Ako povoliť prekrytie nesúladu v hrách

Svár sa okamžite stala najobľúbenejšou a najbežnejšie používanou chatovacou aplikáciou pre hranie na PC. A jeho prekrytie v hre je neuveriteľne zábavnou, sviežou a tiež užitočnou technikou. Tento nástroj umožňuje začleniť do hry hlasové a textové kanály Discord bez toho, aby ste museli odísť, čo vám pomôže predísť rušeniu. A potom sa zamerajte na hru. V tomto článku sa budeme rozprávať o tom, ako povoliť prekrytie nesúhlasu v hrách. Poďme začať!Ako povoliť prekrytie nesúladu

Ak chcete povoliť prekrytie hry Discord, otvorte ponuku Nastavenia klepnutím na ikonu ozubenia vedľa vášho mena. A avatar tiež v ľavom dolnom rohu okna.Najskôr je dôležité poznamenať, že musíte používať Aplikácia Discord aby sa povolilo prekrytie. Pretože táto možnosť nie je k dispozícii prostredníctvom webového prehliadača. Ak chcete povoliť prekrytie aplikácie Discord, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:ako nainštalovať gapps na cm13
  • Najskôr otvorte Nastavenia používateľa ponuka (ikona ozubeného kolieska v ľavom dolnom rohu obrazovky).
  • Pod Nastavenia aplikácie v časti klepnite na Prekrytie kartu a potom prepnite na Povoliť prekrytie v hre . Prekrytie môžete predvolene uzamknúť aj jednoduchým klepnutím Shift + ` na klávesnici.
  • Nakoniec kliknite na ikonu Herná aktivita karta povoliť alebo dokonca zakázať prekrytie pre konkrétne hry.

nesúlad prekrytie

Ako prispôsobiť prekrytie sváru

Nastavenia v tomto menu môžete tiež použiť na zmenu veľkosti avatarov zobrazených v prekrytí. Alebo zvoliť, kedy sa majú zobrazovať mená a používatelia.Posuňte zobrazenie nadol do dolnej časti ponuky Prekrytie a vyhľadajte pozíciu oznámenia. Klepnutím na jeden zo štyroch sivých rohov obrazovky nastavíte, kde sa má prekrytie zobrazovať. Potom klepnutím na ikonu spätného lomítka v strede vypnete upozornenia na prekrytie.Môžete tiež klepnúť na prepínač v dolnej časti ponuky a zobraziť tak textové upozornenia, ako aj obvyklé hlasové upozornenia.

twrp pre lg v10

Ak chcete povoliť alebo zakázať prekrytie hry Discord pre konkrétne hry, otvorte ponuku Nastavenia a vyberte kartu Herná aktivita. Klepnutím na ikonu monitora napravo od hry zapnete alebo vypnete prekrytie.nesúlad prekrytieTieto nastavenia môžete upraviť aj počas hry. Ponuku prekrytia v hre zobrazíte stlačením klávesov Shift + `(alebo pomocou vlastnej klávesovej skratky, ak ste ju nastavili) a klepnutím na ikonu ozubeného kolieska.

Ako pripnúť Windows, aby ste zabránili prekrytiu

Keď je vaša vrstva aktívna, môžete cez svoju hru pripnúť okno textového rozhovoru. Otvorte ľubovoľnú hru a potom stlačte Shift + `(alebo ľubovoľné kombinácie klávesov, ktoré ste nastavili skôr), aby ste vyvolali ponuku prekrytia v hre. Klepnutím na ikonu špendlíka zobrazíte okno, aj keď sklopíte ponuku prekrytia v hre. Nepriehľadnosť tohto okna môžete upraviť aj klepnutím na ikonu Nepriehľadnosť a úpravou posúvača.

V krokoch

Keď nastavíte prekrytie, môžete tiež zvoliť pripnutie okna textového chatu nad vašu hru:

  • Otvorte ľubovoľnú hru a potom klepnite na Shift + ` vyvoláte ponuku prekrytia.
  • Klepnite na ikonu ikona špendlíka aby sa okno zobrazilo, aj keď minimalizujete ponuku prekrytia.
  • Kliknutím na ikonu Nepriehľadnosť ikona a posunutím posúvača môžete upraviť aj nepriehľadnosť textového okna rozhovoru.

Discord očividne ponúka aj všetky nastavenia a možnosti, ktoré by hráč mohol potrebovať. Všetko, čo musíte urobiť, je skontrolovať, či je vaša vrstva čo najčistejšia a najjednoduchšia. Keď stále zobrazujete potrebné informácie, maximalizujete tak svoju hernú efektivitu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o nesúhlasnom prekrytí páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

výstražná kamera zlyhala s7 edge

Pozri tiež: Ako zobraziť odstránené správy pri spore