Ako získať Destiny 2 Falling Guillotine God Roll

Padajúci gilotinový boží hod

Falling Guillotine je vlastne meč, ktorý bol predstavený pri premiére Season of Arrivals pre hráčsku komunitu v r. Osud 2 . Vzhľadom na to, ako dobre bol meč skutočne prijatý, stal sa tiež obrovským favoritom medzi hráčmi Destiny 2. V tomto článku si povieme o tom, ako dostať Destiny 2 Falling Guillotine God Roll. Poďme začať!Pre hráčov to bola skutočne dobrá zbraň, aby mohli používať hru. A bola to vlastne reminiscencia meča ‘Dark Drinker‘ z Destiny 1. Hráči sezóny Destiny 2 oceňujú Falling Guillotine aj za to, aký silný je v skutočnosti. A ako dobre sa hodí k úlohe správnej PVE zbrane v hre, hlavne pri súbojoch s bossmi.ako navrhnúť priateľov na

V Destiny 2 Beyond Light je Falling Guillotine v podstate legendárny meč, a to právom. Dodáva sa tiež vopred vybavený spolu s rámom Vortex. To vám umožňuje zahájiť superškodlivý útok spinom. Je to ideálne riešenie na priame zničenie vašich nepriateľov a obídenie tiež elementárnych štítov.Ako získať Destiny 2 Falling Guillotine God Roll

Takže spôsob, akým vy chlapci chodíte pri získavaní Padajúcej gilotíny, sa ľahšie povie, ako urobí. Predtým, ako budete pripravení na získanie meča, budete musieť chvíľu mlieť a farmárčiť. Okrem toho je dôležité si uvedomiť, že v predplatnom sezóny by ste mali byť minimálne na úrovni 30. Pretože to je dôležité, aby tieto kroky fungovali.Vy budete musieť dostať do rúk slušný záťah Umbral Engrams, ktoré sú kľúčom k procesu skutočného získania padajúceho gilotínového meča. Chlapci, dostanete tieto Engramy, keď bežne robíte aktivity. Navrhujeme však, aby ste ich pestovali osobitne, aby ste mali skutočne dosť na ďalšie kroky.

Vo svojom Prismatic Recaster musíte zvoliť „Umbral Focusing“, čo je v podstate proces. To vám umožní zmeniť všetky Umbral Engramy, ktoré si môžete dovoliť minúť, na konkrétny druh, ktorý budete neskôr potrebovať.Ďalej

Keď sa nachádzate v kréme na opaľovanie zameranom na mozog, stačí zvoliť a zvoliť „Umbral Engram“ zameraný na pyramídu. Popis by si mal prečítať Focused Umbral Engram, ktorý obsahuje zbraň z tmy . Takto sa vlastne sústreďte na čo najväčší počet mozgových Engramov.Potom už len použite Umbral Dekodér a tiež sa snažte, kým za vás neklesne meč Falling Guillotine. Má vlastne náhodnú šancu na spadnutie, preto sme skôr zdôraznili, aké dôležité je to pre vás. Aby bolo možné slušne nahromadiť Umbral Engrams, aby ste ich mohli sústrediť a používať.

Padajúci gilotinový boží hod

Je to, akoby sme povedali, že meč Falling Guillotine je dodávaný s predvoleným rámom Vortex. Budete na to musieť použiť určité výbery God Roll, aby ste to mohli chlapci vylepšiť do krásy ničiacej šéfov, aká v skutočnosti je.

So zameraním na PVE, prvý výber God Roll, ktorý by ste mali dostať, je vlastne ‚Honed Edge‘ v prvom stĺpci. Teraz môžete získať aj „Tempered Edge“. Navrhujeme však Honed Edge, pretože je lepší pri zlepšovaní celkového poškodenia meča.

V druhom stĺpci je výber God Roll, ktorý by ste mali dostať ako ďalší, v podstate „Swordmaster’s Guard“. V skutočnosti to zvýši čas, ktorý môžete chlapom nabiť, a to bude mať negatívny vplyv na vašu obranu. Toto sa dá skutočne zvládnuť, takže to nie je tak veľká dohoda.

Ďalej

Pokiaľ ide o výhody, navrhujeme vám, aby ste dostali výhodu „Relentless Strikes“, ktorá vám zaistí viac munície, keď dopadnete 3 ľahké útoky. A za druhé môžete získať buď Surround, alebo Whirlwind, pretože obe ladia spolu s poškodením a budovaním vášho meča.

Ak však chcete v Destiny 2 použiť meče pre Crucible (PvP), mali by ste sa tiež pozrieť buď na meč Temptation’s Hook, alebo tiež na Black Talon. Tie v podstate dopadnú lepšie v PvP zápasoch, pretože do vášho arzenálu pridajú útok na diaľku.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

wifi analyzátor windows 8.1

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepšia prispôsobená ROM pre Motorola Moto X Pure - recenzia