Ako zmeniť iPhone IMEI bez útek z väzenia

zmeniť iphone imei bez útek z väzenia

bitlocker nemohol byť povolený Windows 10

Číslo IMEI každého mobilného zariadenia je jeho identita. S cieľom rozpoznať túto sieť v celulárnej sieti a túto identitu je predvolene nastavený aj výrobcom daného zariadenia. Toto číslo IMEI nemôžete zmeniť, pretože bolo zistené aj v celulárnej sieti. Môžete to však na svojom zariadení dočasne zmeniť aj vy. A to v skutočnosti predstiera vašu identitu zariadenia a vy ho môžete použiť skutočne super spôsobom, ako predstierať niektoré dobíjacie aplikácie, aby ste získali bonus. Takže, teraz si pozrite kompletného sprievodcu, ktorý je popísaný nižšie, aby ste mohli prejsť meniacim sa číslom IMEI v iPhone . V tomto článku si povieme, ako zmeniť iPhone IMEI bez útek z väzenia. Poďme začať!Aké je číslo IMEI?

Medzinárodná identita mobilného zariadenia (IMEI) je v podstate jedinečná, povinná 15-miestna séria. Ten dostane každý výrobca mobilných telefónov kvôli svojej jedinečnej identifikácii.Kde nájdete číslo IMEI na zariadeniach iPhone?

Na zistenie čísla IMEI zariadenia iPhone sú väčšinou 3 spôsoby: • Číslo IMEI pre zariadenie je väčšinou známe spolu s kódom * # 06 #.
  • Na klávesnici zariadenia musíte napísať * # 06 #.
  • Potom klepnite na volacie tlačidlo prístroja. Teraz sa na obrazovke objaví aj 15-ciferná séria. Toto je skutočne číslo IMEI vášho zariadenia.
 • Môžete tiež nájsť číslo IMEI vášho zariadenia na krabici zariadenia.
 • Ďalším skutočne ľahkým spôsobom, ako nájsť číslo IMEI v zariadení iPhone, je. Prejdite do časti Nastavenia-> Všeobecné-> Informácie a vyhľadajte číslo IMEI vášho zariadenia.

Veci, ktoré by ste si mali pamätať pred zmenou IMEI pre iPhone

Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti skôr, ako začnete s procesom zmeny čísla IMEI na iPhone bez útek z väzenia. • IPhone by sa mal už odomknúť alebo aktivovať. Môžete si prečítať sprievodcu s cieľom aktivovať iPhone.
 • Ak zmeníte číslo IMEI zariadenia, jeho záruka bude skutočne zničená. Ak skončila záručná doba, môžete tiež voľne zmeniť číslo IMEI.
 • Rovnako je nezákonná zmena čísla IMEI ukradnutého telefónu. Môžete sa tiež chytiť.

Dúfam, že ste si prečítali všetky vyššie uvedené body a tiež im vyhovujete. Poďme teda na krok za krokom, aby sme zmenili aj číslo IMEI iPhonu.

avast používa veľa disku

Ako zmeniť iPhone IMEI bez útek z väzenia

Nižšie je uvedený podrobný sprievodca, ktorý umožňuje zmeniť počet IMEI telefónov iPhone. Musíte starostlivo dodržať všetky kroky a môžete tiež ľahko zmeniť číslo IMEI iPhone. • Najskôr musíte poznať skutočnú adresu IMEI vášho ios zariadenia. A že sa môžete dostať vytočením čísla * # 06 # toto v podstate zobrazí vaše súčasné číslo IMEI.
 • Teraz musíte, chlapci útek z väzenia vaše zariadenie.
 • Po útek z väzenia vaše zariadenie potom musíte stiahnuť nástroj pre PC. Umožní vám to zmeniť číslo IMEI vášho zariadenia, ktoré je Ziphone vlastne. Teraz z odkazu na stiahnutie a tiež rozbaľte priečinok balíček.
 • Potom stačí telefón spustiť v režime obnovenia. Klepnite na ikonu Spať / Prebudiť sa a Vypínač a potom podržte, kým nebude viditeľné logo Apple. Uvoľnite Tlačidlo Spánok alebo Prebudenie a na obrazovke sa zobrazí logo iTunes spolu s káblom. Potom pripojte iPhone do Pc aj v tomto režime.
 • Teraz v priečinok extrahovaných súborov počítača so systémom Windows stlačte Posun tlačidlo na klávesnici. Potom kliknite pravým tlačidlom myši na prázdne miesto a klepnite na ikonu Tu spustite príkazový riadok .
 • Potom stačí zadať znak ZiPhone v príkazovom riadku.
 • Teraz tam musíte vstúpiť ziphone -u -i a123456789012345 (Nahraďte 123456789012345 spolu s požadovaným číslom IMEI).

zmeniť iphone imei bez útek z väzeniaTeraz to bude trvať viac ako 2 - 3 minúty a potom, čo sa zariadenie reštartuje tiež. To je všetko! ste hotoví, teraz sa zmení číslo IMEI vášho zariadenia a vy budete mať na svojom zariadení novú adresu IMEI. To môžete skontrolovať vytočením čísla * # 06 # tiež.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči táto zmena článku IMEI pre iPhone bez útek z väzenia a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako môžem zrkadliť Mac na Firestick - najlepšie aplikácie

ako nájsť koncepty na twitteri