Najlepšie alternatívy repozitárov Mucky Ducks

Hľadáte alternatívy repozitárov Mucky Ducks? V komunite Kodi sa množili otrasy, keď zasiahla najnovšia správa, že veľa úložísk Kodi prešlo do režimu offline alebo zmizlo. Úložiská sú v zásade webové stránky, na ktorých sa hostia súbory, ktoré používateľom umožňujú sťahovať a inštalovať doplnky, ktoré si chcú nainštalovať do systému Kodi. Tieto doplnky sú kľúčom pružnosti a silou systému Kodi, takže strata mnohých úložísk bola pre komunitu obrovskou ranou.

Ste radi, že ste sa nemuseli obávať. Všetky vaše doplnky a váš systém Kodi budú naďalej pracovať pre svetlú budúcnosť. Inštalácia a hľadanie nových doplnkov je však odteraz ťažké, pretože niektoré populárne úložiská sú preč. Ale všetky sa nemôžu stratiť. Stále existuje veľa skvelých úložísk Kodi. V tomto článku sa dozviete, čo sa stalo so starými úložiskami a oveľa viac vzrušujúcich vecí.Nie sú úložiská Mucky Ducks už k dispozícii - ak áno, tak prečo?

Úložiská Mucky Ducks

Úložiská Mucky Ducks sú veľmi známe a obsahujú doplnky ako 123Movies, Afdah, Imperial Streams, MD Sports Extra, M4U a Mucky Duck Wizard. Avšak 15thV novembri 2017 vývojár alebo výrobca oznámil, že bude vypínať, ale Mucky Duck bol krátko potom odpojený.Ako to dopadlo na päty mnohým expertom Kodi, ktorí oznámili, že zatvoria svoje úložiská alebo tiež obmedzia svoje služby. Prvým postihnutým úložiskom bol obrovský Colossus Repo. Úložisko už nie je k dispozícii a na Twitteri vývojári oznámili, že pre Kodi sa už nebudú vyvíjať.Zároveň sa zistilo, že ďalšie veľké úložisko, Smash, prešlo do režimu offline spolu s nástrojom Pulse Build alebo Ares Wizard. Vývojári Noobs a Nerds sa rozhodli zrušiť svoj verejný účet na Twitteri, ale samotné úložisko je stále k dispozícii.

Zoznam ďalších úložísk sa vypínal?

Tu je zoznam všetkých úložísk, ktoré vypadli za rovnakých pár dní: • Mucky Duck Repo
 • Repozitár kolosu
 • Smash Repository
 • Ares Wizard
 • Alfa úložisko
 • Zoznam skladieb v Turku vo Veľkej Británii Repo
 • Bezduché úložisko
 • Repozitár pôvodu
 • DandyMedia Repo
 • Pulse Build / Wizard

A tu je zoznam doplnkov, ktoré sa nachádzali v týchto úložiskách a ktoré sa teraz budú ťažko inštalovať alebo sťahovať: • Kolos
 • Určujúci
 • Strach z tmy
 • Ľadové filmy
 • 1Kanál
 • Triton
 • Poseidon
 • Šport
 • Gurzil
 • Zoznamy britských Turkov
 • Nespočetne
 • Áno, filmy
 • Kačací bazén
 • 123 filmov
 • Openload Filmy
 • Filmy 1080p
 • M4U
 • Cisárske prúdy
 • DandyMedia
 • Emporium filmu
 • HEVC VideoClub
 • Futbal Ares

Získajte VPN na používanie doplnkov Kodi

VPN

Pred získaním úložísk musíme poznať bezpečnostné riziká pri používaní doplnkov, ako sú tie, ktoré hostil Mucky Duck. Ak vás chytia po použití doplnku, ktorý vám umožňuje streamovať nelegálny obsah, môžete byť zodpovedný za pokutu.

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pri použití súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k geograficky obmedzenému obsahu a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

vysoké využitie procesora avastui.exe

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Zabezpečuje tiež vašu identitu pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

 • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku komunikáciu kvôli ochrane súkromia.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Najlepšie alternatívy repozitárov Mucky Ducks:

Mucky kačica

Pre používateľov hry Mucky Duck musíte vziať do úvahy, že doplnky a váš systém Kodi, ktoré ste nainštalovali, budú aj naďalej fungovať. Môžu sa vyskytnúť aj problémy s niektorými doplnkami, ktoré pri generovaní svojich odkazov závisia od pomôcky URLResolver.

Výzvou je, keď získate nový doplnok, potom musíte nájsť nové úložisko, ktoré budete používať. Je to len preto, že Mucky Duck už nebude k dispozícii na hosťovanie akýchkoľvek doplnkov. Ste radi, že ste počuli, že existuje veľa ďalších úložísk, ktoré môžete použiť, a niektoré z nich nájdete nižšie.

Repozitár Noobs & Nerds

Noobs a Nerds sú veľkým menom v komunite Kodi, známej vďaka úložisku dobre vybraných doplnkov. Ak hľadáte zdroj doplnkov na sledovanie filmov a televízie, ktoré by nahradili Mucky Duck, potom by mohli byť práve Noobs a Nerds.

V tomto úložisku potom nájdete dva z najlepších doplnkov pre filmy alebo sledovanie televízie: Elysium alebo Bob Unleashed. Pre futbalových fanúšikov sú tu najdôležitejšie udalosti z minulých futbalových zápasov. Ak máte radi televízne programy BBC, potrebujete UKTV Play, ktorá vám umožňuje vysielať televízne programy vo Veľkej Británii. Existujú aj MP3 streamy, ktoré sú jedným z najpopulárnejších doplnkov na počúvanie hudby. MetalliQ je tiež praktický doplnok meta, ktorý vám umožňuje vyhľadávať a organizovať súbory z doplnkov.

Úložisko doplnkov TVAddons.co

Možno viete, že došlo k ďalšej strate predchádzajúceho vypnutia úložísk Kodi, a to bol TVaddons, alias Fusion. Táto stránka bola začiatkom roka zatvorená z dôvodu porušenia autorských práv. Teraz je však späť s all-legal add-ons. Toto úložisko je najlepšie, ak chcete spoľahlivé a bezpečné doplnky, o ktorých viete, že sú plne legálne, a už sa znova nedajú vypnúť.

Môžete tiež nájsť doplnky USTVcatchup na sledovanie televíznych reality show lenivých dní, ako sú záhradné a domové šou, Adult Swim na sledovanie zábavných videí, doplnky služby ako Plexus alebo Indigo, Learning Zone na sledovanie vzdelávacích videí, ktoré môžete použiť na stiahnutie ďalších doplnkov -on alebo na usporiadanie streamov.

Úložiská Mucky Ducks -> Doplnkové úložisko Kodi

Nakoniec musíte vedieť o oficiálnom úložisku doplnkov Kodi. Toto úložisko sa dodáva nainštalované v Kodi a používatelia ho tiež prehliadajú. Má však veľa úžasných doplnkov. Všetky sú úplne legálne a môžu byť schválené tímom Kodi. Môžete tiež nájsť doplnky pre všetky typy služieb a webov, ktoré môžete denne používať.

bezpečnostný kód zmenil whatsapp

Niektoré populárne doplnky v oficiálnom úložisku Kodi sú Vimeo alebo YouTube na sledovanie videí a SoundCloud na počúvanie vašej obľúbenej hudby. Existujú aj oficiálne doplnky pre Twitch na sledovanie živých prenosov, alebo pre Ted Talks, aby ste si potom mohli pozrieť niečo informatívne alebo poučné.

Kroky na inštaláciu úložiska Kodi

Predtým, ako sa posunieme ďalej, vám poskytneme kroky, ako nainštalovať úložisko v Kodi. Len chcete vyhľadať adresu URL úložiska, ktorú chcete pridať, a potom túto adresu URL pridať do svojich zdrojov Kodi. Pretože zaisťuje, že Kodi vie, kde má hľadať súbory. Potom môžete pomocou príkazu install from zip pridať úložisko do svojej zostavy. Tu je kompletný proces pridávania úložiska:

Krok 1:

Zamierte do svojej Spravte si domovskú obrazovku

Krok 2:

Potom môžete klepnúť na ikonu nastavenie ikonu, potom prejdite na Správca súborov

Krok 3:

Klepnite na Pridať zdroj

Krok 4:

Klepnite na políčko tam, kde je napísané

Krok 5:

Potom pridajte adresu URL úložiska. Nezabudnite to zadať správne vrátane http: //, inak to nebude fungovať

Krok 6:

Zadajte zdroj a názov

Krok 7:

Klepnite na Ok

Krok 8:

Presuňte sa späť do svojho Domovská obrazovka

Krok 9:

Klepnite na Doplnky

ako vymazať zápas na tinder
Krok 10:

Klepnite na ikonu, ktorá je úplne totožná s otvorená krabica

Krok 11:

Potom klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP

Krok 12:

Klepnite na názov vášho úložiska , potom prechádzajte priečinkami a nájdite požadovaný súbor zip

Krok 13:

Klepnite na meno súboru zip

Krok 14:

Počkaj kým neuvidíte upozornenie, keď je zdroj nainštalovaný

Krok 15:

Teraz bolo do vášho systému Kodi pridané úložisko a teraz môžete začať inštalovať doplnky.

Kroky na použitie úložiska Kodi

Akonáhle je úložisko úspešne pridané do vášho systému. Je veľmi ľahké ho použiť na stiahnutie alebo inštaláciu nových doplnkov. Poďme sa pozrieť na to, ako používať úložisko Kodi:

Krok 1:

Zamierte do svojej Spravte si domovskú obrazovku

Krok 2:

Potom klepnite na Doplnky

Krok 3:

Klepnite na ikonu, ktorá je dosť podobná ikony otvorená krabica

Krok 4:

Potom klepnite na Inštalovať z úložiska

Krok 5:

Klepnite na ikonu názov úložiska

Krok 6:

Klepnite na kategóriu doplnku, ktorú hľadáte Doplnky pre video , Programové doplnky, alebo Hudobné doplnky

Krok 7:

Potom klepnite na názov doplnku, ktorý chcete nainštalovať

môj telefón je pripojený k wifi, ale bez internetu
Krok 8:

Otvorí sa obrazovka s vysvetlením doplnku. Jednoducho si vyberte Inštalácia z ponuky v dolnej časti

Krok 9:

Počkaj kým nezobrazíte upozornenie, keď je doplnok nainštalovaný.

Záver:

Nie je dobré, že Mucky Duck a ďalšie úložiská Kodi boli nedávno odstavené. Hrozby držiteľov autorských práv a právne kroky sú pretrvávajúcim problémom pre tých, ktorí hostia doplnky Kodi. Realita je taká, že úložiská nemôžu v skutočnosti hostiť žiadny nelegálny obsah - tiež doplnky, ktoré hostia, nemajú nezákonný obsah, iba odkazujú na tento obsah na iných weboch.

Takže ak ste pravidelným používateľom Mucky Duck alebo iných úložísk ako Smash alebo Colossus, chcete nájsť nový zdroj pre svoje doplnky. Existuje veľa úložísk, ktoré hostia všetky druhy doplnkov. Odporučili sme niekoľko, ktoré by mohli zodpovedať vašim požiadavkám. Poznáte ďalšie alternatívy repozitárov Mucky Ducks? Ak máte akékoľvek otázky a otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: