Discord Leave Voice Channel: Tu je návod, ako na to?

Discord Opustiť hlasový kanál: Preskakovanie a vystupovanie z hlasového kanálu v programe Discord je dosť jednoduché. Neexistujú žiadne magické tipy a triky, iba pochopiť, ktoré ikony sú na čo a kde ich nájsť. Ak máte problémy s vyskočením z hlasového kanálu. Pretože by radšej zostal v kanáli, ale nechal ho stlmený.ODCHÁDZAJÚCI HLASOVÝ KANÁL

Zachytím aplikáciu pre počítač aj aplikáciu dostupnú pre vaše zariadenie a tablet. Táto príručka je zameraná na tých, ktorí už diskord aktívne používajú. Ak si chcete stiahnuť alebo nainštalovať program Discord pre seba, ponúka sa verzia pre Windows , Mac , Android , ios a Linux operačné systémy.Začnime tým, ako opustiť hlasový kanál Discord pomocou aplikácie pre počítač.DISCORDOVÁ STOLNÁ APLIKÁCIA

Budete musieť byť v hlasovom kanáli alebo na serveri a dvakrát kliknúť na ľubovoľný kanál v miestnosti s indikátorom hlasitosti. Pokiaľ máte platné povolenia, stačí sa prihlásiť na hlasový server a kanál.youtube buffering aj keď je načítaný

Keď už máte hlasový kanál, nechajte to:Krok 1:

Pod názvami kanálov by sa malo zobraziť políčko podobné tomuto.

leave-channel-discord-1Krok 2:

Vyššie uvedené políčko poskytuje niekoľko informácií. Zobrazí, že ste pripojení k hlasovému kanálu, a poskytne vizuálne znázornenie vášho prúdu latencia hovoru . Bude mať tiež názov servera, za ktorým bude nasledovať názov kanála ( názov servera / názov kanála ). Napravo nájdete informácie o pripojení ikona (kruh s „i“ v strede) a spojenie hovoru ikona (telefón so znakom „x“).Krok 3:

The informácie o pripojení ikona zobrazí oblasť, ku ktorej je server discord momentálne pripojený, v reálnom čase. Tiež sa zobrazí priemerná rýchlosť pingu, ktorú momentálne dostávate z tohto servera.

Krok 4:

The spojenie hovoru ikona slúži na pripojenie aj odpojenie od hlasového servera. Na túto ikonu môžete klepnúť, ak chcete opustiť hlasový server.

Krok 5:

Ak ste stále pripojení k hlasovému serveru, môžete len voľne prepínať medzi všetkými hlasovými kanálmi. Klepnutím doľava na jednom z kanálov sa rýchlo presuniete z aktuálneho kanála na nový.

ZTLUMENIE KANÁLU

Určite robíte veci v hlasovom kanáli, ktorý vám môže zabrániť v odchode. Stále však nechcete hovoriť alebo počúvať rozhovory ostatných. To je miesto, kde výber stlmiť.

Používanie hlasového kanálu:

Krok 1:

Najprv by ste mali vidieť pod informačným poľom diskutovaným v predchádzajúcej časti vašu osobnú schránku.

Krok 2:

Toto pole obsahuje vášho avatara, celé vaše meno Discord a tri rôzne ikony vľavo.

Krok 3:

Klepnutím na svojho avatara môžete zobraziť svoju dostupnosť výberom jednej zo štyroch možností:

  • Online: To znamená, že ste ľahko dostupní.
  • Idle: Keď ste okolo, ale nejaký čas ste neurobili žiadnu akciu
  • Nevyrušujte: Táto možnosť tiež zakáže upozornenia na ploche z aplikácie Discord
  • Neviditeľný: Poskytuje vašu neviditeľnosť v režime offline, ale stále vám poskytuje plný prístup
  • Mikrofón: Umožňuje vám vypnúť a zapnúť mikrofón
  • Slúchadlá: Stlmí tiež mikrofón aj reproduktory, aby ste nepočuli nikoho a nikto vás
  • Užívateľské nastavenia: Možnosti, ktoré nemajú nič spoločné s témou tohto článku

Ak chcete vypnúť alebo zapnúť mikrofón, kliknite ľavým tlačidlom myši na ikonu Mikrofón ikona. Ak sa chcete ohlušiť, klepnite na ikonu Slúchadlá ikona.

Ak chcete vypnúť alebo deaktivovať samotný kanál a máte na to príslušné povolenie:

najlepšie doplnky NFL pre Kodi

Krok 1:

Najskôr kliknite pravým tlačidlom myši na názov kanála a vyberte možnosť Upraviť kanál . Ak nemáte kliknutie pravým tlačidlom, pri klepaní ľavým (alebo jediným) tlačidlom myši podržte kláves CTRL.

Krok 2:

V ponuke vľavo vyberte kartu Povolenia.

root môj zte zmax pro

Krok 3:

V okne napravo len prejdite do sekcie Hlasové povolenia a klepnutím na zelenú značku začiarknutia napravo od položky Stlmiť členov vypnite stlmenie kanála, alebo napravo od členov skupiny Deafen zakážte stlmenie kanála.

Krok 4:

Po výbere sa zobrazí Uložiť zmeny vyskočí tlačidlo. Potvrďte klepnutím.

Ak chcete stlmiť (alebo znova zobraziť) kanál, klepnite buď na červenú ikonu „X“, alebo na šedú ikonu „/“.

VYMAZANIE KANÁLU

Určite vás nemusí trápiť všetko šialené a najradšej by ste kanál úplne odstránili. Jednoduchá oprava, ak ste vlastníkom alebo správcom servera.

Ak chcete hlasový kanál úplne odstrániť a vyhnúť sa nutnosti ho opustiť, postupujte takto:

Krok 1:

Najskôr kliknite pravým tlačidlom myši na kanál, ktorý chcete odstrániť.

Krok 2:

Z vyskakovacieho okna vyberte Odstrániť kanál .

Krok 3:

Ak ste si istí, zobrazí sa kontextové dialógové okno. Klepnite na Odstrániť kanál ešte raz na potvrdenie.

root dt a nástroje mtk

POUŽITIE SMARTFÓNU ALEBO TABLETY

Teraz viete, ako opustiť hlasový kanál v desktopovej aplikácii Discord, a chcete vedieť, ako to urobiť aj v telefóne alebo tablete. Je to rovnako jednoduché ako verzia pre počítač, ale pre niektorých je občas ťažké sa v nich orientovať.

Je zrejmé, že sa už chcete aktívne zapojiť do programu Discord vo vnútri hlasového kanála, aby ste mohli postupovať spolu s návodom. Obrazovka umiestnená tak, že názov kanála je umiestnený v hornej časti, a zoznam osôb nachádzajúcich sa v kanáli s vami, priamo dole.

Na tejto obrazovke môžete robiť tieto veci:

  • Ponuka napravo od názvu kanála vám umožní zmeniť nastavenia kanála a nastavenia hlasu v kanáli.
  • Ponuka trojitých bodiek napravo od vášho mena vám tiež umožní server vypnúť alebo vypnúť. Rovnaké menu môžete vyvolať aj kliknutím na svoje meno.
  • V dolnej časti sú štyri ikony: Mikrofón ikona na vypnutie / zapnutie zvuku, Slúchadlá ikona ohlušujúca, Telefón ikona pre pripojenie / odpojenie a štvrtá ikona vám umožňuje upraviť hlasitosť a prepnúť na Rečník režim.

Ak sa chcete odpojiť od hlasového servera (a kanála), kliknite na ikonu Telefón ikona. Môžete tiež kliknúť na ďalšie ikony, čo vedie k ich konkrétnej funkcii. Kliknutím na ne v zozname kanálov môžete prepnúť na iné hlasové kanály.

Vyššie uvedený zmätok pramení z používateľa, ktorý bol príliš dlho nečinný alebo počas aktuálneho pripojenia k hlasovému serveru prepne na viac aplikácií. Po návrate do aplikácie Discord nemusia byť ikony na vašej obrazovke ľahko dostupné.

Krok 1:

Ak chcete vidieť svojho avatara a meno v dolnej časti obrazovky, potiahnite prstom doľava a potiahnite kanál nahor.

Krok 2:

Od tejto chvíle si tiež všimnite iné pole v dolnej časti obrazovky s podrobnosťami o vašom pripojení, názve kanála a názve servera. Napravo od týchto informácií je šípka „^“ hore.

Krok 3:

Klepnutím na „^“ vytiahnete hlasový kanál a získate opäť prístup k možnostiam stlmenia, deaktivácie, odpojenia a hlasitosti.

Záver:

Tu je všetko o sváru opustiť hlasový kanál. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: Steam DLC nie je nainštalovaný: Tu je postup?