Kompletná recenzia na anténu LiveWave

Čo vieš o anténe LiveWave? Spotrebitelia po zvýšení vysokorýchlostného pokrytia internetom prerezávajú ľavý a pravý kábel. Je prepojený so službami OTT, ako sú napríklad Hulu, Disney +, Netflix.Niektoré z nich prechádzajú na vnútorné televízne antény. Niektorí z nich sa však rozhodnú pre aktualizáciu vonkajších televíznych antén, aby mohli sledovať bezplatné správy, filmy, bezplatné miestne kanály a zoznam kanálov HD.Antény pre vnútornú televíziu sú populárnymi a najnovšími hláškami v tejto technológii. Ak chcete nahradiť schému vnútorných antén, hybridné antény s názvom LiveWave.Hlavným USP ponúkaným službou LiveWave je to, že zákazníci, ktorí nepotrebujú veľkú anténu na pripojenie v podkroví alebo vo vnútri miestnosti. Tvrdia tiež, že vďaka bezplatnému televíznemu kanálu sa dá pozerať bez problémov.Výhody Nevýhody
Veľmi jednoduchá inštalácia Najhorší zákaznícky servis
Nie je potrebné pripevnenie antény Vysoko závislé od zdravého príjmu
Nemá vplyv na zmenu počasia Konkurenti ponúkajúci mnoho kanálov

LiveWave anténa

Anténa LiveWave HDTV je vylepšením druhej generácie v technológii televíznych antén. Antény však nechcú, aby bola zvlášť umiestnená fyzická anténa, ktorá by sa mala montovať vo vnútri alebo vonku.Malá zabudovaná anténa v tvare pohára je pripojená k elektrickej zásuvke. Obsahuje tiež veľa receptorov a kondenzátorov, ktoré sťahujú signály z všetkých oblastí. Závisí to však od dostupnosti signálov.

Working Of LiveWave

Podľa spoločnosti závisí anténa LiveWave na izolácii a vedení domu, aby sa vydával za signálny receptor pre voľné kanály.Váš dom sa zmení na obrovskú anténu na príjem signálu, ktorá prijíma signály z vysielacích staníc vysielaných zadarmo na HD kanály.Spoločnosť tiež uviedla, že zástrčka receptora, ktorá mení elektrické vedenie okolo domu na obrovský signálny receptor, sa odporúča opatrne.

Nielen to, ale aj spoločnosť tvrdí, že na sledovanie bezplatných kanálov HD už nepotrebujete televíznu anténu. Zabudovaný anténny receptor však funguje dokonale v súdržnosti spolu s káblami domu, aby zachytil signály z celej oblasti.

Funguje to alebo nie?

Zdá sa, že anténa funguje pre malú skupinu ľudí. Na druhej strane je obrovské množstvo zákazníkov, ktorí nie sú spokojní a chcú urobiť všetko pre to, aby im vrátili peniaze.

Zdá sa, že anténa funguje vo vidieckych oblastiach s najmenším vonkajším skreslením od iných bezdrôtových zariadení a zariadení.

ako zabiť všetky netopiere v minecraft

Zoznámte sa s niektorými z ich recenzií LiveWave od zákazníkov:

Zákazník č

Zákaznícky servis je hrozný a jeho odpoveď trvá veľa dní.

Aby anténa fungovala, musel som pridať ďalšie zosilňovače alebo antény. Zahŕňal tiež účet. Neviedlo to však k nijakému extrémnemu zlepšeniu.

Neustále im volať po objednaní získať anténu, ale zákaznícky servis povedal, že je vypredané. Prečo by mali prijímať príkazy, ak ich nemôžu ctiť?

Zákazník č. 2

Objednal som si 2 antény do domu. Žiadna z nich nevyzerá, že by fungovala. Zavolal som im a sľúbili mi, že mi pošlú ďalšie dve antény s 50% zľavou.

Prečo budem chcieť viac antén a doplatiť si za ne, keď pôvodné ani nemôžu fungovať. Moja domáca televízna anténa funguje oveľa lepšie ako tento kus odpadu.

Toto sú súčasné alebo posledné recenzie antény LiveWave plné sťažností. Teraz je na vás, aby ste sa rozhodli, či táto anténa funguje alebo je súčasťou populárneho anténneho podvodu LiveWave, ktorý obieha celý internet.

Ako používať anténu LiveWave?

Predpoklad - rýchle nastavenie

Krok 1:

Najskôr koniec zapojte pomocou konektora ANT / IN koaxiálneho kábla. Pripojte priamo k televízoru.

Krok 2:

Pripojte však posledný koniec rovnakého koaxiálneho kábla k prijímaču, ktorý je súčasťou balenia.

Krok 3:

Teraz zapojte prijímač do rozvádzača na stene.

Pretože spoločnosť naznačuje, že je odolný proti nárazom, odporúčam vám pri zaobchádzaní so sieťovou zásuvkou dodržiavať dôležité preventívne opatrenia.

Vyhľadávajú sa kanály

Tu prichádza najjednoduchšia časť. Vďaka tejto technike, ktorá funguje dobre pre väčšinu televíznych modelov, môžete okamžite začať vyhľadávať kanály.

Krok 1:

Zamierte na svoje diaľkové ovládanie a stlačte tlačidlo SOURCE

Krok 2:

Vyberte TV z ponuky zdrojov na TV.

Krok 3:

Prejdite do ponuky Nastavenie kanála a odtiaľ vyberte možnosť Anténa alebo AIR. Tradičné verzie televízora by mali možnosť AIR a naopak.

Krok 4:

Urobte to nevyhnutné zahájením operácie skenovania kanálov

Mal by začať zobrazovať zoznam bezplatných kanálov HD, ktoré sa vysielajú v okolí vašej polohy alebo v dosahu príjmu.

reklamy netflix medzi epizódami

Dostupnosť kanálov v LiveWave

Digitálny HDTV prijímač s anténou LiveWave však sťahuje signály z najbližších kanálov alebo vysielacích veží ďaleko.

Niektoré kanály, ktoré všetci sledujeme na LiveWave, sú nasledujúce:

 • HSN
 • ABC
 • ión
 • CBS
 • NBC
 • CW
 • PBS
 • FOX
 • TELEMUNDO
 • UNIVÍZIA
 • ESPN
 • FOX BUSINESS
 • Desaťročia
 • STÁVKA
 • BOUNCE
 • FXM
 • MeTv

Porovnanie - anténa LiveWave vs iné antény

Na papieri anténa LiveWave hovorí, že je vynikajúcou voľbou pre iné moderné, tiež zajačie antény. Anténa sa ale koná v porovnaní s niektorými inými televíznymi anténami v cenovom segmente.

zte zmax trvalý koreň

Podľa niektorých hodnotení zákazníkov anténa nedokáže doručiť sľúbené kanály v niektorých mestách.

Anténa LiveWave sa snaží pritiahnuť niektoré kanály v regiónoch bez prekážok, ideálne vo vidieckych oblastiach. Prípadne si konkurenti počínajú oveľa lepšie, keď poskytujú bezplatné kanály HD so zosilňovačmi alebo bez nich.

LiveWave Anténa CSR:

Existuje veľa prvotných a podvodných webových stránok, ktoré fungujú ako oficiálna webová stránka antény LiveWave. Vyžaduje sa určité množstvo Google-ing, aby ste sa dostali k tomu, čo sa javí ako oficiálna web stránka LiveWave, silnými súčasnými organizáciami.

Zasiahol som ich neškodným e-mailom zaujímavým o ​​produkte. Na e-mail však po týždni prišla odpoveď. Spoločnosť CSR tiež posiela automatický potvrdzovací e-mail o prijatí e-mailu.

Taktiež doručí správu, že spoločnosť text dostala, a neskôr ju vráti späť. Zdá sa však, že to tak nie je.

Potom im napíšem SMS na ich FB stránku, ktorá vyzerá byť na ich oficiálnom sociálnom účte. Na moje veľké sklamanie mi tam tiež nemôžu odpovedať. Okrem automatickej odpovede na môj text.

SZP je nepochybne chrbticou pre budovanie dôvery zákazníkov. Chce byť aktívny a aktívny pri riešení problémov a ťažkostí zákazníkov. Rovnako ako apatický druh zákazníckeho servisu by sa o produkte rozšíril strašným slovom.

Ceny

Cena antény je 39,95 dolárov za kus, s ďalšími poplatkami za prepravu. Kúpa páru by teraz stála 73,75 dolárov.

Ponúkajú tiež záručný plán, ktorý stojí 10 dolárov. Jedná sa o 1-ročnú záruku s 30-dennou zárukou vrátenia peňazí. Plán rozšírenia však ponúka aj krytie doživotnej záruky.

Ak hľadáte, tak nájdete liveWave anténa na Amazone . Stačí zadať objednávku pomocou ich oficiálnych webových stránok.

Záver:

Pretože spoločnosť stojaca za zjavne budúcou generáciou televíznej antény zaostáva za svojimi správami alebo tvrdeniami. Aj keď je anténa zakúpená pri výraznom zľavovom predaji, je tu určitý priestor.

Anténa by bola najlepšia pre regióny s obmedzenými prekážkami, ako sú výškové hory, budovy a okolie, na zhromažďovanie bezplatných kanálov na sledovanie.

Ak chcete pridať niečo o anténe LiveWave, môžete to urobiť v sekcii komentárov. Našli ste inú alternatívu, ktorej sa v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Nezabudnite sa s nami tiež podeliť o svoje myšlienky!

Prečítajte si tiež: