Uvoľňovanie položiek v aplikácii Roblox: Tu je postup?

Položky umiestnené v aplikácii Roblox: Roblox je rozsiahla online hra, ktorá je navrhnutá ako bezpečné miesto pre deti na hranie, tvorbu a vyjadrovanie. Je to obrovský ekosystém vytvorený pre hráčov a vy ste na to, aby ste v ňom mohli pokračovať. Hráči Robloxu si tiež vytvorili svoje vlastné svety, minihry, vlastné predmety a rôzne druhy vecí. Ako hra s množstvom predmetov je správa inventára kľúčová. Táto príručka vás oboznámi s tým, ako vypúšťať alebo obchodovať s položkami v aplikácii Roblox.Pri použití väčšiny hier máte obmedzený priestor v inventári a správa všetkých vašich vecí môže byť dosť nepríjemná. Nie celkom podľa štandardov Skyrim, ale dosť zásadný na to, aby ste každú chvíľu vykonali malé upratovanie, správu hry uľahčuje. Schopnosť analyzovať váš inventár na webovej stránke Roblox dodáva mimoriadne pohodlie, ale nie veľa.otočiť text

Inventár má v skutočnosti o Robloxa veľký záujem. Od kontroly toho, čo majú ostatní hráči v sebe, až po výber náhodných vecí, ktoré ľudia nechávajú ležať. Je to tiež malý, ale neprehľadný aspekt hry.ZÁSOBY SÚBORU V ROBLOXE

Obľúbeným koníčkom niektorých hráčov by bolo sledovať vývojárov alebo iných hráčov v Roblox a analyzovať ich inventár. Tiež vám poskytne predstavu o tom, aké položky by mohli do hry prísť, alebo len uspokojiť napätie. Ak ste nádejným návrhárom odevov, hľadanie informácií o inventári ľudí bolo úžasným spôsobom, ako získať inšpiráciu.Tiež to bolo prekvapivo populárne hobby, ak sú fóra Roblox k dispozícii. Všetko sa však zastavilo, keď pridali zabezpečenie inventára ako nastavenie. Prístup ste dosiahli v rámci obvyklých nastavení ochrany osobných údajov v serveri Roblox. Môžete tiež ovládať, kto čo vo vašom inventári uvidí. Je to malá zmena, ktorá však zastavila inventarizáciu cestovného ruchu.Ak chcete, aby bol váš inventár v Robloxe súkromný, prihláste sa do svojho účtu a vyberte ozubenú ponuku. Vyberte možnosť Nastavenia a zabezpečenie a nastavte svoj inventár na požadované nastavenie.

NAVIGÁCIA VAŠEJ ZÁSOBY ONLINE V ROBLOXE

Výber inventára v hre je celkom dobrý, ale akonáhle ho začnete napĺňať, bude web správnym smerom. Ako napríklad prispôsobenie svojej postavy alebo návrh oblečenia. Je to web, ktorý ponúka najjednoduchší spôsob správy určitých herných funkcií. Nie je to ideálne, ale ani lámanie hier.Krok 1:

Prejdite na web Roblox a prihláste sa.Krok 2:

Vyberte ikonu ponuky v ľavom hornom rohu a potom vyberte Inventár.

Krok 3:

Pomocou ponuky vľavo vyberte kategórie položiek a odtiaľ prechádzajte.

Ak nevidíte hľadanú položku, v dolnej časti každej stránky je selektor stránok. Ak váš inventár zahŕňa rôzne stránky, použite ho na jeho vyhľadanie.

reddit blok subreddit zo všetkých

DROPOVACIE POLOŽKY V ROBLOXE

Ľudia niekedy nechávajú veci ležať v Robloxe. V závislosti na vašom serveri, dennej dobe a populácii, určite uvidíte náhodné položky, ktoré tam len tak sedia a žobrú o výber. Ak niekto niečo odhodil a už nie je nablízku, tieto položky sú tiež férovou hrou.

Ak si chcete niečo zahodiť, môžete.

Vyberte položku vo svojom inventári a vyberte backspace. Toto zruší všetko okrem klobúkov, ktoré z nejakého dôvodu nechcete používať kláves ‘=’. To funguje dobre pre každú položku vo vašom inventári.

OBCHODOVANIE S POLOŽKAMI V ROBLOXE

Jedným z mnohých systémov v rámci Robloxu je obchodovanie. Keďže ste predplatiteľom klubu staviteľov, môžete obchodovať aj s predmetmi zo svojho inventára. Môžete tiež navrhovať a predávať položky, ale to je samostatné.

Obchodovanie je niečo ako proces nezúčastnený, keď navštívite profil hráča, s ktorým chcete obchodovať. Vyberte si položky a obchodujte s nimi. Neexistuje však žiadny herný míting ani barter a výmenná animácia. Všetko sa deje prostredníctvom inventára.

Krok 1:

Najskôr vyberte hráčsky profil osoby, s ktorou chcete obchodovať.

program chkdsk nemôže bežať, pretože ho používa iný proces

Krok 2:

Potom vyberte ikonu ponuky s tromi bodkami v ľavom hornom rohu ich stránky a vyberte možnosť Obchodovať s položkami.

Krok 3:

V zobrazenom vyskakovacom okne tiež vyberte položky, s ktorými chcete obchodovať.

Krok 4:

Ak pridávate hernú menu, pridajte Robuxa.

Krok 5:

Posledný zásah Odoslať.

Po pridaní položiek do obchodného okna môžete kurzorom prejsť nad každou z nich, aby ste videli štatistiku alebo ju pridať alebo odobrať z obchodu. Po stlačení tlačidla Odoslať sa druhému hráčovi odošle správa, aby daný obchod prijal alebo odmietol.

Obchodovanie je obrovskou súčasťou Robloxu a vyžaduje si trochu viac výskumu ako tento malý odsek.

Schopnosť obchodovať alebo púšťať položky v Roblox pomáha udržiavať váš inventár svieži a spravovateľný a je najlepším spôsobom, ako získať nový výstroj a zároveň sa zbaviť starého. Môže chvíľu trvať, kým sa s tým vyrovnáme, ale táto námaha za to stojí.

Záver:

Tu je postup, ako vypúšťať položky do Robloxu. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: