Ako sa starať o batériu AirPods a správne ich používať

Či už ste si kúpili nové AirPods 2, alebo ak ste mali tie predchádzajúce, musíte sa naučiť ich správne používať. Existujú malé triky a tipy, ako udržiavať dobrý stav slúchadiel a starať sa o batériu. Je to tak, že po mnoho hodín používania, ktoré sľubuje spoločnosť Apple, ide stále o zariadenie

Ako spárovať vaše AirPods so zariadením Android za pár sekúnd

Určite ste sa už stretli s otázkou, či je možné spárovať vaše AirPods so zariadením Android? A odpoveď je veľmi jednoduchá Áno! Pomocou týchto jednoduchých krokov môžete svoje AirPods tak ľahko a jednoducho spojiť s akýmkoľvek zariadením s Androidom, či už ide o smartphone alebo tablet, stačí začať tým, že budete mať k dispozícii konfiguráciu, keď budete mať oba nabíjacie puzdrá ako AirPods úplne nabité. Konfigurujte zariadenia Teraz všetci

Ako zistiť úroveň nabitia batérie Apple Pencil

Keď začnete používať ceruzku Apple Pencil, je celkom bežné, že budete mať pochybnosti o tom, kde vidíte hladinu batérie v príslušenstve. Nemá žiadnu obrazovku ani kontrolku a taktiež nevydáva zvuky, keď je batéria takmer vyčerpaná. Nie je teda možné vidieť batériu

Naučte sa, ako zrušiť predplatné Apple Music

V tejto chvíli všetci vieme, že služba Apple Music sa s viac ako 50 miliónmi skladieb dokázala vysporiadať s ďalšími streamovacími službami, ako je napríklad Spotify, momentálne číslo 1. Po troch bezplatných mesiacoch, ktoré spoločnosť ponúka, možno nebudete chcieť pokračovať v platobnej službe a hoci sa to zdá byť ťažkopádne

Ako sťahovať a používať iCloud v systéme Windows

Ak máte radi ekosystém Apple v cloude, či už z dôvodu bezpečnosti alebo ochrany súkromia, ale nemáte počítač Apple, nebojte sa, pretože pomocou týchto jednoduchých krokov si ho môžete vychutnať vo svojom systéme Windows. Začnime Inštalácia iCloudu v systéme Windows je veľmi jednoduchá Z Windows 10 je cloudová služba spoločnosti Apple dostupná v

Apple ID deaktivované? Tu je niekoľko užitočných trikov

Apple ID Disabled: V niektorých prípadoch môže byť vaše Apple ID deaktivované a vy by ste ho mohli dokončiť uzamknuté. Tieto scenáre sú dráždivé, ....

Fade in and Fade out in Garageband- How to Add to Song

Na prvý pohľad jednoduchá vec je urobiť, aby Garageband nechal svoju skladbu alebo skladbu blednúť a zhasínať. chcete poznať Fade in a Fade Out v Garageband? pozrite si tento návod.

Handoff nefunguje na iOS a Mac - Ako opraviť

Kontinuita a odovzdávanie sú funkcie zabudované do vašich zariadení so systémom iOS a počítačov Mac. Handoff nefunguje na iOS a Mac? Pozrite si tento návod.

zmena názvu Macbooku - Ako zmeniť názov počítača Mac

Má váš Mac iný názov, ako by ste chceli? Postupujte podľa pokynov na rýchlu zmenu názvu vášho Macbooku. Sledujte tento návod.

Súbor .aae - Čo je to prípona súboru .aae a ako ho môžeme otvoriť?

Čo je rozšírenie súboru .aae? A ako to môžeme otvoriť? chceš o tom vedieť? Jednoducho si pozrite náš návod, kde sa dozviete o tejto prípone súboru.

iPad je zakázaný Pripojte sa k iTunes - Ako to môžete opraviť

Všetci máme tú osobu, ktorá sa s našim iPadom zakaždým potýka. To vedie k správe, že iPad je zakázaný, pripojte sa k iTunes. Naučte sa tento problém vyriešiť.

Ako zálohovať iPhone - na iTunes a iCloud

Vďaka iCloudu a inteligentnej integrácii cez iTunes. Zálohy môžete robiť naozaj rýchlo a ľahko. ukážeme vám, ako zálohovať iPhone.

Ako tlačiť obrazovku na počítači Mac - 5 jednoduchými spôsobmi

v systéme Mac získate oveľa viac možností na vytvorenie snímky obrazovky v porovnaní so zariadením so systémom Windows. V tomto článku nájdete ďalších 5 jednoduchých spôsobov tlače obrazovky v systéme Mac.

Ako obísť aktivačný zámok na zariadeniach iPhone a iPad

Možno by vás zaujímalo, ako obísť zámok aktivácie iCloud v systéme iOS 13, iOS 12 alebo staršom na vašom iPhone alebo iPade. Ak chcete vedieť, prečítajte si tento návod.

Kontakty iPhone sa nesynchronizujú do iCloudu - Vyriešte tento problém

Prečo sa moje kontakty z iPhone nesynchronizujú s iCloudom? V tomto článku nájdete ďalšie informácie o tom, prečo sa to stane. Čítaj viac!

Ako vytvoriť snímku obrazovky na zariadení iPhone 6 alebo 6 Plus

Screenshoty z iPhonu sú veľmi užitočné, ak si chcete uchovať niečo v pamäti. povieme vám, že ako môžete vytvoriť snímku obrazovky na zariadení iPhone 6.

Dotyková obrazovka iphone 6 nefunguje - Opravte tento problém

V tomto článku vám ukážeme niekoľko tipov, ako vyriešiť problém s dotykovou obrazovkou iPhone 6, ktorá nefunguje. Prečítajte si tento návod.

Ako odstrániť dokumenty a údaje na iPhone

Dokumenty a dáta sú neprehľadnou súčasťou vášho úložiska iPhone. V tomto článku vám ukážeme, ako odstrániť dokumenty a údaje v iPhone.

Ako nainštalovať WatchOS 6.2 Beta 5 na Apple Watch

Poďme na juh, aby sme si nainštalovali watchOS 6.2 pre vývojárov beta 5 na Apple Watch, aby sme hneď poznali všetky skryté funkcie! Čítaj viac!

Ako nastaviť ciele čítania v knižných aplikáciách pre iPhone

Pre čitateľov elektronických kníh poskytuje Apple čisté rozhranie svojej predvolenej aplikácie Knihy. Vo svojom úsilí vám umožňuje stanoviť si ciele čítania v aplikácii Knihy na iPhone.