Ako blokovať subreddity: Používateľská príručka

Blokovať subreddity: Reddit, tiež známy ako titulná stránka internetu. Je to jedna z najväčších a najbežnejšie stránok v interwebs. Rovnako ako všetky ostatné stránky s obsahom generovaným používateľmi, má aj tento svoj spravodlivý podiel na obsahu, ktorý nie je vhodný.Toto je spôsob, ako sa zvykne bývať ...

V predchádzajúcich dňoch, keď sa Reddit úplne zmenil, môžu používatelia filtrovať svoje kanály veľmi ľahko. Blokovanie konkrétnych subredditov bolo hračkou, výber bol k dispozícii na stránke r / all. Musíte získať obťažujúci subreddit zo svojho informačného kanála, do ktorého ste zadali jeho názov do vyhľadávacieho poľa s názvom subreddit označeného ako filter, klepnúť na ikonu + - a hotovo.Blokovať subreddityV roku 2018, po 12 mesiacoch vývoja a testovania, Reddit redizajnoval stránku. Bol to prvý hlavný vizuál, ktorý udržal stránku za viac ako desať rokov. S najnovším dizajnom prišla hladká grafika a niektoré ďalšie zmeny. Stránka r / all stratila vyhľadávacie pole subreddit filtra.Reddit dnes

Počas písania je predvoleným zobrazením Reddit nové. Sentimentálni používatelia však môžu prepnúť späť na staré zobrazenie, ktoré bolo presunuté do https://old.reddit.com . Ak si chcete zaregistrovať účet na novom webe, budete ho môcť použiť aj na starom webe.Pred redizajnom stojí stará stránka, ktorá obsahuje vyhľadávacie pole filtra subreddit na stránke r / all. Môžete to tiež otestovať a zadať názov subredditu, ktorý chcete vylúčiť zo svojho informačného kanála. Zmizne z vášho starého informačného kanála Reddit. Subreddit blokovaný na starom webe však nemožno blokovať na novom.

Preto by sa mohlo zdať, že používatelia nového webu Reddit zostávajú bezmocní voči subredditom, ktoré vo svojich informačných kanáloch nechcú. To však nie je tak celkom pravda. Pozrime sa, ako môžete vylúčiť nechcené komunity z vášho informačného kanála r / all.Ako zablokovať Subreddit

S vyhľadávacím poľom filtra subreddit nemôže bežný používateľ urobiť nič pre vylúčenie nežiaduceho obsahu, ktorý bol komunitou schválený. Platí to pre verziu webu pre stolné počítače a pre natívne mobilné aplikácie.blokovať subreddit

Ak nechcete používať aplikácie a rozšírenia tretích strán. Môžu prejsť na Reddit Premium. Prémiová verzia webu alebo aplikácie vám v závislosti na platforme, ktorú používate, umožní blokovať subreddity z informačného kanála r / all.

poznámka 5 šprint koreň

Ako upgradovať prémiové členstvo:

Krok 1:

Ak chcete upgradovať na prémiové členstvo;

Krok 2:

Klepnite na malý trojuholník smerujúci nadol vedľa vášho avatara.

Krok 3:

Potom klepnite na možnosť Nastavenia používateľa.

Krok 4:

Ďalej kliknite na kartu Reddit Premium a klepnite na odkaz Získať Premium.

Krok 5:

Kliknite na tlačidlo Získať Reddit Premium na nasledujúcej stránke a vyberte svoju možnosť platby.

Po dokončení aktualizácie prejdite na stránku r / all a začnite kritizovať kladivo s blokmi. Proces je úplne rovnaký ako v starej verzii Redditu.

Natívne mobilné aplikácie:

Keď zablokujete konkrétne subreddity, používatelia mobilných zariadení nemajú šťastie, rovnako ako ich súdruhovia pre počítače a notebooky. Na výber nie je možné použiť blokové kladivo Android alebo ios verzia aplikácie Reddit.

Ak chcete vykonať upgrade prostredníctvom mobilu, nainštalujte si aplikáciu Reddit. Po nainštalovaní spustite aplikáciu z domovskej obrazovky zariadenia. Kliknite na svojho avatara a potom na kartu Reddit Premium. Potom kliknite na tlačidlo Získať prémie a postupujte podľa pokynov.

Okrem možnosti blokovania subredditov vám prémiové členstvo umožní nákup Reddit Gold. Reddit vám konečne prestane zobrazovať reklamy.

Riešenie tretej strany:

Ak chcete získať späť všetok informačný kanál, ale ste ochotní zaplatiť Redditu svoje ťažko zarobené peniaze. Môžete použiť jedno z niekoľkých rozšírení prehľadávača. Páči sa nám Reddit Enhancement Suite . Aplikácia je k dispozícii pre Microsoft Edge, Chrome Mozilla Firefox, Opera a Safari.

subreddits

Na účely nášho sprievodcu sme použili verziu prehliadača Google Chrome. Stiahnite a nainštalujte si rozšírenie. Teraz sa pozrime, ako skryť problémový subreddit z vášho informačného kanála r / all.

 • Najskôr otvorte prehliadač.
 • Potom navštívte https://www.reddit.com .
 • Klepnite na tlačidlo rozšírenia RES. Zobrazí sa rozbaľovacia ponuka.
 • Klepnite na Možnosti. V závislosti od verzie sa môže zobraziť ikona ozubeného kolieska. Klepnite na ňu.
 • Otvorí sa stránka Reddit Enhancement Suite. Klepnite na kartu filter Reddit v ponuke na ľavej strane.
 • Zapnite možnosť filterReddit (filterReddit).
 • Ďalej posuňte zobrazenie nadol do sekcie Subreddits.
 • Začiarknite políčko + pridať filter v ľavom dolnom rohu poľa.
 • Potom zadajte subreddit, už by ste ich nechceli vidieť.
 • Ak chcete blokovať ďalšie subreddity, opakujte kroky 8 a 9.
 • Po dokončení posuňte zobrazenie nahor a klepnite na tlačidlo Uložiť možnosti.

Drž svoju pozíciu

S novým usporiadaním a dizajnom sa Reddit rozhodol uplatniť nárok na zdroj r / all. Používatelia, ktorí nie sú ochotní prijať všetko, čo sa v informačnom kanáli zobrazuje, si však môžu znova vyžiadať nezávislosť od algoritmu Reddit. Medzi dostupné možnosti patrí platba za prémiové členstvo a inštalácia aplikácií tretích strán.

aktualizácia moto xt1575 nugát

Záver:

Aké sú vaše skúsenosti s nepríjemným obsahom na Reddite? Povedzte nám viac v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: