Pulse Build & Pulse Wizard prestal pracovať: Najlepšie alternatívy

Hľadáte najlepšie alternatívy pre Pulse Build a Pulse Wizard? Objavujú sa správy, že mnoho úložísk Kodi bolo nedávno zasiahnutých zastavením šírenia podľa zákona DMCA. Pre niektoré úložiská Kodi je normálne ísť hore a dole, ale to bola veľká rana, pretože veľa rôznych úložísk išlo dole súčasne. Ak ste používateľom Kodi, nebojte sa - váš systém Kodi bude stále fungovať dobre a všetky predchádzajúce doplnky, ktoré ste si nainštalovali, budú fungovať ako obvykle. Z tohto dôvodu je však ťažké v budúcnosti nájsť svoje obľúbené doplnky alebo úložiská.Na streamovanie Kodi použite VPN:

vpnVirtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pri použití súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. Toto predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k geograficky obmedzenému obsahu a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Zabezpečuje tiež vašu identitu pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie: • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku komunikáciu kvôli ochrane súkromia.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Sprievodca funkciou Pulse Build & Pulse prestal pracovať: Crakdown spoločnosti Kodi

Aký zásah

15. dňathV novembri mnoho vývojárov prominentných úložísk uverejňuje príspevky na Twitteri a na iných platformách s tým, že svoje úložiská sťahujú offline, alebo odchádzajú do dôchodku alebo inak obmedzujú typ obsahu, ktorý sprístupnia. Niektoré zo slávnych úložísk, ktoré boli odstránené, zahŕňajú Smeč, Ares Wizard a Kolos .

Prvé úložisko, ktoré zlyhá, bol Colossus Repo. Repo je najlepšie známe vďaka hosteniu mnohých úžasných alebo populárnych doplnkov, ako sú Covenant, URLResolver a Bennu. Jeden z vývojárov úložiska na Twitteri uviedol, že prestávajú vyvíjať doplnky pre Kodi a vyzval komunitu, aby podporovala vývojárov proti legálnym bitkám. Potom bol Colossus Repo nedostupný pre prístup na svojej predchádzajúcej adrese URL.

sprievodca konfiguráciou kódu indigo

Potom bol účet Twitter obľúbeného pomocného programu Kodi Ares Wizard odstránený a prestali fungovať aj adresy URL stránok. Zistilo sa tiež, že úložisko Smash šlo tiež. Vlastník úložiska uviedol, že budú pokračovať od doplnkov Kodi. Nielen to, ale aj vývojár zavrel úložisko a doplnok Mucky Duck.

Všetci vieme, že proti mnohým z týchto vývojárov Kodi boli alebo už začali právne kroky. Presné informácie o právnych problémoch už nie sú verejne dostupné.

Ak vynecháme problém, že žiadny z týchto úložísk v skutočnosti sám hostí nelegálny obsah, pretože poskytuje odkazy na iné webové stránky, na ktorých je tento obsah hostený. Tiež skontrolujete, prečo sa veľa vývojárov úložísk rozhodlo okrem obchodov zatvoriť obchod aj s tímom slávne odhodlaných právnikov zábavného priemyslu.

Ktoré úložiská sa ukončovali?

Tu je zoznam úložísk, ktoré boli v tomto období stiahnuté a už nie sú k dispozícii:

Ktoré doplnky sa ukončovali?

A tu sú niektoré z doplnkov repoobchodu, ktoré sa teraz dali ťažko alebo nemožné nájsť:

 • Kolos
 • Určujúci
 • Strach z tmy
 • Ľadové filmy
 • 1Kanál
 • Triton
 • Poseidon
 • Šport
 • Gurzil
 • Zoznamy britských Turkov
 • Nespočetne
 • Áno, filmy
 • Kačací bazén
 • 123 filmov
 • Openload Filmy
 • Filmy 1080p
 • M4U
 • Cisárske prúdy
 • DandyMedia
 • Emporium filmu
 • HEVC VideoClub
 • Futbal Ares

Sprievodca funkciou Pulse Build & Pulse prestal pracovať: Ako opraviť problém

Musíte si spomenúť na prvú vec, že ​​ak ste bežným používateľom Kodi, nemusíte sa obávať. Ste mimo nebezpečenstva a váš systém môže pokračovať v práci pre svetlú budúcnosť. Strata adresy URLResolver bude z dlhodobého hľadiska problémom pre používateľov doplnkov, ako sú Bennu alebo Covenant. Znamená to tiež, že odkazy sú k dispozícii, ale nemožno ich aktualizovať. Postupom času sa tieto odkazy doplnkov stanú menej aktívnymi a prestanú tiež fungovať.

Problém nastane, keď nainštalujete najnovší doplnok alebo nové zostavenie. Môžete tiež byť schopní načítať jedno z vyššie uvedených repozícií, aby ste mohli nainštalovať doplnky alebo zostavenia. Teraz prestávajú pracovať a nebudete od nich môcť nič nainštalovať. Ak chcete v budúcnosti nainštalovať veľa doplnkov, môžete nájsť alternatívne zdroje.

Pulse Build & Pulse Wizard: Vytvorenie alternatívneho zdroja

Guru Wizard z Fire TV

Zostava je iba predkonfigurovaná verzia Kodi. Je to ten istý softvér, ktorý by ste nainštalovali zo stránky Kodi, ale už má veľa doplnkov a zostava má tiež svoju vlastnú tému. Vďaka tejto zostave je však nový systém Kodi rýchly a ľahký - namiesto manuálneho sťahovania množstva rôznych tém alebo doplnkov tak, aby bol váš systém podľa vašich predstáv. Môžete tiež jednoducho nainštalovať iba jednu zostavu a nechať všetku prácu vykonať za vás.

Pulse CCM Build bol veľmi populárny, ale vďaka svojej obrovskej škále doplnkov a rýchlych aktualizácií. Malo jednoduché a čisté používateľské rozhranie a bolo pripravené pohybovať sa mnohými spôsobmi, ako sledovať televízne programy, filmy, šport a živé televízne vysielanie. Pulzné zostavenie tiež nie je momentálne k dispozícii pomocou Sprievodcu pulzom. Môžeme teda navrhnúť alternatívny zdroj známy ako Fire TV Guru, ktorý vám umožní nainštalovať Pulse Build, alebo alternatívny build známy ako Fire TV Build.

Kroky na inštaláciu Sprievodcu Fire TV Guru

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi

Krok 2:

Presunúť do ikona nastavení

Krok 3:

Presunúť do Správca súborov

Krok 4:

Potom klepnite na Pridať zdroj

Krok 5:

Zadajte na túto adresu URL (vrátane http: //): http://firetvguru.net/fire/

Krok 6:

Zadajte názov, napríklad Oheň a stlačte Ok

Krok 7:

Prejdite späť na domovskú obrazovku

Krok 8:

Potom zamierte do Doplnky

Krok 9:

Klepnite na ikonu, ktorá vyzerá ako a box

Krok 10:

Potom klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP

Krok 11:

Presunúť do Oheň a potom klepnite na firetvguru.zip

Krok 12:

Chvíľu počkajte, kým sa nezobrazí potvrdenie o nainštalovaní úložiska

Krok 13:

Teraz prejdite na Inštalovať z úložiska

Krok 14:

Zamierte do Fire TV Guru Repo

Krok 15:

Zamierte do Programové doplnky

Krok 16:

Vyberte si Sprievodca požiarnou televíziou

Krok 17:

Potom klepnite na Inštalácia z ponuky v dolnej časti

Krok 18:

Keď je doplnok nainštalovaný, uvidíte ďalšie správy a informácie. Stačí klepnúť na Zavrieť

môj amazonský rozkaz nikdy neprišiel
Krok 19:

Teraz môžete zobraziť rôzne možnosti zachovania nastavení. Potom klepnite na ďalej

Krok 20:

Presmeruje vás na uvítaciu obrazovku, kde môžete zvoliť nové zostavenie. Presunúť do Vytvoriť ponuku

Krok 21:

Teraz si prezriete možnosti zostavení, ktoré si môžete nainštalovať. V poslednej dobe sú pre Krypton (Kodi v17) k dispozícii celkovo tri verzie, ktoré sú:

 • Požiarna televízia Build Krypton
 • Pulse CCM Krypton
 • Fire TV Build Krypton Lite
Krok 22:

Len chcete klepnite na názov ľubovoľného zostavenia presunúť na jeho stránku

Krok 23:

Potom vyberte jednu z týchto možností Nový štart a potom inštalácia , to je dobré, ak máte zastaranú zostavu, ktorú chcete pred stiahnutím novej zostavy vymazať. Alebo vyberte Štandardná inštalácia , ktorý nainštaluje zostavenie na vrch vášho existujúceho systému.

Ktorá zostava je pre mňa najlepšia?

Vytvorte alternatívny zdroj

Z týchto troch zostavení možno budete vedieť, ktorá je pre vás najlepšia. Ak chcete svoj Pulse CCM Build späť, rovnako ako predtým, môžete pomocou tejto techniky nainštalovať / stiahnuť zostavenie bez sprievodcu Pulse Wizard. Zostava funguje dobre, ale v budúcnosti ju nebude možné aktualizovať. Ak poznáte program Kodi a viete, ako aktualizovať doplnky alebo inštalovať nové, kedykoľvek chcete, pravdepodobne to nebude pre vás problém. Ak chcete aktualizovať zostavu, urobte trochu práce.

Ak ste v tejto oblasti nováčikom alebo menej oboznámení, alebo neviete, ako obísť doplnky doplnku a kúsky vášho počítača, ktoré náhle prestanú fungovať, nainštalujte si nové zostavenie. Televízor Build Fire je úžasnou náhradou. Zostavenie je veľmi navigačné a má najlepšie tituly pre System, Movies, TB Shows a oveľa viac. Medzi nainštalované doplnky patria populárne doplnky na prezeranie, ako sú Specto, Exodus, Zen a Salts.

Fire TV Build Lite je najlepšou voľbou pre tých, ktorí vykonávajú Kodi na ľahkom zariadení, ako je Firestick alebo iné malé mobilné zariadenie. Ak má vaše zariadenie menej výpočtovej sily alebo pamäte RAM, potom je zostavenie Lite menej náročnou voľbou systémových zdrojov, ktorá vám poskytne rovnaké zážitky, pričom stačí len pár vylepšení, vďaka ktorým sa bude lepšie vykonávať na menej výkonných systémoch.

Záver

Je škoda, že sa v tomto zákroku vypínalo veľa skvelých úložísk. V týchto úložiskách bolo tiež uložených veľa základných doplnkov.

Pulse Wizard je softvér Kodi, ktorý už nebude k dispozícii a ktorý sa používa na inštaláciu softvéru Pulse Build. Program Pulse Build bol populárny, pretože sa veľmi ľahko používa a má veľa doplnkov predovšetkým na sledovanie televíznych programov alebo médií. Pulse Build si ale môžete nainštalovať aj z Sprievodcu Fire TV Guru. Tento sprievodca vám umožní nainštalovať aj nové zostavenie, známe ako Fire TV Build. Je to najlepšia náhrada za Pulse Build, ak chcete prejsť na niečo nové.

V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: