Koncepty na Twitteri - Kde nájdeme koncepty na Twitteri?

Twitter je najväčší systém mikroblogovania a sociálnych sietí na svete. Umožňuje vám odosielať a prijímať krátke príspevky s názvom tweety . Tweety môžu mať až 140 znakov a môžu obsahovať odkazy na príslušné webové stránky a zdroje. Ak však príspevok pri viazaní opustíte, prejde do konceptu twitteru. Veľa z vás sa pýta kde sú moje koncepty na Twitteri ? V tomto článku sa dozviete, ako nájsť koncept príspevku na twitteri.Koncepty na TwitteriTwitter používatelia sledujú ostatných používateľov. Ak niekoho sledujete, na twitterovej „časovej osi“ sa vám zobrazia jeho tweety. Môžete sa tiež rozhodnúť sledovať ľudí a organizácie s podobnými akademickými a osobnými záujmami ako vy.Môžete si vytvoriť svoje vlastné tweety alebo môžete prepísať tweety s informáciami, ktoré už tweetli iní. Retweetovanie znamená, že informácie je možné zdieľať rýchlo a efektívne s veľkým počtom ľudí.Ak ste tweet uložili ako koncept a potom ho už nemôžete nájsť, nebojte sa. Existuje naozaj jednoduchý spôsob, ako ich získať späť a upraviť alebo zverejniť. Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo a napísať nový tweet v pravom dolnom rohu a potom skontrolovať v hornej časti.Koncepty na Twitteri

kód chyby systému Windows 0x803f7001

Áno, vedľa tlačidla Tweet sa vám v aplikácii twitter zobrazí možnosť Koncepty. Upozorňujeme, že táto možnosť existuje, iba ak máte skutočne uložené koncepty. Ak tak neurobíte, nezobrazí sa.Poznámka:

Koncepty nepodporujú verziu twitteru pre stolný alebo mobilný prehliadač. Koncepty môžete používať iba v aplikácii twitter.Žiadne príspevky v konceptoch:

Ak ste neuložili príspevok do svojich konceptov twitter. Potom nikdy nenájdete svoj nedokončený príspevok v sekcii konceptov twitteru. Nezabudnite preto príspevok uložiť skôr, ako ho necháte neúplný. Ak chcete súbory uložiť ako koncepty na twitteri, kliknite na ikonu tlačidlo zrušiť v hornej časti poľa na písanie správy. Potom kliknite na uložiť koncept.

Odstrániť koncepty z Twitteru:

Chcete odstrániť koncept príspevku? Ak chcete odstrániť koncept príspevku z Twitteru. Kliknite na tlačidlo koncept v hornej časti poľa na napísanie správy a vyberte príspevok, ktorý chcete odstrániť. Potom kliknite na tlačidlo Zrušiť a vyberte príkaz Odstrániť.

Tip:

Ak chcete tweety uložiť ako koncepty na twitter, najskôr ich napíšte. Potom kliknite na tlačidlo Zrušiť vľavo hore a vyberte možnosť Uložiť ako koncept.

Dúfam, že teraz viete, odkiaľ nájdeme naše uložené koncepty twitteru. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť. Pekný deň!

Pozri tiež: Uvoľňovanie položiek v aplikácii Roblox: Tu je postup?