Ako používať menič hlasu Clownfish pre Discord a Fortnite

Ako používať Clownfish



Vzostup spoločnosti Discord sa v skutočnosti zhodoval s pozoruhodným posunom v hernom priemysle. Stále viac jednotlivcov sa v súčasnosti pozerá na hranie hier ako na skutočnú kariéru na plný úväzok. To znamená, že títo hráči čoraz viac závisia od toho, aby svojim divákom ponúkli niečo jedinečné a zábavné. Teda s cieľom udržať ich záujem o ich obsah. V tomto článku si povieme, ako používať hlasový menič Clownfish pre Discord a Fortnite. Poďme začať!



Hlasový menič Clownfish si skutočne získal veľkú popularitu vďaka množstvu hráčov prostredníctvom tejto aplikácie na zmenu hlasu. Laik, ktorý sa práve chystá do hry Discord a tiež streamuje svoje herné relácie. Všeobecne možno tiež googli, ako sa v skutočnosti používa prepínač hlasu Clownfish na Discorde.



Jednoduchými slovami, Clownfish je v podstate aplikácia na zmenu hlasu. Aj keď sa primárne používa ako aplikácia tretích strán v aplikácii Discord, dá sa použiť aj v iných aplikáciách. Tu je teda kompletný sprievodca, ako môžete okrem základných systémových požiadaviek správne nainštalovať a nastaviť hlasový menič Clownfish aj vo vašom systéme.



resetujte bezpečnostný procesor

Ako používať menič hlasu Clownfish pre Discord a Fortnite

V systéme Windows existuje veľa dobrých riešení na zmenu hlasu. Voicemod je vlastne ten, ktorý nám okamžite príde na myseľ tiež. Existuje aj veľa ďalších prémiových riešení, napríklad AV Voice Changer. Odradzujúce môžu byť tiež náklady na licenciu. Nakoniec sme sa rozhodli pre použitie Clownfish pre túto príručku z mnohých dôvodov.



Pre začiatočníkov je teda aplikácia Voicemod technicky zadarmo. Bezplatná verzia v zásade prichádza s pomerne veľa obmedzeniami. Získate prístup k šiestim náhodným hlasom, ktoré sa skutočne menia každý deň. Ak máte stabilný hlas, ktorý spájate s konkrétnou osobnosťou online. Vďaka tomu je bezplatná verzia aplikácie Voicemod nepoužiteľná. Ďalšou veľkou nevýhodou spolu s Voicemodom je, že skutočne nemá systémovú integráciu. Kedykoľvek budete chcieť nainštalovať Voicemod, vytvorí sa virtuálne vstupné zariadenie. To si potom musíte manuálne zvoliť v aplikáciách, pre ktoré ho používate. Samotný Voicemod však tvrdí kompatibilitu spolu s mnohými programami využívajúcimi mikrofón. Od Skype cez Discord až po Fortnite sa softvérové ​​vstupné zariadenia nie vždy dobre hrajú s každým programom.

Ďalej

Clownfish vám naopak umožňuje meniť hlas v celom systéme. Po inštalácii a nastavení sú všetky zvukové vstupy smerované cez Clownfish a až potom sú odoslané do vašich programov. Windows to nevidia ako samostatné zariadenie, čo výrazne uľahčuje nastavenie. Pretože je globálny, stačí nastaviť Clownfish raz a bude fungovať so všetkým softvérom. Clownfish má však v porovnaní s Voicemodom obmedzenejšiu knižnicu hlasových možností. Je to úplne bezplatný nástroj, takže neexistujú žiadne obmedzenia slobodného hlasovania, aké máte vy v aplikácii Voicemod.



AV Voice Changer je skutočne solídny nástroj a v skutočnosti vám poskytuje komplexnejšiu kontrolu nad moduláciou hlasu ako Clownfish alebo Voicemod. Cena 99,99 USD je však zameraná priamo na profesionálov. Nie pre hráčov, ktorí chcú v podstate zmeniť svoj hlas na chate.



Skôr ako začneme

Pred konfiguráciou Clownfish pre Discord, Skype alebo hry ako Fortnite musíte mať po ruke niekoľko vecí. Pozitívne je, že Clownfish funguje na systémovej úrovni. Musíte iba nainštalovať a nastaviť, aby fungoval všetko aplikácie, ktoré v podstate používajú váš mikrofón. Tu je všetko, čo chlapci budete potrebovať:

 • Počítač s 32-bitovou alebo 64-bitovou inštaláciou systému Windows so systémom Windows Vista alebo novším
 • Buď USB alebo 3,5 mm mikrofón, ktorý je pripojený k počítaču
 • Kópiu Clownfish, ktorú si môžete, chlapci, stiahnuť z odkazu, ktorý sme uviedli nižšie

Kroky

 • Budete si musieť stiahnuť a nainštalovať program Clownfish. A vy tu môžete získať Clownfish pre Windows. Ak používate 64-bitový Windows, musíte si zaobstarať 64-bitovú verziu. V opačnom prípade získate 32-bitovú verziu. Potom postupujte podľa štandardných inštalačných postupov.

Ak chcete zistiť, či používate 32-bitovú alebo 64-bitovú verziu systému Windows 10. Stlačením tlačidla Windows otvorte aplikáciu Nastavenia, vyhľadajte „Nastavenia“ a stlačte kláves Enter. Potom prejdite na Systém> Informácie. Teraz na pravej strane stačí vyhľadať položku Typ systému. Potom vám ukáže 32-bitový alebo 64-bitový operačný systém.

 • Keď inštalujete Clownfish, stačí spustiť aplikáciu a tá sa potom zobrazí na systémovej lište. Pozrime sa, ako môžete nastaviť Clownfish na zmenu hlasu vo Fortnite, Skype, Discord a mnohých ďalších aplikáciách
 • Pravým tlačidlom myši klepnite na ikonu na systémovej lište Clownfish a potom klepnite na možnosť Nastavenie.

Potom

Odtiaľto chcete skutočne klepnúť na inštaláciu vedľa svojho zoznamu mikrofónov. Mal by sa zobraziť ako mikrofón. Výberom inštalácie teraz nakonfigurujete Clownfish tak, aby fungoval spolu s mikrofónom.

Ako používať Clownfish

  • Ak sa zobrazuje viac zvukových zariadení, mali by ste najskôr nakonfigurovať aktívny mikrofón. Ak to chcete urobiť, pred klepnutím na inštaláciu vyššie vykonajte nasledujúce kroky.
  • Teraz zadajte ovládací panel pri spustení vyhľadávania a klepnite na neho
  • Klepnite na Hardvér a zvuk
  • Potom kliknite na Zvuk
  • Klepnite tiež na kartu Nahrávanie
  • Kliknite pravým tlačidlom myši na mikrofón a klepnite na možnosť Nastaviť ako predvolené zariadenie. Ak je to už predvolené zariadenie, bude to uvedené nižšie. A ak sa v ňom uvádza predvolené komunikačné zariadenie, musíte ho tiež kliknúť pravým tlačidlom myši a nastaviť ho ako predvolené zariadenie.
 • Teraz ste pripravení nainštalovať Clownfish.

Ďalej

Keď ste nakonfigurovali mikrofón Clownfish. Potom stačí opäť kliknúť pravým tlačidlom myši na ikonu systémovej lišty Clownfish. Teraz klepnite na počuť mikrofón. Takto budete v podstate počuť, čo robí menič hlasu.

 • Pravým tlačidlom kliknite na ikonu na systémovej lište a potom kliknite na Nastaviť menič hlasu. Môže to mať vedľa seba modré začiarknutie, toto je však iba dizajnová chyba.

Klepnite na ňu a zobrazí sa vám ponuka meniča hlasu Clownfish. Môžete tiež zvoliť ktorýkoľvek z efektov a zapnúť ich. Ak chcete kombinovať efekty, klepnite na zobrazenú ikonu Clownfish a potom na šípku doprava vedľa nej. Môžete zvoliť efekty, ktoré chcete zmiešať. Môžete tiež použiť rozhranie na doladenie svojich predvolieb, pokiaľ ide o výšku tónu a citlivosť mikrofónu.

najlepší spôsob sledovania NFL na Kodi
 • No, to je všetko. Pretože sa Clownfish inštaluje ako celosystémový nástroj, všetky aplikácie využívajúce váš mikrofón sa budú spoliehať na vstup Clownfish. V aplikáciách, ako je Discord, nemusíte robiť nič zvláštne. Ak kontrolujete vstupné zariadenia, potom sa váš mikrofón s podporou Clownfish zobrazí ako predvolený, ako je vidieť aj nižšie.

Ako používať Clownfish

Ak ho chcete vypnúť, jednoducho klepnite pravým tlačidlom myši na ikonu na paneli a potom klepnite na Vypnúť.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako môžem vyriešiť chybu VPN 720 - návod