Steam DLC nie je nainštalovaný: Tu je postup?

Steam DLC nie je nainštalovaný: Obsah na stiahnutie hry je teraz súčasťou života a všetci ho musíme nasledovať. Steam má tendenciu fungovať dostatočne dobre so stiahnuteľným obsahom, pretože ho spravuje rovnako ako inštalácia. Ale niekedy sa nenainštaluje správne. V dnešnej dobe vás príspevok prevedie tým, ako sťahovať DLC v službe Steam a čo robiť, ak sa zakúpené DLC nenainštaluje tak, ako by malo.Kedysi dávno bola hra hrou a vy ste zaplatili svoje peniaze, svoju hru ste dostali. Bol to balíček a bol pripravený hrať až do konca. Potom prišlo DLC, obsah na stiahnutie, ktorý posunul herný priemysel nahor. DLC je stále problémom a priemysel si za to môže iba sám.Na jednej strane je DLC dobré, pretože umožňuje vývojárom pridávať najnovšie funkcie, mapy a obsah a zároveň opravovať chyby v existujúcich hrách. Určite mi nevadí platiť za DLC, ktoré pridáva skutočný obsah, ak sa zdá, že stojí za to.stránka sa nezakladá

Na druhej strane, niektorí vývojári používajú DLC na niklovanie a desiatu hráčom bez toho, aby dodali hre skutočnú hodnotu. Vytlačili tiež hru skôr, ako sa skončí, iba aby ponúkla stratený obsah ako platené DLC alebo pomocou DLC rozdelila tých hráčov, ktorí si priplatia, na tých, ktorí nie sú ochotní platiť za permanentky.Tak či onak, DLC je teraz súčasťou hry a my s ním teraz musíme len žiť. Zdá sa, že DLC je tu, aby zostalo v hernom svete.INŠTALÁCIA DLC V PARE

DLC sa spravuje rovnakým spôsobom ako nákup základnej hry. DLC si môžete kúpiť na stránke hry pod bannerom DLC alebo v obchode Steam. Hneď po zakúpení by sa mal objaviť vo vašej knižnici Steam na stránke hry. Nákup v knižnici sa mi zdá celkom ľahký. DLS si môžete kúpiť aj v knižnici Steam podľa týchto krokov:

 • Najskôr prejdite do knižnice hier Steam a vyberte hru, ktorú chcete rozšíriť.
 • Na strednom paneli vyberte možnosť Nájsť viac DLC v obchode.
 • Na stránke Store, ktorá sa otvorí, vyberte DLC, ktoré chcete kúpiť. Tento proces je úplne rovnaký ako nákup základnej hry.
 • Teraz sa vráťte do svojej knižnice a DLC by sa malo objaviť v strede pod DLC.
 • Po nainštalovaní by sa malo na paneli DLC zobraziť Inštalované.

Ak sa položka Nainštalované nezobrazuje, možno sa sťahuje. V hornom menu zvoľte Knižnica a potom ju Stiahnutie. Mali by ste tam vidieť sťahovanie DLC.V závislosti od vášho pripojenia to môže chvíľu trvať. V okne sťahovania sa ale nachádza indikátor priebehu. Po stiahnutí by sa mal jeho stav zmeniť na DLC paneli okna hry. • Nainštalované DLC si môžete pozrieť aj z okna vlastností hry.
 • Vpravo klepnite na hru vo svojej knižnici Steam a vyberte Vlastnosti.
 • Vyberte kartu DLC vo vyskakovacom okne a zobrazte, čo sa práve nainštalovalo.

PARNÉ DLC NEINŠTALOVANÉ - RIEŠENIE PROBLÉMOV DLC V PARE

Steam je najspoľahlivejšia platforma, ktorá málokedy vyzerá, že sa pokazí, ale občas odmieta hrať loptu, keď používa DLS v Steame. Zvyčajne, ak sa pri kúpe novej hry alebo DLC niečo pokazí a zúfalo si ju chcete zahrať. Ak sa to stane, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste Steam povzbudili k načítaniu.

Niektorý stiahnuteľný obsah sa nestiahne automaticky. Niektoré hry potrebujú na autorizáciu DLC aplikácie tretích strán, napríklad Uplay alebo dokonca web hry.

Niektoré menšie herné štúdiá tiež požiadajú Steam, aby vám zaslali kód e-mailom. Pridáva sa do vášho účtu na webe hry skôr, ako povolí DLC. Teraz skontrolujte, či zakúpené DLC nemá tento druh nastavenia ako prvý krok pri riešení problému.

Ak vyššie uvedený krok riešenia problémov problém nevyrieši, existuje niekoľko spôsobov, ako vyriešiť problémy s DLC v službe Steam:

Windows 10 modré šípky na ikonách
 • Uistite sa tiež, že Steam najskôr nepripravuje inštaláciu DLC.
 • Reštartujte Steam a dajte šancu nainštalovať DLC.
 • Chvíľu alebo dve počkajte, ak majú servery Steam problémy.
 • Pravým tlačidlom myši kliknite na hru v knižnici, vyberte položku Vlastnosti, potom kartu Lokálne súbory a začiarknite políčko Integrita herných súborov.
 • Potom sa odhláste zo služby Steam a potom sa znova prihláste do služby Steam.
 • Reštartujte (reštartujte) počítač.
 • Skontrolujte, či hra nemá problémy s načítaním DLC. Informácie získate pomocou komunitného centra alebo noviniek.

Tiež som naraz použil všetky tieto metódy na riešenie problémov s DLC. Iste, stačí len chvíľu počkať, kým servery dobehnú. Fórum vývojárov hier vás niekedy môže informovať, či ide o problém s hrami alebo nie.

Záver:

Tu je všetko o Steam DLC Not Installed. Ak sa vám táto príručka o DLC v službe Steam páči, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, neváhajte a napíšte komentár.

Prečítajte si tiež: