Najlepšie alternatívy šťastného opravára k hackerským hrám

Šťastný Patcher slovo, ktoré by ste počuli mnohokrát od vývojárov aplikácií a herných hackerov. Bežne by ste počuli od niekoho, kto hovorí, že má neobmedzené množstvo mincí v metre alebo v mnohých iných hrách. Môžete to urobiť priamo stiahnutím niektorých upravených súborov APK z internetu, ktoré zvyšujú riziko hrozieb, alebo použitím šťastnej opravy. Takže teraz by ste pravdepodobne vedeli, čo je šťastná opravárňa. V tomto článku si povieme o najlepších alternatívach šťastných opravárov k hackerským hrám

Ak chlapci na chvíľu používate smartphone so systémom Android, možno to budete vedieť. Že mobilný operačný systém je široko používaný na hackovanie rôznych aplikácií a hier. Pre mobilný operačný systém Android je k dispozícii veľa aplikácií herných hackerov, ako napríklad Lucky Patcher, Freedom, Creehack atď.Zo všetkých tých sa Lucky Patcher javí ako najlepší a teraz ho používajú tisíce používateľov. Lucky Patcher pre Android umožňuje používateľom upravovať údaje aplikácie. Za účelom vykonania zmien môže Lucky Patcher tiež odstrániť reklamy z aplikácií a hier. Aplikácia Lucky Patcher ale nie je jediná svojho druhu. V skutočnosti je pre Android k dispozícii veľa aplikácií pre hackerov hier, ktoré ponúkajú podobné funkcie.

Čo robí Lucky Patcher?

Šťastný Patcher je v skutočnosti bezplatná aplikácia vyvíjaná a neustále udržiavaná tímom členov. Svojim používateľom tiež ponúka patch na nákupy v aplikácii a oveľa viac. Lucky patcher pracuje na zmene dát aplikácie (Data of APK). Väčšinou AndroidManifest.XML spis tiež. Môžete to urobiť ručne prostredníctvom Android SDK Používanie Android Studio. Ak si vezmete príklad odstránenia reklám pomocou opravy, urobí to odstránením kontajnerov, v ktorých sa reklamy skutočne zobrazujú.V zásade používa koncept Reverzné inžinierstvo. Lucky Patcher interne kontroluje ekvivalentné hexadecimálne hodnoty pre zodpovedajúci kód Java v súboroch .dex (vo vnútri súboru APK), ktoré sú skutočne napísané pre nákupy v aplikácii.aktualizácie systému Windows 10 čakajúce na inštaláciu

Najlepšie alternatívy šťastného opravára k hackerským hrám

V tomto článku sa chystáme zdieľať aj niektoré z najlepších herných hackerských aplikácií alebo alternatívy Lucky Patcher. To môžeme použiť na smartfónoch s Androidom. Niektoré z týchto aplikácií fungujú na nekorenovanom zariadení, iné však na prácu potrebujú prístup root.

ako navrhnúť priateľov na facebooku

AppSara

Vlastnosti AppSara: • Zakorenenie nie je potrebné.
 • Užívateľské rozhranie a dizajn hlavnej aplikácie sú užívateľsky prívetivé a rovnako plynulé.
 • Jeden môže dosiahnuť ľubovoľnú úroveň spolu s neobmedzeným počtom zbraní, mincí, bodov a životov, ktoré dostane AppSara.
 • Obchádza funkcionalitu platieb, aby používatelia mohli mať plnú verziu aplikácie.
 • Vďaka svojej veľkosti svetla môže hladko bežať na pozadí.

aplikácieToto je jedna z najobľúbenejších alternatív šťastnej opravy. Hlavnou výhodou používania aplikácie AppSara je, že nepotrebuje zakorenenie vášho zariadenia so systémom Android. Zakorenenie zariadenia so systémom Android alebo útek z väzenia zariadenia so systémom iOS je vlastne vec, od ktorej sa používateľ chce vlastne vždy držať ďalej. V takom prípade môže byť AppSara najlepším riešením, ako mať neobmedzené zdroje, ku ktorým máte prístup až po zaplatení. Aplikácia AppSara však podporuje viac ako 50 aplikácií a hier pre Android.

Creehack

Vlastnosti CreeHack:

 • Táto aplikácia je skutočne schopná pracovať na každom zariadení so systémom Android s verziou KitKat pre OS a vyššou.
 • Creehack nie je k dispozícii v obchode Google Play, môžete si ho však voľne stiahnuť pomocou nižšie uvedeného tlačidla na stiahnutie.
 • Neexistuje žiadna požiadavka na zakorenenie. V skutočnosti to funguje ako herný hacker bez rootkapk.
 • Schopný prelomiť obrovské množstvo hier.
 • CreeHack apk má neobmedzené použitie všetkého.

šťastné alternatívy opravovníka

kde je môj parný priečinok windows 10

Je to jedna z najlepších a úžasných alternatív k šťastnej opravovni. Je to tiež niekoľko podobných funkcií ako šťastný opravár. Môže tiež hacknúť nákupy v aplikácii rovnako ako šťastný opravár. Má veľmi čisté užívateľské rozhranie spolu s iba jedným tlačidlom. Používatelia môžu túto aplikáciu použiť aj na hacknutie nákupov v aplikácii. Najlepšie však je, že vôbec nepotrebuje prístup root. Môže to byť alternatíva, nie je to také skvelé, pretože nemôže blokovať reklamy ani pridávať vlastné opravy.

Karta LeoPlay

Vlastnosti karty Leo PlayCard:

 • Je schopný sťahovať nekonečné mince, čipy atď., Čo znamená funkcie potrebné na odomknutie rôznych úrovní.
 • Pokrýva široké spektrum aplikácií, ktoré môžu zaseknúť, keď alternatívy nie sú použiteľné.
 • Schopnosť fungovať na širokej škále verzií systému Android.
 • Môže byť použiteľný aj na nekorenovaných zariadeniach.
 • Je kompatibilný s opravou všetkých zlyhaní a chýb, ako napríklad Nenašla sa karta

Karta LeoPlay

Je to slávna alternatíva Lucky Patcher v zozname, ktorá umožňuje používateľom hrať s dátami aplikácií pre Android. Aplikácia herný hacker je kompatibilná s takmer všetkými populárnymi aplikáciami a hrami a môže vám pomôcť neobmedzene nakupovať v aplikácii. Ďalšou najlepšou vecou na karte LeoPlay je, že funguje na zakorenených aj nekorenovaných smartfónoch s Androidom.

SB Game Hacker

Vlastnosti hry SB Game Hacker :

 • Používanie je úplne zadarmo.
 • Dostatočne výkonný na to, aby hackol takmer všetky aplikácie, ktoré zahŕňajú Hay Day, Temple Run atď.
 • Časté vydávanie nového firmvéru, ktorý podporuje nové hry.
 • Nie je potrebné rootovať a z nasledujúceho tlačidla si môžete stiahnuť sb game hacker no root apk.

šťastné alternatívy opravovníka

Toto je pravdepodobne najlepšia a najefektívnejšia herná hackerská aplikácia, ktorá je k dispozícii pre operačný systém Android. Spolu s nástrojom SB Game Hacker môžete využívať neobmedzené množstvo herných predmetov, ako napríklad Unlimited Golds, Unlimited Elixir, Unlimited Coins atď. Aplikácia funguje na nekorenovaných aj zakorenených zariadeniach, najlepšie však funguje na rootovaných zariadeniach.

Sloboda | šťastné alternatívy opravovníka

Vlastnosti slobody:

 • Obchádza tiež nákupy v aplikácii vo väčšine aplikácií a hier pre Android.
 • Aktualizácie vývoja sú vynikajúce, takže sa nakoniec budú týkať mnohých hier a aplikácií.
 • Počas používania odstráni reklamy, ktoré sa zobrazujú v mobilných hrách a aplikáciách.
 • Podporujte každé zariadenie s Androidom verzie OS 2.3 alebo vyššej.
 • Na zneužitie aplikácií a hier pre Android používa viac opráv a režimov.

V zásade ide o aplikáciu hackerov hier, sleduje však jedinečný prístup. Aplikácia vám namiesto úpravy údajov umožňuje kúpiť prémiové funkcie zadarmo. Používa na to množstvo nelegálnych vecí, ako sú falošné karty, falošné údaje o účte atď. Používanie tejto aplikácie môže viesť k skutočnému zákazu účtu.

diskordujte, ako vyčistiť kanál

Cheat Engine

Vlastnosti Cheat Engine :

 • Môže vám získať neobmedzenú muníciu, životy, zbrane, čas atď.
 • Táto aplikácia je bezpečná a obsahuje jednoduché rozhranie.
 • Poskytuje tiež extrémne zväčšenie a zmenšenie ako obvykle.
 • Podporuje tiež väčšinu zariadení s Androidom.

šťastné alternatívy opravovníka

Weel, je to open-source herná hackerská aplikácia, ktorá je v skutočnosti k dispozícii pre operačný systém Android. Najlepšie na Cheat Engine je, že poskytuje používateľom slobodu aplikovať cheat na mnoho hier. Nie je to aplikácia pre hackerov hier, môže vám však pomôcť uplatniť cheaty, ako napríklad wallhack, skok do výšky atď.

GameGuardian

GameGuardian je jednou z najlepších a najlepšie hodnotených alternatív šťastných aktualizácií v zozname, ktoré možno použiť na úpravu súborov hier. V porovnaní s Lucky Patcherom ponúka GameGuardian niekoľko ďalších funkcií, ako napríklad rýchle hackovanie, skenovanie neznámych hodnôt atď. Aplikácia však funguje iba na zakorenených zariadeniach so systémom Android.

najlepsie linuxove distro pre kodi

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom páči, prečítajte si informácie o alternatívnych riešeniach šťastnej opravy. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Triky, príkazy a hacky v poznámkovom bloku, ktoré by ste mali vedieť