány firewall od spoločnosti Antivirus + od iného výrobcu chcete online vyhľadať konkrétne kroky pridania týchto dvoch spustiteľných súborov na zoznam povolených. Odinštalujte sa podľa iného sprievodcu nižšie.

 • Hit Kláves Windows + R jednoducho otvoriť a Bež dialógové okno. Potom vstúpte ovládať firewall.cpl a udrieť Zadajte otvoríte klasické rozhranie brány Windows Firewall.
 • Prejdite do hlavnej ponuky brány Windows Defender Firewall. Potom môžete použiť ponuku vľavo na klepnutie na Povoľte aplikáciu alebo funkciu prostredníctvom brány Windows Defender Firewall.
 • Z Povolené aplikácie Ponuka. Jednoducho klepnite na ikonu Zmeniť nastavenia tlačidlo. Potom môžete povoliť prístup správcu klepnutím na ikonu Áno na UAC (Kontrola používateľských účtov) výzva.
 • Ak máte oprávnenie správcu, ponorte sa do zoznamu povolených aplikácií a skontrolujte, či nájdete položky spojené s WOW a Battle.net . Ak chýbajú, klepnite na ikonu Povoliť inú aplikáciu tlačidlo. Potom môžete klepnúť na Prehliadať, navigovať na ich umiestnenie. Potom klepnutím na tieto dve položky ručne pridajte Pridať.

Poznámka: Predvolené umiestnenie spustiteľného súboru Battle.net je C: Program Files (x86 / x32) Battle.net

 • Keď zaistíte, aby sa obidve položky zobrazili v zozname funkcií a Povolené aplikácie. Potom skontrolujte, či sú dve prepojené polia (Súkromné a Verejné) sú pre obidve označené. Môžete to urobiť aj pre aplikáciu Blizzard Battle.net a pre WOW. Potom klepnite na Ok na uloženie zmien.
 • Keď budú tieto úpravy vynútené. Potom môžete znova spustiť WOW a skontrolovať, či Chyba WOW č. 134 (0x85100086), závažný stav bol opravený.
Odinštalovanie balíka programov tretích strán pomocou programov a funkcií

Ak používate antivírusový program tretej strany, ktorý vám neumožňuje pridávať na bielu listinu položky alebo hľadáte ich odstránenie, postupujte nasledovne:

Poznámka: Aj keď používanie programu Windows Defender a pridávanie na bielu listinu nefungovalo, skúste vypnúť program Windows Defender počas hrania hry.

 • Zamierte do a Bež dialógové okno stlačením Kláves Windows + R . Potom zadajte „Appwiz.cpl“ do textového poľa. Potom stlačte Zadajte otvoriť Programy a príslušenstvo obrazovka.
 • Z Programy a príslušenstvo obrazovka. Zamierte do pravej časti. potom sa ponorte nadol zoznamom nainštalovaných programov. Teraz zadajte AV tretej strany, ktoré sa pokúšate odinštalovať.
 • Keď ho konečne nájdete, klepnite pravým tlačidlom myši na jeho záznam. Potom vyberte Odinštalovať z novoobjaveného kontextového menu.
 • Po úspešnom zobrazení obrazovky odinštalovania dokončite celý proces odinštalovania podľa pokynov na obrazovke.
 • Reštartujte počítač a po ďalšom spustení jednoducho spustite WOW, aby ste skontrolovali, či Chyba WOW č. 134 (0x85100086) bol vyriešený.

V prípade, že si stále prezeráte Chyba WOW č. 134 (0x85100086) potom sa ponorte k ďalšiemu kroku na riešenie problémov.

Oprava 5: Spustenie nástroja Blizzard Repair

Chyba WOW č. 134 sa môžu vyskytnúť aj po neúspešnom pokuse o aktualizáciu hry alebo po tom, ako prehnane chránený balík AV skončil v karanténe s niektorými súbormi.

Podľa pokynov uvedených nižšie spustite nástroj Battle.net Repair:

ares Sprievodca vytváraním impulzov
 • Pravým klepnutím na ikonu Battle.net spustiteľný. Potom klepnite na Spustiť ako správca. Keď sa zobrazí výzva UAC (Kontrola používateľských účtov) , klepnite na Áno povoliť prístup správcu.
 • Keď ste vo vnútri, vyberte Hry karta umiestnená v hornej časti okna. Potom môžete klepnúť na WOW v zozname herných titulov vľavo.
 • Akonáhle si vyberiete Word of Warcraft. Klepnite na možnosti vyvolajte rozbaľovaciu ponuku a klepnite na Skenovať a opraviť zo zoznamu položiek.
 • Vo výzve na potvrdenie klepnite na Začnite skenovať a chvíľu počkajte, kým sa operácia nedokončí.
 • Kedykoľvek je vaša operácia dokončená. Potom ho ručne reštartujte a pri ďalšom spustení skontrolujte, či je problém vyriešený.

V prípade, že si stále prezeráte Chyba WOW č. 134 (0x85100086) potom sa ponorte k ďalšiemu kroku na riešenie problémov.

Oprava 6: Aktualizácia verzie OS na novú verziu

Závisí to od vášho modelu Windows, môžete tiež očakávať, že sa vám táto chyba zobrazí, ak WOW nemá potrebnú infraštruktúru operačného systému na spustenie.

Ak ste neaktualizovali vývoj operačného systému už nejaký čas a myslíte si, že to môže byť vhodné. Potom môžete skúsiť nainštalovať všetky čakajúce aktualizácie a skontrolovať, či to nakoniec problém vyrieši.

Podľa pokynov uvedených nižšie aktualizujte model systému Windows na nové dostupné zostavenie:

 • Hit Kláves Windows + R otvoriť a Bež dialógové okno. Potom zadajte „ ms-settings: windowsupdate ‘ a udrieť Zadajte otvoriť aktualizácia systému Windows záložka nastavenie aplikácia

Poznámka: Ak čelíte problému v systéme Windows 7, použite príkaz „ wuapp ‘ príkaz namiesto toho.

hra pre Android torrent
 • Na obrazovke Windows Update začnite klepnutím na ikonu Skontroluj aktualizácie tlačidlo a počkajte, kým sa dokončí počiatočné skenovanie.
 • Po dokončení tejto operácie postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte alebo stiahnite všetky čakajúce aktualizácie systému Windows, kým nebude vaša zostava systému Windows aktuálna.
 • Máte veľa čakajúcich aktualizácií, existuje veľká šanca, že sa pred inštaláciou každej aktualizácie objaví výzva na reštartovanie. Ak k tomu dôjde, reštartujte podľa pokynov, ale po dokončení reštartu sa vráťte na túto obrazovku a pokračujte v inštalácii zostávajúcej aktualizácie.
 • Keď je nainštalovaná každá čakajúca aktualizácia. Potom spustite posledné reštartovanie stroja a po dokončení spustenia druhého počítača spustite WOW, aby ste zistili, či je problém vyriešený raz a navždy.

Oprava 7: Aktualizácia ovládačov GPU na novú verziu

Problém s nekompatibilitou vodičov môže byť tiež hlavnou príčinou WOW Chyba # 134 (0x85100086), závažný stav . Problém kvôli zastaraným ovládačom GPU, ktorým chýbajú niektoré kľúčové závislosti, ktoré môžu byť v hre aktívne použité.

Ak je to hlavná príčina problému. Potom môžete problém vyriešiť po aktualizácii ovládačov GPU + fyzikálneho modulu, ktorý spracováva grafiku v hre.

Podľa nasledujúcich pokynov teda odinštalujte súčasné ovládače GPU a znova nainštalujte nové verzie, aby ste opravili Chyba WOW č. 134:

 • Hit Kláves Windows + R jednoducho otvoriť a Bež dialógové okno. Do textového poľa Spustiť zadajte text „Devmgmt.msc“ a udrieť Zadajte otvoriť sa Správca zariadení.
 • Kedykoľvek máte otvorené Správca zariadení , ponorte sa do zoznamu nainštalovaných zariadení. Potom rozbaľte rozbaľovaciu ponuku najmä na Grafické adaptéry .
 • Kedykoľvek sa rozbalí ponuka, klepnite pravým tlačidlom myši na ovládač GPU, ktorý chcete aktualizovať, a vyberte ho Aktualizujte ovládač z kontextového menu.

Poznámka: Ak čelíte tomuto problému na notebooku alebo počítači s integrovaným alebo vyhradeným grafickým procesorom, aktualizujte oba ovládače.

 • Na ďalšej obrazovke klepnite na Vyhľadajte automaticky aktualizovaný softvér ovládača . Po dokončení úvodného skenovania postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte nový ovládač GPU, ktorý skenovanie identifikovalo.
 • Po úspešnej inštalácii ovládačov. Jednoducho reštartujte počítač a spustite hru pri spustení druhého systému.

Tento softvér môžete použiť na základe výrobcu vášho GPU:

Záver:

Tu je všetko o WOW Chyba č. 134 (0x85100086) Fatálny stav. Dúfam, že vám táto príručka pomohla. Jedno z týchto riešení uvedených v tejto príručke tiež ušetrí váš počítač pred touto chybou. Ak máte akékoľvek otázky, otázky alebo spätnú väzbu, zapíšte si sekciu komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: