Ako otáčať text v programe MS Paint - Pridať a vyfarbiť text

MS Paint existuje už od 90. rokov a stále vyzerá, že tam zostala, zatiaľ čo my ostatní sme sa pohli ďalej. Je stručné a ľahko použiteľné na kreslenie obrázkov, vkladanie fotografií a pridávanie textových polí. Je však nainštalovaný so systémom Windows. Pre základné úpravy obrázkov to funguje dobre a môže vykonávať niektoré úlohy, ktoré by sme pre web mohli potrebovať. Tento tutoriál vám ukáže, ako otočiť text v programe MS Paint. Ako pridať text, zmeniť jeho veľkosť, zmeniť farbu textu a otočiť text v farbách MS.ako otočiť text v ms farbeMS Paint je v poriadku pre základné úpravy obrázkov. A v prípade, ak chcete vykonať viac akcií. Potom budete potrebovať jeden z mnohých ďalších programov, ktoré to robia lepšie. Niektoré z nich sú zadarmo ako Gimp alebo Paint.net .Chyba prihlásenia xbox 0x87dd0019

Ak ste používateľom systému Windows 10, získate tiež program Paint 3D, ktorý je aktualizovanou verziou originálu. S tým nepracujeme, používame program MS Paint. Ak ho nenájdete, zadajte do poľa Cortana Search výraz „paint“ a odtiaľ ho vyberte. MS Paint nepoužíva vrstvy ako iné editory, takže budete pridávať text priamo do obrázka.ako otočiť text v ms farbeAKO PRIDAŤ TEXT DO MS PAINTU:

Pridanie textu na vytvorenie memu je pravdepodobne najbežnejším dôvodom, prečo by ste chceli použiť MS Paint. Je to veľmi jednoduchá úloha, rovnako ako otočenie textu farbou MS. To je schopný urobiť aj tento veľmi jednoduchý editor obrázkov. Začína sa to pridaním textu k obrázku.

Kroky:

 • Otvorte program MS Paint a pridajte obrázok na pozadí, ak ho používate.
 • Vyberte ikonu „A“ v sekcii Nástroje na páse s nástrojmi.
 • Umiestnite kurzor na obrázok, kam chcete pridať text.
 • Potom napíšte správu.

Pamätajte! Až do konca nevyberajte nič mimo textového poľa. Pretože sa už nebudete môcť vrátiť, ak áno!Zmena veľkosti textu v programe MS Paint:

Zmena veľkosti textu v programe MS Paint je osviežujúco jednoduchá, rovnako ako rotácia textu v programe MS Paint. Musíte to však urobiť, kým je text v obrázku stále vybraný. môžete to urobiť nasledujúcimi krokmi:moto z2 play root
 • Vyberte všetok text, ktorý ste pridali do poľa.
 • Ak chcete zmeniť veľkosť, vyberte očíslované rozbaľovacie pole v časti Písmo na páse s nástrojmi.
 • Nastavte číslo na požadovanú veľkosť písma.

Možno zistíte, že textový kontajner prereže časť textu, ak ste príliš veľký. Veľkosť kontajnera môžete zmeniť jeho výberom a presunutím. Toto by nemalo umiestňovať text. Už to teda nemôžete upravovať.

Zmena farby textu v programe MS Paint:

Zmena farby textu a otočenie textu je jednou z najjednoduchších vecí, ktoré môžete v programe Skicár urobiť. K dispozícii je jednoduché rozhranie, ktoré zobrazuje veľa farieb a tiež možnosť ich úpravy. Opäť musíte zaistiť, aby bol text stále vybraný. Môžete ho teda upraviť, ale inak je to hračka.

 • Vyberte všetok text, ktorý ste pridali do textového poľa.
 • Vyberte farbu z poľa Farby.
 • Potom vyberte možnosť Upraviť farby a vyberte tón, ak vám predvolené nastavenie nefunguje.

Otočenie textu v programe MS Paint:

Otočenie textu v programe MS Paint je niečo, čo považujeme za samozrejmosť v iných programoch na úpravu. Ako by ste normálne pridali text ako vrstvu. Potom si ich môžete prispôsobiť podľa svojho srdca. S MS Paint nepoužívate vrstvy, takže musíte pracovať trochu viac.

poznámka 4 tmobile stock rom

Funguje to iba pre obrázok ako celok. Takže keď vkladáte text, budete ho chcieť otočiť. Musíte ho umiestniť na plochu, kde môžete tiež text otáčať bez toho, aby to kazilo obraz. Nemôžete vybrať text izolovane a otočiť ho farbou MS.

Kroky:

 • Pridajte svoj text k obrázku.
 • V hornej časti vyberte kartu Domov.
 • Vyberte nástroj Vybrať na páse s nástrojmi a okolo textu nakreslite rámček.
 • Potom vyberte možnosť Otočiť a vyberte svoje nastavenie.

V programe MS Paint nemôžete text ručne otáčať. K dispozícii máte možnosti Vpravo 90, Vľavo 90, Otočiť o 180, Otočiť vertikálne a Otočiť horizontálne. Po otočení môžete s textom stále manipulovať, kým je stále vybraný. Po kliknutí mimo výber nastavíte text. Späť je váš priateľ ako vždy. Ale život to neuľahčuje.

Dúfam, že sa vám tento článok páčil a teraz už viete, ako otáčať text v programe MS Paint - pridať a vyfarbiť. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Vložte symbol stupňa v systéme macOS: Ako na to?